Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

układ (seks) bez zobowiązań

Rozpoczęte przez ~Angela, 22 sty 2015
  • avatar ~Magda Mika ~Magda Mika
    ~Magda Mika
    Napisane 20 stycznia 2017 - 23:23
    Normalmnie dziwadło z kosmosu. Nie czuje fizjologii. Umarłam.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ona ~Ona
    ~Ona
    Napisane 20 stycznia 2017 - 23:38
    Rany Magda to było o nich, nie o Tobie ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Magda Mika ~Magda Mika
    ~Magda Mika
    Napisane 20 stycznia 2017 - 23:41
    ~Ona napisał:
    Rany Magda to było o nich, nie o Tobie ;)


    Ale co? Gość z 23:16 zapytał czy wiem czym jest fizjologia. Wiem. Jest taka sama jak mężczyzny. :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ona ~Ona
    ~Ona
    Napisane 20 stycznia 2017 - 23:42
    Oni myślą, że na Ziemi są dwa gatunki kobiet. Niezły odjazd...
    Święte czyli ich żony ( dla innych facetów już nie takie święte :D ) i ta reszta co lubi seks, co w ich mniemaniu oznacza rozwiązłość. Naprawdę popowia w szkole być edukacja seksualna, bo to przerażające poglądy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ona ~Ona
    ~Ona
    Napisane 20 stycznia 2017 - 23:43
    powinna - miało być

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Magda Mika ~Magda Mika
    ~Magda Mika
    Napisane 20 stycznia 2017 - 23:44
    ~Magda napisał:
    ~Ona napisał:
    Rany Magda to było o nich, nie o Tobie ;)


    Ale co? Gość z 23:16 zapytał czy wiem czym jest fizjologia. Wiem. Jest taka sama jak mężczyzny. :)

    Fizjologia seksu na boku. Ona jest zawsze z obu stron. Zawsze w tym na boku, bo z tym seksem oficjalnym z tą fizjologią ze strony kobiety to różnie bywa. ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ona ~Ona
    ~Ona
    Napisane 20 stycznia 2017 - 23:45
    Ależ mi chodzi o odpowiedź na mojego poprzedniego posta

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Magda Mika ~Magda Mika
    ~Magda Mika
    Napisane 20 stycznia 2017 - 23:52
    Nie wiem już o co chodzi, ale tekst o fizjologii rozłożył mnie na łopatki.
    Dla faceta to tylko fizjologia. I to miało mi złamać serce. Połamać kobiecą dumę i wgnieść w ziemię, bo dla kobiety nie. WOW

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ona ~Ona
    ~Ona
    Napisane 21 stycznia 2017 - 00:25
    No zdaje się, że niektórzy myślą, że dla kobiety seks to poświęcenie hahaha
    Nie ma się co dziwić, jak tkwią w takich związkach.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gość 2 ~gość 2
    ~gość 2
    Napisane 21 stycznia 2017 - 17:06
    Ja,
    nie rozumiem żon, które odmawiają seksu i jeszcze sobie coś uzurpują..
    To układ w sumie jakiś, Ty mi dajesz, ja daję Tobie..

    Ona przestaje dawać, on nie czuje się już zobowiązany. Logiczne.
    Ona nie daje, on znajduje sobie kogoś, kto mu daje. W czym problem.? I czyj?

    Chyba tylko kobiet, które uważają, ja, nie muszę, a on nie może, nie powinien..
    Ależ to głupie..
    Skoro nie chcesz sypiać z własnym mężem, to co Cię obchodzi, z kim on sypia? skoro nie chce odejść? nie składa pozwu rozwodowego?
    To znaczy, że też chce, też godzi się na fikcję związku, rodziny ponad wszystko.. o co chodzi w tej walce o męża? który w sumie jest nadal, a tylko zdradza??

    tylko fizycznie, jak określają to niektórzy panowie.. fizjologia, z kimś, do kogo nie mają szacunku.. TO CIEBIE SZANUJĄ !
    więc, o co chodzi? szacunek, to za mało??

    o co Tobie chodzi?
    czego chcesz, człowieku, tak naprawdę??

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Magda Mika ~Magda Mika
    ~Magda Mika
    Napisane 21 stycznia 2017 - 20:04
    ~gość napisał:


    tylko fizycznie, jak określają to niektórzy panowie.. fizjologia, z kimś, do kogo nie mają szacunku.. TO CIEBIE SZANUJĄ !
    więc, o co chodzi? szacunek, to za mało??


    Co to za dyrdymały i wydumane dylematy?

    Seks to szacunek ma być?
    Seks jest zawsze fizycznością.
    Czy dorosły dojrzały człowiek ma robić z siebie kaplicę w imię miłości??? Tylko fizycznie (układ bez zobowiązań) oznacza seks z kimś kto mi sie jedynie podoba, kogo znam, komu ufam, ale kto mnie jedynie pociąga, kogo pożądam i kogo pragnę. Na zasadzie wzajmeności. Obie strony wiedzą w czym uczestniczą i godzą się na to. A nie, że rozdaję na prawo i lewo mechaniczne komu popadnie.



    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Magda Mika ~Magda Mika
    ~Magda Mika
    Napisane 21 stycznia 2017 - 20:14
    Żadna ze stron, która uczestniczy w takiej relacji (i nie ważne czy jest to układ bez zobowiązań czy one stand night) nie ma na wyłączność prawa okazywania drugiej stronie braku szacunku. To jest mistrzostwo hipokryzji. Przyganiał kocioł garnkowi, chociaż sam smoli.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gość ~gość
    ~gość
    Napisane 21 stycznia 2017 - 20:41
    @ Magda - nie da się ciebie już czytać, Jesteś frustratką, porzuconą kobietą. Odpuść już. Zajmij się czymś pożytecznym. Umyj okna, zrób prasowanie albo coś innego.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Magda Mika ~Magda Mika
    ~Magda Mika
    Napisane 21 stycznia 2017 - 21:38
    ~gość napisał:
    @ Magda - nie da się ciebie już czytać, Jesteś frustratką, porzuconą kobietą. Odpuść już. Zajmij się czymś pożytecznym. Umyj okna, zrób prasowanie albo coś innego.


    To od czego są takie fora?
    Kto Ci tu każe wchodzić i czytać?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Magda Mika ~Magda Mika
    ~Magda Mika
    Napisane 21 stycznia 2017 - 21:41
    Co chciałeś/chiciałaś poczytac w wątku o seksie bez zobowiązań? O wielkiej miłości?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gość ~gość
    ~gość
    Napisane 21 stycznia 2017 - 21:56
    Jak nie masz nic sensownego do powiedzenia to nie pisz. Proste !

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Magda Mika ~Magda Mika
    ~Magda Mika
    Napisane 21 stycznia 2017 - 21:57
    ~gość napisał:
    Jak nie masz nic sensownego do powiedzenia to nie pisz. Proste !


    Alleluja!
    To dlaczego Ci to nie wychodzi?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Magda Mika ~Magda Mika
    ~Magda Mika
    Napisane 21 stycznia 2017 - 22:01
    Należysz do tych osób, które mówią innym jak mają życ?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gość ~gość
    ~gość
    Napisane 24 stycznia 2017 - 10:49
    ~Magda napisał:
    Należysz do tych osób, które mówią innym jak mają życ?

    Pocieszanie się cudzym mężem po własnym rozwodzie - jest żenujące.
    Mówienie : nie wiedziałam że ma żonę - jest jeszcze bardziej żenujące.
    Każdy facet, prawie każdy po 40- ce jest w jakimś związku. To jasne. To że powie że mu się nie układa z jego kobietą - też jest przewidywalne. przecież nie powie ci : mam kochającą żonkę, pracuje, sprząta, pierze, gotuje, urodziła mi troje dzieci , wychowała je, siedzi sobie teraz w naszym wychuchanym domku - ale mam ochotę się zabawić z tobą, Nic zobowiązującego.
    Magda słabe to wszystko co piszesz. Gdybyś faktycznie dostała po dupie od życia jak piszesz - nie byłabyś taka chętna na cudzesy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gość ~gość
    ~gość
    Napisane 24 stycznia 2017 - 11:11
    Magda napisz jeszcze że chciałabyś spotkać prawdziwego mężczyznę, założyć rodzinę i żeby cie kochał, szanował i nie zdradzał. I to będzie komplet.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy