Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Klinika ciała i ducha

wybielanie zębów

Rozpoczęte przez ~kamil, 28 kwi 2014
  • avatar ~kamil ~kamil
    ~kamil
    Napisane 28 kwietnia 2014 - 23:13
    Warto wybielić czy to zabieg, który niszczy szkliwo?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Syvek ~Syvek
    ~Syvek
    Napisane 29 czerwca 2018 - 17:35
    Warto warto, tylko poszukaj dobrego specjalisty. https://ranking.abczdrowie.pl/s/Stomatolog Białe zęby wyglądają bardzo dobrze noo...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Olka54 ~Olka54
    ~Olka54
    Napisane 30 czerwca 2018 - 23:06
    Szkliwo niszczy dużo rzeczy. Jak chcesz wybielić to się najpierw przygotuj, idź do stomatologa, sprawdź czy nie masz próchnicy, usuń kamień. Potem odstaw też palenie/picie czerwonego wina, musisz też zwrócić uwagę na dietę. jak wybielać to tylko u dobrego stomatologa, tutaj jest kilku okhttps://ranking.abczdrowie.pl/

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~aa ~aa
    ~aa
    Napisane 28 lipca 2018 - 08:44
    wybielałam laserem diodowym, zeszło mi 2 tony przebarwień. bo tak powinno się zęby wybielać jak usunięcie nagromadzonych przebarwień z kawy itp.
    wybielanie zależy od koloru kości.

    ludzie którzy mają śnieżnobiałe zęby przesadzili z wybielaniem nakładkami, ich zęby stały się kruche. lub mają białą kość


    po wybieleniu widać bardziej wady szkliwa.
    ja miałam nadwrażliwość przez 2 dni i wyłkałam całe opakowanie tabletek przeciwbólowych.


    jest lepiej w każdym razie uśmiecgać się :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~olix ~olix
    ~olix
    Napisane 21 września 2018 - 16:52
    Witam, zdania są podzielone, na pewno system nakladkowy jest wygodny dla pacjenta, bo wybiela sobie zęby w domu kiedy chce. Metoda wybielania w gabinecie wymaga wizyty, ale daje natychmiastowy efekt. W tej metodzie jest jeden plus. Lekarz zabezpiecza dziąsła i wrażliwe miejsca zębów (szyjki) specjalnym koferdamem. Należy poradzić się jakiegoś dobbrego stomatologa [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuhttps://ranking.abczdrowie.pl/s/Stomatolog ] , która metoda jest najlepsza, a rownież uzyskać poradę czy zęby wybielą się ładnie, bo zdarza się, że czasami po wybielaniu uzyskujemy siny kolor.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kamiński ~Kamiński
    ~Kamiński
    Napisane 17 lutego 2019 - 17:40
    Mnie się ostatnio w drogerii rzuciła w oczy wybielająca pasta do zębów iWhite i kupiłem ją z ciekawości. Przy regularnym stosowaniu daje bardzo fajny efekt! Nawet nie oczekiwałem takiego rozjaśnienia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lilli ~Lilli
    ~Lilli
    Napisane 14 marca 2019 - 13:14
    Wszystko zależy od tego na jaką metodę się zdecydujesz. Najlepiej porozmawiaj ze swoim stomatologiem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy