Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

układ (seks) bez zobowiązań

Rozpoczęte przez ~Angela, 22 sty 2015
  • avatar ~Angela ~Angela
    ~Angela
    Napisane 23 listopada 2015 - 23:19
    ~Miła napisał:
    Na kafeterii jest dużo na ten temat,. Ewentualnie wpisz w google: układ bez zobowiązań. Poczytaj sobie i napisz do jakich doszłaś wniosków. Ja po tej lekturze stwierdziłam, że nie warto się angażować w coś takiego. Chyba jeszcze nie doświadczyłaś jak faceci potrafią być obłudni. Uwierz mi, facetom zależy wyłącznie na sexie i zrobią wszystko, żeby się dobrze ustawić. Znając potrzeby kobiety zastosują taką strategię, że zanim się spostrzeżesz....wpadniesz po uszy...i w dodatku nie będziesz chciała z tego bagna wygrzebać...




    Czyli idąc tym tropem skoro faceci chcą tylko seksu to wchodząc w związek wyglądający na poważnie to i tak wchodzimy nieświadomie w bagno my szczęśliwe oni zadowoleni bo osiągnęli cel... ale teoretycznie czy układ czy związek.. bez\ różnicy....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Miła ~Miła
    ~Miła
    Napisane 24 listopada 2015 - 07:22
    Zgadza się. Oczywiście nie każdy przypadek jest taki sam. Mój facet np. chce się wyleczyć z impotencji...Zmieniając partnerki liczy na to, że w końcu trafi na tę, która go oczaruje i przy której wróci jego sprawność seksualna. Oczywiście nie mówi o tym głośno tylko bajeruje, obiecuje , oszukuje....aż w końcu i wykorzystuje i porzuca ... .Po prostu dupek jakich mało, a może dużo ( tego nie wiem) !!!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kriss ~Kriss
    ~Kriss
    Napisane 17 grudnia 2015 - 19:14
    Miła to po jesteś z takim facetem?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Miła ~Miła
    ~Miła
    Napisane 21 grudnia 2015 - 07:39
    Już nie jestem.... a byłam dlatego, że zaangażowałam się uczuciowo i w ogóle miałam z nim dobry kontakt, miło spędzałam z nim czas. Szczerze mówiąc dla mnie sex nie jest najważniejszy, najbardziej lubię czułości, pocałunki ..etc....i to miałam na dobrym poziomie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lizmen ~Lizmen
    ~Lizmen
    Napisane 22 grudnia 2015 - 09:10
    ;-) Tak samo my jak i wy najbardziej na świecie potrzebujemy miłości, czułości, rozmów, przytulania, buziaka na dzień dobry i na dobranoc.
    Sex dla nas facetów jest tym, czym dla Was przytulanie, rozmowa...
    Sex dla nas jest bardzo ważną formą okazywania uczuć i w ten właśnie sposób kobieta z którą jesteśmy pokazuje nam jak bardzo jej na nas zależy.
    Taki "akt" dla nas jest całkowitym poświęceniem i oddaniem nam tego, co kobieta ma najcenniejsze.
    Większość z nas - facetów - potrafi to docenić i odwzajemnić swojej miłości tym, aby czuła się bezpiecznie przy nas, mogła na nas liczyć w każdej sferze życia codziennego - począwszy od wyrzucania śmieci, poprzez pomoc w zwyczajnych pracach domowych, aż po wspólne rozwiązywanie problemów dnia codziennego.
    Można tak, serio, da się zrobić.
    Szukanie kochanki jest dla nas ostatecznością. To efekt odrzucenia przez niekochającą nas osobę. Brak zrozumienia, rozmów, zmiany w charakterze jednego lub obojga.
    Najgorsze jest to, że my wszyscy po nieudanych związkach na początku traktujemy drugą stronę instrumentalnie. Nie wiem, czy to jest do końca dobre i czy w pełni zaspokaja nasze potrzeby. Mimo wszystko oprócz seksu też potrzebujemy więzi uczuciowej. Mam nadzieję, że nie piszę tylko za siebie.

    pozdrówka
    Leszek



    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kriss ~Kriss
    ~Kriss
    Napisane 22 grudnia 2015 - 13:10
    Nie piszesz tylko za siebie, zgadzam się z Tobą w 100%

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kriss ~Kriss
    ~Kriss
    Napisane 22 grudnia 2015 - 13:10
    Nie piszesz tylko za siebie, zgadzam się z Tobą w 100%

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~dziewczyna28 ~dziewczyna28
    ~dziewczyna28
    Napisane 23 grudnia 2015 - 12:48
    ~Kriss napisał:
    Nie piszesz tylko za siebie, zgadzam się z Tobą w 100%

    Kris ja prosze o porade z meskiego punktu widzenia. Wiec moze od poczatku mam 28 lat on 29 zaczelismy ze soba pisac w sierpniu cos tam wczesniej sie znalismy ale nie mielismu dlugo kontaktu. Po miesiacu zaproponowal mi mozliwosc wejscia w uklad, osobiscie jestesmy oboje po dlugich zwiazkach kazde z nas nie chcialo sie angazowac. No i tu zaczynaja sie schody bo moze i na poczatku widzialam ze to tylko tk ale od pewnego czasu widujemy sie minimum co dwa tygodnie spedzamy ze soba coraz wiecej, kink obiady kolacje czasem nawet razem gotujemy ja przyjezdzam do niego on do mnie. Obecnie zaczynam poznawac jego znajomych sam proponuje mi wspolne wyjscia do nich, jest czuly opiekunczy, caluje przytuala nawet przy nich , nawet jego rodzice wiedza o moim istnieniu o wiedza ze jak jest w kraju nocuje u mnie ze spedzamy razem czas. Spotykamy sie i spedzamy milo czas nie powiem ze nie nie jest on juz jednak oparty tylko na seksie, on zawsze zostaje na noc na drugi dzien udaje sie do rodzicow ale max na 2 godziny i znowu jest u mnie. Ostatnio napisalam mu nawet ze ciesze sie ze przyjezdza a on powiedzial ze wyzna mi sekret ze tez sie cieszy ze przyjezdza ze nie moze sie doczekac i jest szczesliwy ze znowu sie zobaczymy. Powiem Ci ze ja juz sama nie wiem jak to traktowac od slow z poczatku minelo juz jakis czas teraz wyglada to inaczej tak jak mowie w porownaniu do tego co bylo. Czy Twoim zdaniem po jego zachowaniu moge wnioskowac ze zmienil zdanie co do angazowania sie. Ja zaczynam chciec czegos wiecej ale nie chce wyjsc na idiotke. Jest swietnym facetem, z nikim nie dogadywalam sie tak dobrze jak znim zero sprzeczek sam3 pozytywy smiech i te spojrzenia czasem po prostu parrzymy na siebie i sie usmiechamy nic nie mowiac. Poradz mi cos prosze z gory Ci dziekuje :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lizmen@poczta.onet.pl ~Lizmen@poczta.onet.pl
    ~Lizmen@poczta.onet.pl
    Napisane 23 grudnia 2015 - 14:33
    hej! No właśnie o tym pisałem. Nie wszyscy faceci chcą tylko seksu. Może miałaś to szczęście, że trafiłaś na wartościowego faceta ? Może warto to wykorzystać i spróbować się zaangażować na poważnie ?
    Zaryzykuj, kto wie ? Może tak miało być ;-)

    powodzenia.
    Lizmen

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~dziewczyna28 ~dziewczyna28
    ~dziewczyna28
    Napisane 23 grudnia 2015 - 15:29
    ~Lizmen@poczta.onet.pl napisał:
    hej! No właśnie o tym pisałem. Nie wszyscy faceci chcą tylko seksu. Może miałaś to szczęście, że trafiłaś na wartościowego faceta ? Może warto to wykorzystać i spróbować się zaangażować na poważnie ?
    Zaryzykuj, kto wie ? Może tak miało być ;-)

    powodzenia.
    Lizmen


    No wlasnie ale ja nie umiem go rozgrysc co zrobic poczekac jeszcze jak mi dac do zrozumienia ze ja chce jednak czegos wiecej, teraz znowu jade z nim do znajomych jego rzecz jasna na swieta jego inicjatywa. Ja chyba glupieje od tego.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~lizmen@poczta.onet.pl ~lizmen@poczta.onet.pl
    ~lizmen@poczta.onet.pl
    Napisane 23 grudnia 2015 - 19:42
    za bardzo sie tym przejmujesz ale pewnie tylko dlatego, że bardzo Ci zależy na tym, żeby jednak coś z tego wyszło...

    dobra rada: wyluzuj i obserwuj, przeciez nie masz wyliczonego czasu ;-)

    podobno maksymalnie w ciagu 3 lat wszystko z faceta wyłazi ;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~dziewczyna28 ~dziewczyna28
    ~dziewczyna28
    Napisane 23 grudnia 2015 - 19:59
    ~lizmen@poczta.onet.pl napisał:
    za bardzo sie tym przejmujesz ale pewnie tylko dlatego, że bardzo Ci zależy na tym, żeby jednak coś z tego wyszło...

    dobra rada: wyluzuj i obserwuj, przeciez nie masz wyliczonego czasu ;-)

    podobno maksymalnie w ciagu 3 lat wszystko z faceta wyłazi ;-)


    no jasne zgodze sie ze w tym czasie wszystko wylazi ale ja chcialabym chyba wiedziec czy nie angazuje sie nie potrzebnie. Z męskiego punktu widzenia widzisz szanse ze moze byc z tego cos wiecej niz to na co sie niby umowilismy kiedys? Ja powiem Ci tak nigdy w takim ukladzie nie bylam zawsze wszytsko bylo oczywiste.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lizmen@poczta.onet.pl ~Lizmen@poczta.onet.pl
    ~Lizmen@poczta.onet.pl
    Napisane 23 grudnia 2015 - 21:14
    Do końca też Ci nie powiem, czy to tylko gra, czy faktycznie na poważnie.
    Po prostu nie znam twojego faceta.
    Staraj sie o tym nie myśleć ;-) Carpe diem ;-)
    i tyle...
    Znam wiele osób, które właśnie w ten sposób poznały partnerów na resztę życia i są baaaaardzo szczęśliwi, czego również Tobie życzę...

    a może usiadz z nim i zapytaj na poważnie, czy układ, który był między wami kiedyś zmienia swój status na jakiś inny ? weź to obróć w jakiś żart w razie w...
    Zobacz na jego reakcję i będziesz wiedzieć...

    powodzenia... daj znać ;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kriss ~Kriss
    ~Kriss
    Napisane 23 grudnia 2015 - 22:00
    Jak dla mnie Twój facet też się zaangażował, choć oczywiście mogę się mylić bo Was nie znam. Jedno wiem na pewno-nie wahaj się z nim o tym rozmawiać. Jestem pewien że nie będzie Ci miał tego za złe, a gdyby tak się stało to przynajmniej będziesz wiedziała że nie warto się angażować. Powodzenia!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~bigamista:) ~bigamista:)
    ~bigamista:)
    Napisane 09 października 2016 - 00:51
    Czytam to wszystko i cos mi tu nie pasuje . wszyscy tylko o związku i zaangażowaniu .
    Ja uważam ,ze takie związki są możliwe , wręcz wskazane i oparte są wyłącznie na sferze SEKSU.
    Nie oszukujmy się facet jak chce ( a któremu się nie chce :) może iść do prostytutki.
    Kobieta jak chce może skorzystać z żygolaka.
    Ale po co płacić za seks ( bo przecież nie napisze za miłość ) jak można zastosować prawo symbiozy :) .
    Jak się znudzi to BEZ ZOBOWIAZAŃ się rozstajecie :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~darofr ~darofr
    ~darofr
    Napisane 21 grudnia 2016 - 19:45
    JEZELI TRAFILAS NA KOGOS KTO ZNA ZYCIE ! TO DOCENI ZE TAKA KOBIETA JAK TY CHCE SIE Z NIM SPOTYKAC NA INTYMNE SPOTKANIA ; BO NIE WIELE KOBIET MA NA TYLE ODWAGI JAK TY ZEBY TO ZROBIC ; A WIEC MOZE SIE UWARZAC ZA SZCZESCIARZA ZE TRAFIL NA TAKA KOBIETE JAK TY !!!!!!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~eduardo ~eduardo
    ~eduardo
    Napisane 27 grudnia 2016 - 01:13
    Witam, czy jest jakas kobieta do 25 roku zycia chetna na seks bez zobowiazan? Mam 24 lata i mieszkam niedaleko Krakowa. Nie brzydki ale tez nie model ;) moj mail eduardodominguez @ interia . pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~JACEK ~JACEK
    ~JACEK
    Napisane 03 stycznia 2017 - 16:06
    super jestem za

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~JACEK ~JACEK
    ~JACEK
    Napisane 03 stycznia 2017 - 16:06
    super jestem za

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~JACEK ~JACEK
    ~JACEK
    Napisane 03 stycznia 2017 - 16:14
    Chętnie bym przytulił jakąś panią

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy