Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Inne tematy

zabezpeczenia do obony bezpośredniej

Rozpoczęte przez ~kosmos, 12 cze 2017
  • avatar ~kosmos ~kosmos
    ~kosmos
    Napisane 12 czerwca 2017 - 14:33
    Cześć, moja kobita ma nową pracę i niestety wraca bardzo późną porą, dzielnica średnia a dojazd koszmarny. Kiedy mogę po nią jeżdżę ale niestety nie zawsze się da. Co mogę jej zasugerować do ochrony w bezpośrednim starciu w momencie kiedy gaz nie wchodzi w grę z przyczyn niezależnych?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~donkey ~donkey
    ~donkey
    Napisane 14 czerwca 2017 - 15:22
    To akurat prosta sprawa - dowolny sklep, dział z samoobroną i wszystko poza gazem ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kosmos ~kosmos
    ~kosmos
    Napisane 19 czerwca 2017 - 00:41
    szczerze mówiąc nie znam się na tym jedyne co mi się podoba to kastet hehe ale nie mi ma się podobać.babeczki wiedzą co jest wygodne a co nie co łatwiej znaleźć w torebce która ma 3x5 metrów tylko z zewnatrz wygląda na rozmiar a5 hehe

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mg ~mg
    ~mg
    Napisane 19 czerwca 2017 - 15:38
    ~kosmos napisał:
    .babeczki wiedzą co jest wygodne a co nie co łatwiej znaleźć w torebce która ma 3x5 metrów tylko z zewnatrz wygląda na rozmiar a5 hehe

    na twoim miejscu na babeczkę bym tutaj nie liczył lepiej napisz na jakąś interię czy coś. albo kup coś takiego www.spyshop.pl/lekka-stalowa-palka-teleskopowa-16-baton-exb-16n-nik-dla-kobiet-1053.html po prostu to będzie miała też na ciebie jak podskoczysz :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~frog ~frog
    ~frog
    Napisane 25 czerwca 2017 - 09:46
    sam bym sobie kupił coś takiego. tylko to drogi gips w mocniejszym wydaniu, chociaz w tym sklepie jeszcze nie sprawdzałem to chyba zaraz luknę. jakas promocja by się przydała hehe

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy