Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Zakonczylam relację z mężczyzną z powodu...

Rozpoczęte przez ~leseratte, 17 mar 2015
  • avatar ~leseratte ~leseratte
    ~leseratte
    Napisane 17 marca 2015 - 16:21
    może banalnego, ale mnie to przerosło, bowiem mężczyzna ten stwierdził, ze nie zapomina ludzi nigdy, a to znaczy, ze utrzymuje relacje z dwiema byłymi kobietami. Mi przekazal, że abym była pewna iż jestem najwazniejsza, to napisam do nich sms, aby nie mieli kontaktu więcej. Jednak nie bardzobw to wierzę, balabym się, że z nimi utrzymuje te kontakty. Facet ma lat 40 nie byl w poważnym.związku nigdy, natomisat z tymi kobietami zakończył zwiazek aż ok 8 lat temu. Niedawno mi o nich opowiadał i zdziwiło mnie to, że na bieżąco jest zorientowany co się u nich dzieje. Po tylu latach...Ze mną tez chcial po wcześniejszym zakończeniu relacji utrzymywać kontakt, dla mnie to byłoby dziwne. Takie nie zamykanie poprzednich etapów w życiu. Powiedzcie proszę, czy waszym zdaniem moje obawy są uzasadnione? Dziękuję i Pozdrawiam.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy