Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Podsumuj 40

Wielka zmiana

Rozpoczęte przez ~, 11 lis 2012
  • avatar ~vann ~vann
    ~vann
    Napisane 15 kwietnia 2014 - 10:19
    Siemka!
    Sport mnie chwilowo zablokował(noga w gipsie) ale jak się wykuruję,
    to wracam do biegania i jest OK!
    Moja inspiracja to stara motoryzacja i podróże....
    Zacząłem na wszystko patrzeć z dystansem i daje mi to satysfakcję!!!
    Ludzi zżera nienawiść i pogarda, co ich niszczy....a mnie to nie interesuje!!!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jakub ~Jakub
    ~Jakub
    Napisane 26 lipca 2017 - 13:55
    Słuchajcie , nie w tym rzecz. Jest ogromna różnica między kobietą i mężczyzną . Z tego powodu iż, natura stworzyła mężczyzne do przedłużenia gatunku, natomiast kobieta ma inne zadanie . Dlatego też, może się wam wydawać że kobiety są bardzej odpowiedzialne , ponieważ to kobiety mają za zadanie urodzić i wychować potomstwo tak , aby przetrwało. Mężczyzna jest tylko jednym puzzlem w tej całej układance. Mógłbym z wami troszke więcej podywagować na ten temat , bo wymaga on jeszcze wielu wyjaśnień odnośnie tego co napisałem, ale mam nadzeje, że zrozumieliście sens mojej wypowiedzi :P
    POZDRAWIAM :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Feniks ~Feniks
    ~Feniks
    Napisane 04 stycznia 2019 - 11:04
    A ja po 41. urodzinach zdecydowałem się zakończyć dziewięcioletnie toksyczne (przemoc psychiczna) małżeństwo. 30.11.2018 złożyłem pozew. Mamy z grubsza uzgodnione nieorzekanie o winie. Córkę (8 l.) z wielkim żalem zostawiam z żoną, ale chcę oszczędzić małej całej ciągnącej się latami walki (jako mężczyzna mam niewielkie szanse na zatrzymanie dziecka). Kontakty mam ustalone w zadowalającej ilości i więcej nie ugram. Natomiast od tej decyzji czuję, że zupełnie inaczej oddycham, inaczej funkcjonuję. Wyzwalam się z lęków i traum. Chodzę na psychoterapię i powoli staję na nogi. Zacząłem ćwiczyć (hantle) i biegać. Po nowym roku odnowiłem pewną ważną dla mnie znajomość sprzed lat (po 15 latach też toksycznego małżeństwa od 2 l. jest w separacji, kompletuje papiery do sądu). I jak wszystko pójdzie dobrze, spróbujemy zacząć od nowa, tym razem normalne życie. Na wszystkich bogów w których nie wierzę, nigdy niczego w życiu tak nie pragnąłem, jak tego, żeby nam się teraz udało ten bajzel poukładać na nowo. Czuję, ze to moja ostatnia szansa na normalne życie; w przeszłości pod destrukcyjnym wpływem żony już dwukrotnie zakładałem pas na szyję. Trzeci raz byłby ostatni. Ale musi się udać.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ulka ~ulka
    ~ulka
    Napisane 29 stycznia 2020 - 18:31
    gratuluję i trzymam kciuki

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Feniks ~Feniks
    ~Feniks
    Napisane 02 lutego 2020 - 19:51
    Niestety wszystko nie jest takie proste. Euforia przeniosła nas przez rozwody, ale z czasem zaczęliśmy reagować na siebie wg starych schematów... lękowo, a jednocześnie zbyt polegając na drugiej stronie. Obecnie rozeszliśmy się w przyjaznej choć smutnej atmosferze, żeby poukładać sobie emocje w głowach i za jakiś czas, być może, zacząć od nowa, po głębokim resecie, wiedząc czego naprawdę chcemy. Czas pokaże. Co do mnie oddałbym za moją Panią życie, ale też wiem, że żeby być z Nią, muszę odbudować pewność siebie. A to trzeba zrobić samemu, bez wspierania się na czyjejś obecności.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Còrka rybaka ~Còrka rybaka
    ~Còrka rybaka
    Napisane 02 lutego 2020 - 23:05
    Faceci potrafią wytłumaczyć sobie każdą podłość swoimi potrzebami, swoim pseudodojrzewaniem. A trudności w życiu pokazują prawdę kim są. Zwykle niestety okazuje się, że Wielkimi Egoistami. W pewnym wieku uciekają, szukają łatwych i tanich emocji. I zwykle budzą się, gdy jest za późno. Na wszystko. A miało być tak pięknie. Wyszło hu..owo. Jak zwykle. Okazuje się, że nie można na nich liczyć, niszczą ludzi, którzy im zaufali i ich pokochali. Brak dojrzałości i egoizm niestety zbierają coraz większe żniwo. Nic tego nie wytłumaczy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Anakin ~Anakin
    ~Anakin
    Napisane 14 kwietnia 2020 - 12:23
    Jestem po 18latach małżeństwa,teraz dotarło do mnie że całe życie byłem taki nijaki, byłem taki jakiego oczekiwało moje otoczenie,stanolem pod murem, podjąłem decyzję niedawno że teraz już nikogo nie będę się pytał o to czy to jest ok,to moja decyzja i tylko moja i ja biorę za nią odpowiedzialność , przestałem się przejmować tym że ktoś mnie porównuje z kimś innym,ja to ja i koniec.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2
Strona 2 z 2
poprzednia Strona 2 z 2

Gorące tematy