Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

zona mnie olewa

Rozpoczęte przez ~kamiloss, 27 mar 2017
  • avatar ~kamiloss ~kamiloss
    ~kamiloss
    Napisane 27 marca 2017 - 08:34
    Witam wszystkich.Od pewnego czasu mam problem z zona jest oziebla unika tematow sexsu i samego sexsu ostatnio zorganizowałem wyjście do reustaracji było piwko wino i kolacja po powrocie do domu była fajna atmosfera do czasu kiedy się zaczolem do niej dobierać piescilem jej piersi calowalem a ona lezala z pilotem w reku i ogladala tv.zero jakiegoś zainteresowania czy tez zaangozowania niewiem co robic.teraz obecnie mamy ciche dni bo się zdenerwowałem i się do niej nie odzywam a najlepsze jest to ze ona się zachowuje tak jak by się nic nie stało.Jesli macie jakies pomysły czy porady co robic dalej to czekam i dziekuje.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Emil ~Emil
    ~Emil
    Napisane 30 marca 2017 - 09:43
    Jak długo to trwa? Czy żonie zdarza się stosować szantaże emocjonalne? Coś przeskrobałeś? ;) Może po prostu spróbuj porozmawiać dlaczego sytuacja się zmieniła, co ona sobie myśli... Zazwyczaj było dobrze?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy