Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Tylko seks - z 20latką

Rozpoczęte przez ~Ania23, 23 mar 2014
  • avatar ~Ania23 ~Ania23
    ~Ania23
    Napisane 23 marca 2014 - 21:56
    Panowie po 40stce :)
    Zastanawiam się gdzie można Was spotkać? Czy chodzicie do klubów? Generalnie gustuję w mężczyznach dużo starszych ode mnie (mam 23 lata), ale jeśli chodzi o seks, to póki co spotykałam się tylko z tymi facetami, których znałam wcześniej. Chciałabym jednak poznać kogoś nowego, kto będzie rewelacyjny w łóżku, da radę się kochać kilkukrotnie, a nie tylko raz.. Ponadto nie będzie panem z brzuszkiem, tylko świetnie wyglądającym facetem (ale nie musi też mieć takiej rzeźby jak chłopcy w moim wieku)... A do tego będzie miał świetne fantazje, będzie otwarty na różne doznania.. Tylko.. gdzie kogoś takiego spotkać?
    Jeśli chodzi o mężczyzn po 40stce, to przeważnie macie żony, dzieci, dziewczyny, albo jesteście po rozwodzie i można mieć Was na raz, dwa, no ewentualnie siedem ;) Ale chciałabym spotkać takiego pana na trochę dłuższą relację.. nie na związek, ale na seks, tylko nie jednorazowy.

    Błagam, gdzie takich szukać?:D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Adam ~Adam
    ~Adam
    Napisane 03 kwietnia 2014 - 02:52
    Jak napisałaś większość facetów po 40 ma ustawione życie i raczej nie szuka stałego związku a do tego jeszcze z tak młodą dziewczyną . Ja właśnie jestem takim facetem chętnie spotkam się z chętnymi pod warunkiem że nie będzie to związek a tylko spotkanie lub spotkania na sex w celu zadowolenia obydwu stron
    . Jak jesteś zainteresowana to czekam mam 45 lat i niestety nie mam figury Apollina jednak nie należę do brzuchaczy .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ania23 ~Ania23
    ~Ania23
    Napisane 04 kwietnia 2014 - 00:33
    Nie chodzi mi o stały związek!! Nie chcę związku!! Chodzi mi tylko i wyłącznie o seks, ale nie jednorazowy, tylko żeby spotkać się kilka razy :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Adam ~Adam
    ~Adam
    Napisane 04 kwietnia 2014 - 11:23
    Skąd jesteś bo ja z małopolski

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~maciek ~maciek
    ~maciek
    Napisane 06 kwietnia 2014 - 23:50
    witam , mam 33 lata i chetnie poznalbym dziewczyne w twoim wieku z ktora moglbym pofantazjowac , szukam dziewczyny na dluzsza znajomosc , nie interesuje mnie jednorazowy numerek, pozdrawiam, benny1980@o2.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Krzysztof ~Krzysztof
    ~Krzysztof
    Napisane 09 kwietnia 2014 - 08:45
    Cześć Ania, napisz proszę do mnie: krzysztowawa@o2.pl Właśnie skończyłem 40 lat, mam 190 cm wzrostu, BMI w normie, zero brzuszka i zamiłowanie do dłuuuugiego seksu. Poza tym cały szereg innych zalet, którymi nie chcę dzielić się na forum :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~benni ~benni
    ~benni
    Napisane 12 maja 2014 - 18:16
    Aniu, spełniam wszystkie Twoje oczekiwania, napisz: benni.solo@yahoo.pl
    zaszalejemy...:)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~tarzan ~tarzan
    ~tarzan
    Napisane 09 września 2014 - 22:18
    Aniu czy ty jestes jeszcze tutaj - odezwij się
    może napisz pink120@o2.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kierxxx ~kierxxx
    ~kierxxx
    Napisane 21 października 2014 - 08:28
    Jestem z opolskiego :-) mam 48 lat
    Witia_witia@o2.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Małgorzata Wr ~Małgorzata Wr
    ~Małgorzata Wr
    Napisane 28 lipca 2015 - 04:05
    Małgorzata Wr facebook mam fb ja kocham sex o tak a ty zaprosz mnie na facebook terasz

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~dym ~dym
    ~dym
    Napisane 06 sierpnia 2015 - 14:01
    również szukam kogoś na dłużej zainteresowane Panie proszę pisać dwxx@wp.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy