Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Tata na medal

zestresowana rodzina

Rozpoczęte przez ~wokulski, 26 lis 2015
  • avatar ~wokulski ~wokulski
    ~wokulski
    Napisane 26 listopada 2015 - 15:57
    mam pewien klopot, a mianowicie zanim pojawil sie w anszym zyciu syn, z zona prowadzilismy dosc intensywne i szybkie zycie. wiadomo - kariera, trzeba wybudowac dom, kupic auto, odlozyc na czarna godzine. bylo w naszym zyciu duzo stresu,teraz mamy 7letniego syna i zauwazylem,ze od jakeigos czasu on rowniez chodzi caly czas zestresowany. to wplywa na jego wyniki w nauce, nie moze sie skoncentrowac, ma prolemy zpodstawowymi rzeczami, bo od razu robi sie nerwowy. atmosfera w domu jest bardzo przyjemna, niestety ten ped dal nam w kosc i teraz sa efekty. jak wprowadzic relaksujaca atmosfere w domu,zeby stres zniknal? macie jakies sposoby?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~geron ~geron
    ~geron
    Napisane 22 sierpnia 2017 - 07:45
    Ja staram się codziennie wygospodarować choćby15 minut dla córki - ostatnio dużo gramy w planszówki, to fajne i relaksujące. Dla dziecka nawet te pare minut takiego wspólnie spędzonego czasu ma duże znaczenie, choćby to było tylko granie w memo czy kolko i krzyżyk. A dla mnie jako rodzica to też chwila odmiany w dorosłym życiu.
    To jest tylko 15 minut i aż 15 minut. Trzeba zaczynać od małych rzeczy.
    A jeśli podejrzewasz, że problem jest poważniejszy, to porozmawiaj z żoną, potem z synem, może uda Ci się dowiedzieć o co chodzi. Niestety po swojej córce wiem, że dzieci wkraczają w kolejne etapy rozwoju 'niepodręcznikowo', więc trzeba być czujnym.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy