Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Zrzuć wagę

Waga a problemy z sercem

Rozpoczęte przez ~Adam40, 27 maj 2015
  • avatar ~Adam40 ~Adam40
    ~Adam40
    Napisane 27 maja 2015 - 22:26
    Zrzucić wagę po 40 nie jest łatwo, wiem po sobie. Długo nie mogłem sie na to zdecydować mimo nacisków żony i otoczenia. W końcu trafiły do mnie argumenty typu: "jak nie schudniesz to szybko będzie po tobie". Mam w rodzinie wiele przypadków ludzi po zawałach, z wieńcówką i podobnymi schorzeniami. Jak sobie uświadomiłem, że mnie też może czekać takie marne życie z chorobą, przełamałem się i postanowiłem o siebie zadbać.[ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisu Z cała pewnością pomógł mi serwis gramozycie.pl . W sumie, to naprawdę jest gra o życie, te wszystkie badania kontrole, zdrowe nawyki regularny ruch... A serwis pomaga człowiekowi dojść z tym wszystkim do ładu i motywuje do dalszego wysiłku. ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kazik ~kazik
    ~kazik
    Napisane 21 września 2018 - 17:11
    Oczywiście, ze waga ma na to wpływ. Przez nadwagę wszystkie narządy gorzej pracują i jest ciężej im funkcjonować. Najlepiej wybierz się do dietetyka [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuhttps://ranking.abczdrowie.pl/s/Dietetyk ] , który zrobi z tobą wywiad i na pewno skieruje na badania, a później dobierze dla ciebie odpowiednią dietę, która poprawi komfort twojego życia i zdrowie narządów

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~maron ~maron
    ~maron
    Napisane 27 marca 2019 - 18:24
    cięzko mi uwierzyć że tabletki pomagają

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Miron23 ~Miron23
    ~Miron23
    Napisane 30 kwietnia 2019 - 09:50
    Zgadzam się jakby pomagały to każdy by był szczupły

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marcin23 ~Marcin23
    ~Marcin23
    Napisane 03 listopada 2022 - 17:57
    Zależność problemów z serduchem od nadwagi jest chyba tak oczywista że nie ma się tu de facto nad czym rozwodzić. Wiadomo, nadwaga, to nie tylko większa masa i co za tym idzie podwyższone ciśnienie , ale również obtłuszczenie samego mięśnia sercowego. Z drugiej strony, nie ma też czegoś takiego jak pozbycie się nadwagi bez wysiłku i bez odpowiednio dobranej diety. No chyba, że ktoś liczy na spadek kilogramów za pomocą skalpela. Tylko czy to jest odpowiednia droga? Na podobnej zasadzie uważam, ze nie istnieją żadne cudowne tabletki, które podczas snu spowodują spadek wagi. Nie bądźmy naiwni. Bilans kaloryczny dzienny na minusie, ćwiczenia by pozbyć się tego co już nam narosło, owszem warto zastosować jakąś suplementację, ale na zasadzie środka wspomagającego. Bardzo podoba mi się na przykład opis jaki zastosowano przy Shape Up. I to jest droga do sukcesu,. Innej nie ma

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy