Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

winiarstwo, mam tego dość!

Rozpoczęte przez ~kasia, 09 sie 2014
  • avatar ~kasia ~kasia
    ~kasia
    Napisane 09 sierpnia 2014 - 15:04
    mój mąż nastawił w tamtym roku chyba z 6-8 butli z winem, nasadził winogron gdzie się da, zajmował się tymi butlami, rozlewał, przelewał, teraz butelkuje: myje butelki, nalewa korkuje, ale najgorsze było to,ze chodził po ogródku z kieliszkiem i śmierdziało od niego tym wińskiem. piszę chodził i pił, bo na razie przestał jak zrobiłam mu o to awanturę. poprosiłam, (może zbyt kategorycznie) żeby w tym roku ograniczył się do jednej butli, bo nikt tego nie pije tylko on i dla niego to wystarczy, że mam dość widoku tych butli w domu i tego, że zajmuje się tym wińskiem zamiast np. wymyć taras itp. zakończyło się typowo: nie odzywamy się do siebie. nie mam zamiaru zgodzić się na produkcje win w domu, bo jedna butla wystarcza. mierzi mnie to jego winiarstwo bo wiem, że jego ojciec pędził bimber i popijał, ostatecznie porzucił rodzinę. tez jednak mam wrażenie,ze mój mąż postanowił,ze będzie tak jak on chce i jak on chce robić wino to będzie robił, a ja nie mam prawa ograniczać jego wolności. nie mam zamiaru odpuścić i pozwolić na kolejną serię beznadziejnych win, widok tych butli, tego smrodu itp. i tak sobie myślę, ze faktycznie jak on nie przestanie produkować tych win, to chyba się nie pogodzimy, a on wybierze wolność.. ale ja mu nie będę drogi zagradzać, jak woli wino to się rozstaniemy... co ja mam robić? czy ja jakaś nadwrażliwa jestem..??

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Łukasz ~Łukasz
    ~Łukasz
    Napisane 14 sierpnia 2014 - 09:58
    Standardowe zachowanie. Kobieta nigdy nie pozwoli facetowi na hobby które odciąga go od pracy na rzecz kobiety lub rodziny. Nic dziwnego, że uznał to za atak na jego wolność.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ElGuaje ~ElGuaje
    ~ElGuaje
    Napisane 15 sierpnia 2014 - 20:05
    Mam to samo...
    Proszę Pani...A jakie Ma Pani hobby?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ElGuaje ~ElGuaje
    ~ElGuaje
    Napisane 15 sierpnia 2014 - 20:08
    Tego nie robi się aby sie napić...
    To robi się z przyjemności...Proszę znaleźć dobrą stronę tego..."przedziewzięcia " Spróbować degustować tego ,co mąż wyprodukuje...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bimber ~Bimber
    ~Bimber
    Napisane 15 sierpnia 2014 - 20:16
    Proszę pozbawić się swojego hobby, to się pani dowie, jak on się czuje. Na przykład, nie chodzić do kosmetyczki, nie robić na drutach, albo czegokolwiek co pani lubi robić. No chyba że pani nie ma żadnego hobby, to współczuję mężowi, bo to znaczy że głównym zajęciem jest chodzić i się czepiać

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bimber ~Bimber
    ~Bimber
    Napisane 15 sierpnia 2014 - 20:16
    Proszę pozbawić się swojego hobby, to się pani dowie, jak on się czuje. Na przykład, nie chodzić do kosmetyczki, nie robić na drutach, albo czegokolwiek co pani lubi robić. No chyba że pani nie ma żadnego hobby, to współczuję mężowi, bo to znaczy że głównym zajęciem jest chodzić i się czepiać

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~haoox ~haoox
    ~haoox
    Napisane 15 sierpnia 2014 - 22:12
    znajdź sobie kobieto swoje hobby

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ola ~Ola
    ~Ola
    Napisane 16 sierpnia 2014 - 08:21
    Kobieto znajdź swoje hobby! Np możesz destylować coś mocniejszego! Ja myślę, że mąż będzie również zadowolony, a kto wie czy nie porzuci swoich lekkich trunków i nie przyłączy się do Ciebie? Co prawda ucierpi na tym dom i dzieci, zerwiecie kontakt ze znajomymi, rodzina się Was wyrzeknie, ale co tam! Grunt to mieć hobby! Sens życia! Cel! Zabawę! Głupie i nudne zabawy rowerowe, podróże, książki (bleee....) są dla cieniasów. Wspomóż męża w Jego hobby! Kup mu czasem zabawny kieliszeczek, sprawdź czy wynaleziono jakiś lek na marskość wątroby, albo w jakich sytuacjach leczenie alkoholizmu jest przymusowe etc. No! Powodzenia! :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mr Driver ~Mr Driver
    ~Mr Driver
    Napisane 16 sierpnia 2014 - 10:23
    Mysle, ze ten tekst to prowokacja, niemniej jednak podobne sytuacje w zyciu mezczyzny sie zdarzaja. Problemem nie jest hobby mezczyzny, problemem jest brak hobby u wiekszosci kobiet.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Krzysztof ~Krzysztof
    ~Krzysztof
    Napisane 16 sierpnia 2014 - 19:22
    Myślą sobie laski że jak ma faceta to będzie patrzył w nia jak w kalendarz;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~J. ~J.
    ~J.
    Napisane 21 sierpnia 2014 - 11:22
    Z własnego doświadczenia wiem, że zdecydowana (miażdżąca) więkoszość kobiet nie ma hobby. Bo nie można tym nazwać 'podróży' (leżenia plackiem przez tydzień w Egipcie na plaży). Więc Panowie, zrozumienia od swoich kobiet w tym zakresie raczej nie uzyskacie. Facet ma być takim Domowym Multitoolem - zarabiać, dokonywać napraw, sprzątać - generalnie być wyłacznie na potrzeby rodziny - przy czym co to są za 'potrzeby' decyduje aktualne widzimisie kobiety.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~MŻK ~MŻK
    ~MŻK
    Napisane 21 sierpnia 2014 - 13:38
    Nie uogólniaj.
    Ja z własnego doświadczenia wiem, że jest odwrotnie.
    Trudno poznać aktywnej kobiecie po 40-tce mężczyznę w podobnym wieku, który by za nią nadążył, no chyba, że młodszego.
    Myślę, że ludzie są różni i albo to akceptujemy albo zmieniamy - ale tylko siebie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy