Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Inne tematy

Wakacje 2015

Rozpoczęte przez ~Antek, 25 maj 2015
  • avatar ~Antek ~Antek
    ~Antek
    Napisane 25 maja 2015 - 13:36
    Co prawda w tym roku urlop wypada nam dopiero pod koniec sierpnia, ale chyba warto się już rozejrzeć, może mnie czymś zainspirujecie :) Przede wszystkim tym razem chce odpocząć tak naprawdę, poleżeć na plaży, nadrobić lektury, których sie nazbierało troche, troche popływać, może ponurkować. Wiadomo, pozwiedzać też, ale ogólnie nie przemęczać się za bardzo ;) myślę o okolicach morza srodziemnego, to chyba dobry kierunek, gdzie najczęściej wyjeżdżacie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ArekK ~ArekK
    ~ArekK
    Napisane 26 maja 2015 - 13:06
    My lubimy jeździć do Grecji i Chorwacji, szukamy noclegów przez Bookapart i wybieramy się własnym samochodem, takie rozwiązanie daje spore poczucie wolności :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bogdan ~Bogdan
    ~Bogdan
    Napisane 29 maja 2015 - 19:05
    Ja z żoną i znajomymi planuję wyjazd w Bieszczady, a dokładniej do Wołkowyji . Urlop dopiero w sierpniu . Wynajmujemy domek [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuna www.slonecznakraina.com. ] Byliśmy na majówce i bardzo się nam spodobało. Cicha spokojna okolica niedaleko do zalewu na ryby i na szlaki z daleka od tłumów.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Karika ~Karika
    ~Karika
    Napisane 09 czerwca 2015 - 13:32
    ~ArekK napisał:
    My lubimy jeździć do Grecji i Chorwacji, szukamy noclegów przez Bookapart i wybieramy się własnym samochodem, takie rozwiązanie daje spore poczucie wolności :)

    My w tym roku Londyn chcemy zwiedzić, bo ja byłam już z 10 lat temu. Ale gdzie jakiś fajny nocleg ogarnąć? :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Antek ~Antek
    ~Antek
    Napisane 09 czerwca 2015 - 13:34
    ~ArekK napisał:
    My lubimy jeździć do Grecji i Chorwacji, szukamy noclegów przez Bookapart i wybieramy się własnym samochodem, takie rozwiązanie daje spore poczucie wolności :)

    No właśnie chyba w te okolice właśnie wyceluje, z noclegami nie ma problemu, bo ostatnio jak jechalem na majówke do Berlina to rezerwowalem z Interhome (ktoś tu mi polecił), było bardzo spoko, wiem, że maja rozsiane te swoje domy po całej Europie, wiec coś na pewno wybiore. Bardziej sie zastanawiam nad kierunkiem, nie wiem czy tez nie skonczy sie na samochodzie, to jednak chyba Chorwacja by była najlepsza. No i podobno tam sa fantastyczne rejony do ponurkowania, a chciałbym tego spóbować. Bieszczady też bardzo lubię, ale tak na 3-4 dni połazić, teraz mam po prostu ochotę trochę się pobyczyć :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Martosia ~Martosia
    ~Martosia
    Napisane 09 czerwca 2015 - 13:35
    ~Antek napisał:
    Co prawda w tym roku urlop wypada nam dopiero pod koniec sierpnia, ale chyba warto się już rozejrzeć, może mnie czymś zainspirujecie :) Przede wszystkim tym razem chce odpocząć tak naprawdę, poleżeć na plaży, nadrobić lektury, których sie nazbierało troche, troche popływać, może ponurkować. Wiadomo, pozwiedzać też, ale ogólnie nie przemęczać się za bardzo ;) myślę o okolicach morza srodziemnego, to chyba dobry kierunek, gdzie najczęściej wyjeżdżacie?


    Ja bym chciała w tym roku na Sycylię się wybrać, bo słyszałam, że tam jest przepieknie. Albo też Tel Awiw. Dal każdego coś dobrego - plaża, zwiedzanie i mnóstwo knajp dookoła. Tylko jakiś fajny nocleg. Ktoś, coś?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~podróżnik ~podróżnik
    ~podróżnik
    Napisane 11 czerwca 2015 - 08:43
    Na Sycylii byłem w zeszłym roku (lot do Trapani). Zwiedziłem tam Palermo Corleone, parę wysp i okolice miasta. Jakoś mnie ta wyspa nie porwała, często miałem wrażenie że to zwykły brudny Egipt. Nie polecam. Hotel znalazłem na stronie booking.com, z tego co pamiętam to płaciłem jakieś 50 euro za dwie osoby na noc. Czyli włoską normę

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marciniak ~Marciniak
    ~Marciniak
    Napisane 11 czerwca 2015 - 11:56
    ~podróżnik - nawet całkiem tanio trafiliście.
    -Martosia- sprawdź sobie noclegi np. przez Interhome, W Sycylii np. teraz widzę, że jest za 766 zł 2osoby - za tydzień. Więc taniocha. W Tel Avive też widzę, że coś mają w podobnej cenie, ale już za osobę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~leo ~leo
    ~leo
    Napisane 24 czerwca 2015 - 11:38
    właśnie zastanawiam się nad Grecją, tam jest pięknie, ciepło, są zabytki
    co myślicie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ligowiec ~ligowiec
    ~ligowiec
    Napisane 25 czerwca 2015 - 15:08
    nigdzie daleko sie nie wybieramy, dziewczyna nalegała żeby do Ustki jechać bo nigdy nad morzem nie była, więc zarezerwowaliśmy 3 noclegi w hotelu Lubicz i pozostaje czekać ;) a gdzieś dalej może wybierzemy się w przyszłym roku

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~leo ~leo
    ~leo
    Napisane 30 czerwca 2015 - 08:53
    tylko ta pogoda nad polskim morzem to loteria, dlatego lepiej uciec :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Antek ~Antek
    ~Antek
    Napisane 01 lipca 2015 - 12:05
    ~leo napisał:
    tylko ta pogoda nad polskim morzem to loteria, dlatego lepiej uciec :)


    fakt, cieżko wycelować, ja lubie bałtyk, ale wole juz pojechac na weekend we wrzesniu :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~leo ~leo
    ~leo
    Napisane 06 lipca 2015 - 08:23
    ostatnio zrobiłem małe porównanie polskich i zagranicznych wakacji, wyszło mi, że te wczasy poza granicami nie są wcale aż tak kosztowne jak się wydaje, oczywiście jak się poszuka odpowiednio:) a te w Polsce tanie nie są, a ani pogoda, ani atrakcje nie są jakieś zachwycające
    myślę że lepiej uciec gdzieś na kilka dni niż dwa tygodnie spędzić nad naszym morzem i czekać, czy będzie pogoda

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~leo ~leo
    ~leo
    Napisane 30 lipca 2015 - 14:20
    cisza się zrobiła:)
    podzielcie się swoimi planami wakacyjnymi

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~bartlomeo ~bartlomeo
    ~bartlomeo
    Napisane 07 sierpnia 2015 - 15:05
    a kto kazał Wam spedzac wakacje nad polskim morze to równie oklepane jak zagranica. Ja od dwóch lat zwiedzam poslkie miasta z rodzina. W tym roku byliśmy w rzeszowie i nocowalismy w hotelu [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisu ferdynand ] i szczerze musze przyznac ze wcale nie odbiegal poziomem od osrodkow zagranicznych, a jeszcze jak sie trafi na jakas promocje to juz w ogole warto!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~leo ~leo
    ~leo
    Napisane 18 sierpnia 2015 - 10:05
    no nie przesadzaj Rzeszów to ani nie Hiszpania słoneczna, ani nie Grecja

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~leo ~leo
    ~leo
    Napisane 19 sierpnia 2015 - 12:00
    ja myślę o krótkiej podróży jesienią, wtedy jest o wiele taniej, póki co sprawdzałem na kilku portalach i na centerfly wydaje mi się że warto coś zarezerwować, no ale liczę na wasze rady

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~agata ~agata
    ~agata
    Napisane 27 sierpnia 2015 - 20:54
    zajrzalam tu zupelnie przypadkiem, ale jesli ktos planuje grecje, to bylam pod koniec lipca. rewelacja. tanio, luzno i goraco. tydzien wyniosl mnie 2000zeta (lot + hotel w centrum aten + wszystkie wydatki, wlacznie z promem na jedna z wysp). polecam.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~leo ~leo
    ~leo
    Napisane 15 września 2015 - 08:58
    jest to jakaś opcja, ale ostatnio myślę o Francji, co polecacie ? bilety chyba w niezłych cenach a kraj wiadomo - magia

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Konrad o ~Konrad o
    ~Konrad o
    Napisane 13 października 2015 - 15:12
    Ja w tym roku wybrałem się z rodziną na wakacje w Polsce. Po tych wszystkich zamachach, bałem się podróżować za granicę. Bezpieczeństwo moich najbliższych jest dla mnie priorytetem. Spędziliśmy 10 dni w [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuKormoranie w ] Rowach i akurat trafiliśmy na pogodę. Lepsze wakacje all-inclusive niż w Egipcie. ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2
Strona 1 z 2
następna
Strona 1 z 2 następna

Gorące tematy