Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Zrzuć wagę

wczasy odchudzjące

Rozpoczęte przez ~marecki, 08 gru 2013
  • avatar ~marecki ~marecki
    ~marecki
    Napisane 08 grudnia 2013 - 19:53
    Myślicie, że warto na początku odchudzania wyjechać na takie wczasy, a może na koniec? W ogóle czy warto?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Adam ~Adam
    ~Adam
    Napisane 17 grudnia 2013 - 14:47
    wczasy odchudzające? zły pomysł. Lepiej jechać na normalne. Nad wagą pracuje sie systematycznie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mike007 ~mike007
    ~mike007
    Napisane 23 lutego 2014 - 19:33
    Zamiast tracić pieniądze na wczasy, polecam dołożyć pieniędzy i pójść do dietetyka. Przechodziłem przez to i jest to najlepsze rozwiązanie. Dodatkowo przez internet, konkretnie [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisusklep sportobody www.sportbody.pl/ ]kupiłem sobie orbitrek do ćwiczeń, a teraz mam zamiar kupić ławeczkę i hantle. Do tego trzeba dużo determinacji, ale wierz mi, że potem masz z tego taką satysfakcję, że uśmiech Ci nie schodzi z twarzy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~hyzop ~hyzop
    ~hyzop
    Napisane 30 czerwca 2014 - 21:31
    wczasy odchudzające to kiepski pomysł, bo zawsze po nich występuje efekt jojo

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Juliana ~Juliana
    ~Juliana
    Napisane 21 czerwca 2017 - 07:25
    Również mogę pochwalić Foreverslim za jego skuteczność i szybkość działania.Wiem że same tabletki to nie wszystko ale w połączeniu z odrobiną ruchu efekty są naprawdę znakomite.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Agnieszka ~Agnieszka
    ~Agnieszka
    Napisane 30 czerwca 2017 - 06:03

    Co do tabletek Slimunox to zgadzam się każdą pozytywna opinia na ich temat.Nie wiem jak działają inne tabletki bo to było moje pierwsze podejście do odchudzania z tabletkami ale trafiłam bardzo dobrze.Waga spada ja nie czuję się zmęczona nie mam wahań nastroju.Wszystko jest w porządku a w końcu o to mi chodziło.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~stefans ~stefans
    ~stefans
    Napisane 13 lipca 2017 - 14:00
    To chyba dla kogoś, kto ma już bardzo poważne problemy z wagą. Jeśli chcesz po prostu zrzucić parę kilo, to polecam ćwiczyć regularnie i uważać na to, co się je. A jeśli pod pretekstem wczasów chcesz odwiedzić fajne miejsce :) to zamiast wczasów jedź sobie do Pięknej i Bestii na jakies fajne zabiegi, mój ulubiony to ten pachnący czekoladą :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marek157 ~marek157
    ~marek157
    Napisane 25 lipca 2017 - 13:09
    chyba ci się fora pomyliły

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert 588 ~Robert 588
    ~Robert 588
    Napisane 28 sierpnia 2017 - 14:04
    ruch ruch i jeszcze raz ruch

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Katarina ~Katarina
    ~Katarina
    Napisane 10 czerwca 2018 - 19:29
    Metod na odchudzanie jest tyle ile ludzi którzy sie odchudzają.Dla mnie skuteczna metoda było zastosowanie diety ale nie jakiejś bardzo restrykcyjnej i do tego dodatkowo tabletki Slimunox.Nawet się nie obejrzałam jak straciłam 14 kg.Mi się udało to innym na pewno tez się uda.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sylwia ~Sylwia
    ~Sylwia
    Napisane 14 lipca 2018 - 20:16
    Ja stosowałam Slimunox schudłam i jestem bardzo zadowlona.Tyle ile udało mi się schunąć dzięki tym tabletkom to dla mnie mistrzostwo świata.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jasmina ~Jasmina
    ~Jasmina
    Napisane 22 lipca 2018 - 17:55

    Sposobu na odchudzanie jako takiego nie ma tutaj jest potrzebna ciężka praca i będzie ok. Zresztą można się wspomagać też jakimiś naturalnymi suplementami taki jak Foreverslim.Dla mnie zastosowanie tych tabletek było tym czego potrzebowałam w trakcie odchudzania.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Erns ~Erns
    ~Erns
    Napisane 06 sierpnia 2018 - 15:08
    Takie wczasy odchudzające czasem na prawdę dużo dają. Ale może wcześniej przed wyborem skonsultuj dokładny plan działania w czasie takiego wyjazdu z jakimś dobrym dietetykiem https://ranking.abczdrowie.pl/s/Dietetyk

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Irmina ~Irmina
    ~Irmina
    Napisane 23 listopada 2018 - 01:39
    Ja też jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udąło mi sie uzyskać po zastosowaniu Slimunox. W końcu pomimo, że na samym początku szczeŋólnie jeżlei chodzi o ćwiczenia to nie wyglądało to tak optymistycznie pokonałam nadwagę

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Iwa ~Iwa
    ~Iwa
    Napisane 28 maja 2019 - 20:47
    U mnie podstawą odchudzania była dieta ale dużo również dało mi branie Slimunox.Dzięki tym tabletką dieta była znacznie łatwiejsza nie miałam napadów głodu o ochota na słodycze była zerowa.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Balbina ~Balbina
    ~Balbina
    Napisane 26 czerwca 2019 - 20:32
    Mi tak samo jak wielu innym osoba pomogły tabletki Foreverslim.Ale należy pamiętać o tym że podstawą powinna być dieta a tabletki maja wspomagać.Ale dzięki diecie i tym tabletka ogólnie udało mi się zrzucić 14 kg.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy