Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Kariera

własny biznes

Rozpoczęte przez ~nedstark, 03 cze 2016
  • ~nedstark
    ~nedstark
    Napisane 03 czerwca 2016 - 07:57
    ruszam z własnym biznesem i zastanawiam się jakie formy promocji najlepiej trafiają do klientów? doradzicie coś na co postawić?

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~mniszek lekarski
    ~mniszek lekarski
    Napisane 12 maja 2017 - 13:33
    po pierwsze przyciągająca uwagę strona www. ale nie tylko, ja od razu przy otwarciu firmy zgłosiłem się do agencji interaktywnej [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuhusar group ]. dzięki temu mam dopracowane wszystko - od loga po film promocyjny

• ~Robert
    ~Robert
    Napisane 20 czerwca 2017 - 17:39
    moja żonka prowadzi salon kosmetyczny i ostatnio zainwestowała w system rezerwacji z mwizyta.pl, podobno jest to też niezła reklama, ale wiadomo zależy co prowadzisz.

• ~marekp
    ~marekp
    Napisane 26 czerwca 2017 - 17:18
    ~Robert napisał:
    moja żonka prowadzi salon kosmetyczny i ostatnio zainwestowała w system rezerwacji z mwizyta.pl, podobno jest to też niezła reklama, ale wiadomo zależy co prowadzisz.

i jak jej się sprawdza ten system? Jest zadowolona? :D

• ~Mariusz772
    ~Mariusz772
    Napisane 14 lipca 2017 - 16:28
    Ja planuję założenie strony internetowej dla swojego biznesu. Przeglądam różne domeny w Hekko i nie wiem jaką wybrać. Czy pl czy europejska. Różnica w kosztach jest dość znaczna, więc skłaniam się bardziej ku pl. A Wy jak uważacie?

• ~Dawid
    ~Dawid
    Napisane 05 października 2017 - 19:58
    A zastanowiłeś się już, jak poradzisz sobie ze sprawami księgowymi? Lepiej nie brać się za to samemu, chyba że się na tym znasz. ja wolałem skorzystać z pomocy biura rachunkowego Gama. Dzięki nim mam zawsze porządek w rachunkach i nie muszę się obawiać kontroli.

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1
Advertisement

Gorące tematy

facebook
raporty
Raporty