Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Zrzuć wagę

Zdrowe jedzenie

Rozpoczęte przez ~Kalucha, 17 mar 2016
  • ~Robert 588
    ~Robert 588
    Napisane 28 sierpnia 2017 - 14:03
    na odchudzanie najlepszy ruch

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~LeszekLech
    ~LeszekLech
    Napisane 13 września 2017 - 10:16
    Tak jak napisał Robert powyżej, najlepszy jest ruch. Nic nie pomaga lepiej spalić zbędne kilo. Sprawdziłem ten kwas fulwowy, droga sprawa, w smaku szału nie ma ale daje kopa do działania. Jest na pewno więcej energii w człowieku a u mnie przekłada się to na więcej ruchu. Nie wiem, czy to przez kwas, czy to przez to że się więcej ruszam ale człowiek nabiera wigoru.

• ~Dawid
    ~Dawid
    Napisane 05 października 2017 - 19:50
    Odżywiam się zdrowo, nie jadam słodyczy i fast-foodów, zamawiam sobie zdrowe przekąski w sklepach internetowych, lubię np. takie batony: https://sklep.kingjuice.pl/pl/c/Zywnosc-dietetyczna/45

• ~Przemek
    ~Przemek
    Napisane 11 października 2017 - 19:50
    Panowie ruch to jedno, ale czasami to nie daje zbyt dobrych efektów, albo daje ale idzie to jak krew z nosa. Ja się trochę w tym wspomogłem, bo w pewnym momencie waga stanęła w miejscu. Z polecenia wziąłem LargoMass i tkanka tłuszczowa znikała szybciej i łatwiej było też wyrobić masę mięśniową. Wiadomo nie bez ćwiczeń, ale jako pomocnik to petarda.

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2
Strona 2 z 2
poprzednia Strona 2 z 2

Gorące tematy

facebook
raporty
Raporty