Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję
Skład i postać: Maxigra Go 25 mg. Każda tabletka do rozgryzania i żucia zawiera 25 mg syldenafilu tworzącego się in situ z 35,12 mg syldenafilu cytrynianu. Substancje pomocnicze o znanym działaniu: każda tabletka zawiera 2,15 mg aspartamu (E951) i 70,4575 mg laktozy jednowodnej. Wskazania: Produkt leczniczy Maxigra Go jest wskazany do stosowania u dorosłych mężczyzn z zaburzeniami erekcji, czyli niezdolnością uzyskania lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do odbycia stosunku płciowego. W celu skutecznego działania produktu leczniczego Maxigra Go niezbędna jest stymulacja seksualna. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. Ze względu na wpływ syldenafilu na przemiany metaboliczne, w których biorą udział tlenek azotu i cykliczny guanozynomonofosforan (cGMP) nasila on hipotensyjne działanie azotanów. Przeciwwskazane jest zatem równoczesne stosowanie syldenafilu z lekami uwalniającymi tlenek azotu (takimi jak azotyn amylu) lub azotanami w jakiejkolwiek postaci. Jednoczesne stosowanie inhibitorów PDE5, w tym syldenafilu, i leków pobudzających cyklazę guanylową, takich jak riocyguat, jest przeciwwskazane, ponieważ może prowadzić do objawowego niedociśnienia tętniczego. Produktów leczniczych przeznaczonych do terapii zaburzeń erekcji, w tym syldenafilu nie należy stosować u mężczyzn, u których aktywność seksualna nie jest wskazana (np. pacjenci z ciężkimi chorobami układu sercowo-naczyniowego, takimi jak niestabilna dławica piersiowa lub ciężka niewydolność serca). Produkt leczniczy Maxigra Go jest przeciwwskazany u pacjentów, którzy utracili wzrok w jednym oku w wyniku niezwiązanej z zapaleniem tętnic przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego (ang. non-arteritic anterior ischaemic optic neuropathy, NAION) niezależnie od tego, czy miało to związek, czy nie miało związku z wcześniejszą ekspozycją na inhibitor PDE5. Nie badano bezpieczeństwa stosowania syldenafilu w następujących grupach pacjentów: pacjentów z ciężką niewydolnością wątroby, hipotonią (ciśnienie krwi < 90/50 mm Hg), po niedawno przebytym udarze lub zawale mięśnia sercowego oraz ze stwierdzonymi dziedzicznymi zmianami degeneracyjnymi siatkówki, takimi jak retinitis pigmentosa (niewielka część tych pacjentów ma genetycznie uwarunkowane nieprawidłowości fosfodiesterazy siatkówki). Stosowanie syldenafilu u tych pacjentów jest przeciwwskazane. Podmiot odpowiedzialny: Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A. Dodatkowych informacji o leku udziela: Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o., ul. Bobrowiecka 6, 00-728 Warszawa, tel. +48 22 364 61 00; fax. +48 22 364 61 02. www.polpharma.pl. ChPL: 10.10.2016 r.

Forum

Dodaj temat

Zrzuć wagę

Zdrowe jedzenie

Rozpoczęte przez ~Kalucha, 17 mar 2016
  • ~Kalucha
    ~Kalucha
    Napisane 17 marca 2016 - 18:52
    Zdrowo się odżywiacie? Jakie macie sposoby na utrzymanie dobrej i zdrowej sylwetki?

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~Pauleta
    ~Pauleta
    Napisane 20 marca 2016 - 19:15
    ~Kalucha napisał:
    Zdrowo się odżywiacie? Jakie macie sposoby na utrzymanie dobrej i zdrowej sylwetki?

Podstawą jest gotowane jedzenie - mięsa, ryby i warzywa (przygotowuję je w szybkowarze [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuphilipiaka ]). Do tego spora ilość owoców. Niezbędna jest także aktywność fizyczna - ja biegam i chodzę na basen. Warto także ograniczyć sól oraz słodycze. Alkohol także należy ograniczyć do minimum.

• ~rafff
    ~rafff
    Napisane 06 maja 2016 - 09:26
    Staram się zdrowo odżywiać, bo widzę, że śmieciowe jedzenie nie służy ani mojej wadze ani żołądkowi, ostatnio nawet zamiast na pizzę czy kebaba, na które kiedyś chodziłem namiętnie to wolę iść na wrapa [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisudo salad story ], dużo zdrowiej a można też się najeść, unikam smażonych rzeczy, chipsów itp. a kiedyś każdy weekend to byl obowiązkowy zestaw pizza, chipsy, piwko

• ~Slim Fit Man
    ~Slim Fit Man
    Napisane 09 czerwca 2016 - 13:56
    Polecam dietę wegetariańską lub wegańską. A przynajmniej ograniczenie ilości spożywanego mięsa. Od początku roku nie jem mięsa i czuję się o wiele lepiej.

• ~rosmas
    ~rosmas
    Napisane 12 sierpnia 2016 - 10:57
    teraz miałem ostatnio z tym problem, żona mnie zostawiła i przytyłem sporo. Ale odbiłem się teraz redukuję, mam suplement [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisu therm line man ], mam dietę od dietetyka zacząłem biegać, trzymajcie kciuki za utrzymanie motywacji.

• ~Akurat
    ~Akurat
    Napisane 14 listopada 2016 - 22:32
    A probowal ktos z was koktajli warzywnych? Az strach podac nazwe, bo admin nie toleruje NAZW, ale chodzi o takie koktajle z suszonych warzyw...widze sklad i wyraznie napisane, ze bez barwnikow, konserwantow i wspomagaczy, sama natura (na co pozwala proces proszkowania)

• ~Facetpo40
    ~Facetpo40
    Napisane 16 listopada 2016 - 14:25
    ~Akurat napisał:
    Az strach podac nazwe, bo admin nie toleruje NAZW,

Admin toleruje nazwy, nie toleruje jednak szeptaczy, którzy odpłatnie umieszczają te nazwy w kilku postach w jednym czasie. Dbamy o to, by nasi użytkownicy otrzymywali możliwie autentyczne odpowiedzi od innych użytkowników, a nie reklamy.

• ~Katarzyna
    ~Katarzyna
    Napisane 22 listopada 2016 - 09:49
    Nie jem wogóle smażonych potraw tylko albo pieczone albo na parze i to jest bardzo zdrowe oczywiście dobór jedzenia takze.

• ~Kamila821
    ~Kamila821
    Napisane 13 grudnia 2016 - 20:44
    Zrzucić wagę jest ciężko trzeba dużo pracy w to włożyć ale jest to realne. Jedzenie dań gotowanych na parze duzo pomoże.

• ~Beataglik12
    ~Beataglik12
    Napisane 20 lutego 2017 - 11:46
    Osobiście polecam kwas fulwowy. Kupiłam butelkę sobie butelkę na próbę. Nie dosyć, że poprawiła mi się perystaltyka, to czuję się o wiele lepiej. W połączeniu z odpowiednią dietą oczywiście ograniczającą puste kalorie daje super efekt. Jestem pod ogromną wrażeniem. Moja znajoma również ma podobne odczucia. Więcej energii i bardziej się chce

• ~kirios
    ~kirios
    Napisane 03 maja 2017 - 18:17
    Nie słyszałem o takim kwasie, mnie żona zaraziła płatkami Fitella Special z pełnego ziarna, chrupiące z mlekiem i dużymi kawałkami owoców są mega, to jadam na śniadanie :)

• ~pablok
    ~pablok
    Napisane 07 maja 2017 - 12:44
    ja ostatnio kupiłem blender na galerialucznik i koktajle rano super sprawa. idzie lato wakacje, trzeba zrzucić trochę, a że badania też nie najlepsze więc trochę witamin się przyda

• ~Wiktor
    ~Wiktor
    Napisane 25 maja 2017 - 09:40
    odchudzanie nie jest prostą sprawą

» odpowiedz » do góry
1

Gorące tematy

facebook
raporty
Raporty