Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Hi-Tech

tani tablet

Rozpoczęte przez ~Mark, 12 cze 2015
  • avatar ~Mark ~Mark
    ~Mark
    Napisane 12 czerwca 2015 - 13:59
    Szukam taniego tabletu na prezent dla dziecka, najlepiej z windows, niedrogi, tak do 350zł, jakieś propozycje?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gieczek ~gieczek
    ~gieczek
    Napisane 07 grudnia 2015 - 07:16
    Pewnie już dawno znalazłeś tablet ale sam jestem obecnie w teamcie bo kupowałem sobie tablet w tą sobowę.Nie warto jest w tej cenie kupić tabletu z windowsem oraz napiszą Ci to na praktycznie każdym forum ze sprzętem.W tej cenie androidy będą miały o wiele lepsze parametry. Polecam wybrać się do sklepu rtv Euro agd bo obecnie mają tam spore promocje na tego typu sprzęty tak wiec możęsz coś sobie upolować o wiele taniej. Zerknij tam sobie na modele Lenovo bo kupisz 8 calowy tablecik w cenie ok 400 zł. Jeszcze bardzo dobre modele ma marka Kiano. Nie jest to znana firma ale ma dobry sprzęt w dobrej cenie.
    Ponadto sklep Euro oferuje możliwość brania na raty tak więc czasami warto jest dopłącić ale kupić coś porządnego.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~tomtomson ~tomtomson
    ~tomtomson
    Napisane 11 lutego 2016 - 13:03
    Przeważnie jak kupuję jakiś nowy sprzęt to głównie na akcjach. Ostatnio rzadziej na "kup teraz" tylko licytacje, zapuszczam aukcjonera i po dobrych cenach mam dobrej jakości sprzęt. Ostatnio yogę kupowałem synowi na urodziny właśnie licytując.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Żelihovic ~Żelihovic
    ~Żelihovic
    Napisane 18 grudnia 2016 - 09:47
    Zapytaj może w Redicreo jakiego tableta w tej kwocie powinieneś kupić. Wiem, że na co dzień naprawiają sprzęt komputerowy, ale powinni Ci też doradzić co możesz fajnego kupić.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy