Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Klinika ciała i ducha

Trądzik

Rozpoczęte przez ~tede, 20 lis 2014
  • avatar ~tede ~tede
    ~tede
    Napisane 20 listopada 2014 - 11:15
    Co można na to poradzić? Jakieś zabiegi, kremy? Proszę o rady!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ziti ~ziti
    ~ziti
    Napisane 21 listopada 2014 - 23:03
    Spróbuj się smarować acne dermem, po kilku tygodniach powinno być dużo lepiej, dobrze jest zmienić dietę (zrezygnować ze słodyczy, mocno przetworzonych rzeczy typu fast foody, odstawić kakao)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~tede ~tede
    ~tede
    Napisane 24 listopada 2014 - 09:35
    No muszę spróbować, tobie, jak rozumiem, acne derm pomógł?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~tede ~tede
    ~tede
    Napisane 24 listopada 2014 - 09:35
    No muszę spróbować, tobie, jak rozumiem, acne derm pomógł?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~piter ~piter
    ~piter
    Napisane 23 września 2015 - 08:59
    Przez długie lata się męczyłem z trądzikiem, fajnie mi się sprawdził krem qcera, lepiej mi twarz po nim zaczęła wyglądać, chodziłem do dermatologa, stosowałem rózności ale efekt był taki sobie. Niestety duże znaczenie mają geny.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~BartekWariat ~BartekWariat
    ~BartekWariat
    Napisane 16 października 2015 - 11:16
    Na szczęście ktoś wymyślił laser który ma wiele zastosowań. Między innymi można nim leczyć trądzik. [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuZrobiłem zabieg w Esteti Center, który słynie z zabiegów laserowych i warto było pojechać do Lublina żeby raz na zawsze uporać się z problemem, który męczył mnie od lat. ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wiaderka ~Wiaderka
    ~Wiaderka
    Napisane 24 listopada 2015 - 11:55
    Ja równiez polecam odstawić słodycze, jeść więcej strączkowych .
    Poza tym ja myłam twarz wieczorem wodą z mydłem - szarym jeleniem, potem szybko tonik z under 20, bo to mydło wysusza, potem krem też z tej samej serii co tonik. rano mycie samą wodą, tonik i krem nawilżający (taki pod makijaż...)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~antoniik ~antoniik
    ~antoniik
    Napisane 26 listopada 2015 - 09:47
    Też ten krem Qcera stosowałem, plus za to, że tylko na wieczór trzeba się nim smarować i nie jest drogi

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy