Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Samochody

Wgniecenia po gradobiciu

Rozpoczęte przez ~tepek, 24 wrz 2012
  • avatar ~tepek ~tepek
    ~tepek
    Napisane 24 września 2012 - 03:17
    Powiedzcie mi jak usunąć w sposób skuteczny i jak najmniej inwazyjny kilka dość małych dołków po gradzie? Wóz tak czeka już z 2 miechy na naprawę...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~TED ~TED
    ~TED
    Napisane 24 września 2012 - 16:58
    Ponoć są tacy co potrafią takie wgniecenia wyciągnąć na własną rękę poprzez zamrażanie czy jakoś tak, ale to już musisz poszukać w necie. Ja sam w takie naprawy się nie bawię i wolę postawić wóz w warsztacie;) W stolicy z autocasco (jak masz) możesz usunąć takie szkody w serwisie Puller. Kontakt znajdziesz na stronie: http://puller.com.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Luca.R ~Luca.R
    ~Luca.R
    Napisane 25 września 2012 - 22:27
    Na własną rękę jeśli się nie znasz na tym to lepiej nie kombinuj. Najlepiej pojechać do lakiernika on wyciągnie wgniecenia. Jeśli masz autocasco to skorzystaj z niego bo naprawa może trochę kosztować.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~raxi ~raxi
    ~raxi
    Napisane 05 lutego 2014 - 17:57
    ~Luca.R napisał:
    Na własną rękę jeśli się nie znasz na tym to lepiej nie kombinuj. Najlepiej pojechać do lakiernika on wyciągnie wgniecenia. Jeśli masz autocasco to skorzystaj z niego bo naprawa może trochę kosztować.


    Popieram przedmówcę. Niby w sieci są jakieś nagrania instruktażowe, ale robisz to na własne ryzyko... ;) Jeśli auto nowe, kilkuletnie to szkoda coś spaprać, Jestem z Ełku i tu mam serwis, który wyciąga takie wgniotki bezinwazyjnie, przy Suwalskiej88 (SztukaLakierowania.pl). Nie jest to drogie, więc... ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~pokado ~pokado
    ~pokado
    Napisane 29 listopada 2017 - 11:55
    Tak to wygląda w fachowym wydaniu - carscare.pl/o-nas Jestem pod wrażeniem osób, które na podstawie filmiku, chcą sobie diametralnie odmienić sytuację. Jak usunąć wgniecenia bez sprzętu i doświadczenia? Szanujcie swój czas, pieniądze i nie bawcie się w specjalistów od wszystkiego ;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy