Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Inne tematy

ubezpieczenie na życie

Rozpoczęte przez ~jack1, 09 gru 2017
  • ~jack1
    ~jack1
    Napisane 09 grudnia 2017 - 10:47
    co sądzicie o tego typu ubezpieczeniach, macie? Warto? Niedawno zostałem ojcem i to mnie natchnęło do takich rozmyślań, bo jednak jakby mi się oś stało nie chciałbym zostawić bliskich bez niczego, tylko jakoś ich zabezpieczyć

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~bentel
    ~bentel
    Napisane 19 grudnia 2017 - 18:53
    ubezpieczenie dobra rzecz, zawsze to w razie problemów dostajesz kaskę i masz na leczenie albo jako zabezpieczenie dla biskich, juz pare lat temu wykupilem w concordii, przypasoway mi ich warunki i też składka jest ok, popatrz sobie na ich ofertę

• ~jack1
    ~jack1
    Napisane 04 stycznia 2018 - 11:57
    na co powinienem zwrócić uwagę przed wykupieniem polisy? chciałbym jakoś kompeksowo do tego podejść, traz jestem zdrowy i w pełni sił ale nigdy nie wiadomo co się komu przydarzy

• ~elld
    ~elld
    Napisane 05 stycznia 2018 - 10:18
    Przede wszystkim poczytaj OWU, to jest kluczowe. Polecam Ci sprawdzić ofertę PZU, ich polisa życie jest bardzo dobra i sam z niej korzystam. Nie są bardzo drodzy a obsługę mają mega kompetentną.

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy

facebook
raporty
Raporty