Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Klinika ciała i ducha

Włosy na twarzy

Rozpoczęte przez ~hengon, 11 wrz 2016
  • avatar ~hengon ~hengon
    ~hengon
    Napisane 11 września 2016 - 13:24
    Cześć, moim problemem są twarde włosy na twarzy, mam okropny zarost, nie da się go porządnie ogolić, moja pianka nie zmiękcza włosa, a po goleniu mam straszne podrażnienia. Co polecacie na taki problem, jakich kosmetyków używacie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kamil ~kamil
    ~kamil
    Napisane 30 listopada 2016 - 21:27
    Kup lepszą golarkę po prostu i pozbędziesz się problemu. Jeżeli masz taki twardy włos to dobrze żeby maszynka goliła z pianką. Ja mam Brauna S7 od dłuższego czasu i jest świetny - bierze nawet wrastające włosy. Teraz widziałem, że jest już seria 9, która ma trochę dodatkowych funkcji więc na pewno podołałaby Twojemu zarostowi.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~domino ~domino
    ~domino
    Napisane 12 grudnia 2016 - 11:19
    ~kamil napisał:
    Kup lepszą golarkę po prostu i pozbędziesz się problemu. Jeżeli masz taki twardy włos to dobrze żeby maszynka goliła z pianką. Ja mam Brauna S7 od dłuższego czasu i jest świetny - bierze nawet wrastające włosy. Teraz widziałem, że jest już seria 9, która ma trochę dodatkowych funkcji więc na pewno podołałaby Twojemu zarostowi.


    Ja mam golarkę Brauna z serii 9, o której pisał @kamil i mogę polecić. Mam twardy, mocny zarost a od czasu tego zakupu pierwszy raz w życiu golę się z przyjemnością a po goleniu nie mam podrażnień na wrażliwej skórze szyi. Ostrza golarki nie pomijają nawet krótkich włosów leżących płasko lub układających się w różnych kierunkach. Można używac jej pod prysznicem i na sucho więc jest bardzo wygodna. Poza tym to Braun - gwarancja dobrej jakości.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy