Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Klinika ciała i ducha

Zanieczyszczone powietrze

Rozpoczęte przez ~liszaj22, 07 lut 2018
  • avatar ~liszaj22 ~liszaj22
    ~liszaj22
    Napisane 07 lutego 2018 - 10:37
    Kochani co sądzicie o zanieczyszczonym powietrzu? Czy możemy coś zrobić? Macie jakieś specjalne rośliny w domu, co oczysczają powietrze? Ja ostatnio wpadłam na pomysł, by sobie kupić taką maskę antysmogową: ozonemask.pl, co o nich myślicie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mercyk ~mercyk
    ~mercyk
    Napisane 24 lutego 2018 - 12:40
    czy to prawda ze smog może pogarszać w dłużej perspektywie wzrok? i tak coraz gorzej widzę, pracuję przed komputerem 10 godzin dziennie i widze jak to kiepsko dziala, na dworze też oddychać sie nie da, kupiłem sobie lutezan i zaczałem pare dn temu brać, wiem ze trzeba poczekac zeby to zadziałało ale wiem ze luteina i cynk są skuteczne w walce z chorobami oczu

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Miki ~Miki
    ~Miki
    Napisane 19 kwietnia 2018 - 10:37
    Oczyszczacz powietrza w domu wydaje się dobrą opcją. U mnie syn nigdy nie miał alergii, a pod koniec tej zimy zaczął mu się suchy kaszel. Dostał od lekarza budixon neb do inhalacji i oczywiście pomogło, ale kurdę... ktoś mógłby pomyśleć, jak poradzić sobie z tym zanieczyszczonym powietrzem, bo niedługo trudno będzie znaleźć kogoś bez alergii czy astmy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~majkel ~majkel
    ~majkel
    Napisane 24 kwietnia 2018 - 11:55
    tez mam oczyszczacz i jest spoko
    kupilem jak sie wilgoc zaczela w kacie pokoju
    osuszalem miejscie
    teraz latem bedzie remont ale oczyszczacz byl dobrym rozwiazaniem na chwile
    szczegolniejak dzieciaki sa chore

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~michalik ~michalik
    ~michalik
    Napisane 26 marca 2019 - 12:05
    teraz to nawet można kupić rejestrator jazdy z jonizatorem powietrza uwazam że to spoko gadżet ten rejestrator Xblitz P500 ma dobre parametry, dobrze nagrywa a do tego oczyszcza powietrze

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy