Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Tata na medal

Wakacje z 5-latkiem

Rozpoczęte przez ~etata, 29 sie 2014
  • avatar ~etata ~etata
    ~etata
    Napisane 29 sierpnia 2014 - 16:29
    witam, całe wakacje prosilem i w końcu się doprosiłem. dostałem zgodę od byłej żony, aby zabrać 5-letniego syna na tygodniowe wakacje, wchodzi w grę tylko Polska bo mały nie ma paszportu. jakieś propozycje? pojedziemy za tydzień w poniedziałek.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kronos ~kronos
    ~kronos
    Napisane 30 sierpnia 2014 - 21:46
    myślę że najlepsze byłyby okolice jakiegoś miasta większego bo jest więcej atrakcji dla dzieci, na wsi czy w typowym kurorcie może się nudzić o tej porze roku

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mich ~Mich
    ~Mich
    Napisane 30 sierpnia 2014 - 22:22
    Polecam artykuł, fajne rady na wakacje z dziećmi f0410.skroc.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~uszaty ~uszaty
    ~uszaty
    Napisane 31 sierpnia 2014 - 11:19
    rady z powyższeo artykułu są ok. powinnieneś zwrócić uwagę na jak największą ilość atrakcji dla dzieci jak aquapark, park linowy, zoo, może jakieś wystawy z klocków lego itp. myślę że sama miejscówka ma już mniejsze znaczenie, najważniejsze to spędzić czas razem :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy