Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Warszawa - szukam przyjaciela, kolegi, kochanka

Rozpoczęte przez ~Czereśniowa, 10 lip 2017
  • avatar ~Czereśniowa ~Czereśniowa
    ~Czereśniowa
    Napisane 10 lipca 2017 - 21:15
    Mam 39 lat, jestem krągłą, niską (niecałe 160 cm), ładną, zadbaną i sympatyczną kobietą. Mam męża i choć relacja między nami jest dziś żadna, a na codzień on mieszka i pracuje poza domem, to nie zamierzam zmieniać stanu cywilnego. Mam dzieci i mam pracę, którą kocham i której się mocno poświęcam.

    Coraz częściej myślę o nawiązaniu znajomości z mężczyzną, który podobnie jak ja tęskni za bliskością, flirtem, zainteresowaniem. Nie szukam męża (jak mówiłam: już mam ;)), nie szukam też regularnego związku. Nie zamierzam nikogo zapraszać zbyt głęboko do swojego życia i nie oczekuję takiego zaproszenia od kogoś. Cenię wzajemną wolność, choć bez tłumów ;) Marzę o uczciwej relacji friends with benefits, gdzie się szczerze lubimy, gdzie wspólnie spędzony czas jest dla nas przyjemny, nawet jeśli tylko rozmawiamy. Chciałabym się z kimś umówić do kina, albo na film wieczorem w domu, chciałabym się móc raz na jakiś czas spotkać, pogadać, może zjeść razem kolację, może przytulać i może śmiać. Chciałabym móc komuś na tyle zaufać, by pójść z nim do łóżka. Bo bardzo tęsknię za seksem, za tym szczególnym napięciem... Ale relacja tylko dla seksu mnie nie interesuje.

    Jestem dość bystra, mam wiele zainteresowań i pasji. Pełne i intensywne życie. Lubię ludzi i lubię rozmawiać, dyskutować, nawet trochę się wykłócać :) Cenię sobie obycie i inteligencję, ale też swego rodzaju poukładanie w głowie. Jestem naturalna i szczera, nie lubię więc gierek i niedojrzałych zagrań. Tęsknię za mężczyzną, nie za chłopcem. Ale nie ciągnie mnie do mężczyzn dużo starszych...

    Jeśli jest tu ktoś, komu podobnie w duszy gra i kto chciałby spróbować mnie poznać, proszę o znak-sygnał :) O adres e-mail, może parę słów o sobie. Może z tego nic nie wyjść. Możemy zostać znajomymi. Ale możemy też stworzyć coś fajnego na jakiś czas. Kto wie :)

    Mieszkam w Warszawie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~On20 ~On20
    ~On20
    Napisane 10 lipca 2017 - 21:59
    Hej jeśli masz chęć pogadać i wgl mam 20 lat ale mam mózg rozum ze mną można na każdy temat pogadać a mieszkam na Śląsku nie chodzi mi tylko o jedno oczywiście także daj znać na email ziomek12231@gmail.com

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Baranek Szon ~Baranek Szon
    ~Baranek Szon
    Napisane 04 sierpnia 2017 - 11:37
    Cześć,
    Przeczytałem Twój wpis na forum "facet po 40" i bardzo mnie zaintersował i zaciekawił.
    Mam 46 lat, jestem wysoki (188 cm), wykształcony, kulturalny, czysty (co, jak sie okazuje, nie jest jeszcze rzeczą powszechną w naszej kochanej ojczyźnie, niestety) i dyskretny. No i lubię seks. Z pewnymi małymi eksperymentami, ale wszystko w dobrym guście, z umiarem i za przyzwoleniem drugiej strony. Cenię sobie bardzo podobne cechy u kobiet. Lubię dobrą książkę historyczną, jazdę na rowerze i podróże po Europie. Poszukuję namiętnej kobiety bez wchodzenia w stały związek i burzenia tego co obecnie, lepiej cz gorzej, już funkcjonuje.
    To tyle na początek.
    Daj znać jeżeli jesteś zainteresowana.
    Pozdrawiam,
    B.S.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~janek ~janek
    ~janek
    Napisane 01 marca 2018 - 13:41
    Cześć
    bardzo proszę Cię skontaktujmy się z sobą.
    Jestem zainteresowany takiem układem, mieszkam w Warszawie
    Pozdrawiam serdecznie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~tadek ~tadek
    ~tadek
    Napisane 11 kwietnia 2018 - 14:55
    ja nie szukam niczego i mam spokoj

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Patryk123 ~Patryk123
    ~Patryk123
    Napisane 01 czerwca 2018 - 02:20
    Zadzwon lub napisz do mnie 504388443

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~antek ~antek
    ~antek
    Napisane 15 grudnia 2018 - 23:47
    Napisz domnie733830495

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~antek ~antek
    ~antek
    Napisane 17 grudnia 2018 - 15:44
    Jak sktualne to daj znac 733830495

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ja ~ja
    ~ja
    Napisane 02 stycznia 2019 - 00:10
    też niczego nie szukam i mam jeszcze większy spokój :) zresztą czego ja mogę szukać po 50-ce? Stara d..a jestem :P

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kazik ~kazik
    ~kazik
    Napisane 04 stycznia 2019 - 15:35
    z miłą chencią spendze czas prosze o odpoiwiedz +48509984630

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jurek ~Jurek
    ~Jurek
    Napisane 27 stycznia 2019 - 08:37
    Jurek 43 lat warszawa 5518767236.Dzw

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~cezar ~cezar
    ~cezar
    Napisane 18 kwietnia 2019 - 00:08
    Kochankowie to dyskretny i trudny układ....wymaga pewnych poświęceń....napisz na cezar54@wp.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Andrew ~Andrew
    ~Andrew
    Napisane 16 stycznia 2020 - 10:38
    Hi . My name Andrew . I'm married sport looking man . 32 years old . Have two children's. I find your information on facetop web site . I live in warszaw . I'm from Ukraine I will be happy to meet with you and maybe we can do some good time ??? Mayba you can give your phone number ??

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Krzysztof ~Krzysztof
    ~Krzysztof
    Napisane 18 marca 2020 - 07:30
    Cześć mam 35 lat i szukam podobnie jak jest w ogłoszeniu odezwij się 510392150

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy