Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję
Advertisement

Forum

Dodaj temat

Potencja

Tabletki na potencję i na opóźnienie wytrysku

Rozpoczęte przez ~kirps, 24 kwi 2017
  • ~kirps
    ~kirps
    Napisane 24 kwietnia 2017 - 12:49
    Witam. Czy orientujecie się czy są jakieś tabletki, które mogłyby zadziałać na te dwie rzeczy? Od zawsze praktycznie miałem problemy z przedwczesnym wytryskiem Doszły jednak do tego lekkie problemy z erekcją. Czyli trudno jest mi bez mocniejszej stymulacji postwić małego.A jak już stanie to szybko wytryskuje.

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~aa
    ~aa
    Napisane 24 kwietnia 2017 - 17:51
    ja ostatnio zastosowałem lek zawierający sildenafil - jest teraz tego sporo w aptekach bez recepty. Po pierwszym zażyciu doznałem onieśmielenia - prawdziwa armata. Nawet po wstępnych przytulankach, a przed zbliżeniem wziąłem prysznic, kurde cały czas stał na baczność. Wydaje mi się, że i przedłuża stosunek bo opukałem się jak cholera. Dostałem sporej zadyszki - nie wiem czy jako uboczne działanie leku czy z wysiłku bo prawie swoja babę zajechałem i to cały czas na twardo. Na opóźnienie nabyłem też jedyną dostępną bez recepty maść zawierającą lidocainę do znieczulania miejscowego - podobno wystarczy wacka nasmarować i jazda na bramkę.

• ~wasteman
    ~wasteman
    Napisane 02 maja 2017 - 09:25
    ~kirps napisał:
    Witam. Czy orientujecie się czy są jakieś tabletki, które mogłyby zadziałać na te dwie rzeczy? Od zawsze praktycznie miałem problemy z przedwczesnym wytryskiem Doszły jednak do tego lekkie problemy z erekcją. Czyli trudno jest mi bez mocniejszej stymulacji postwić małego.A jak już stanie to szybko wytryskuje.

Orgasm control. Najskuteczniejsze do tej pory jakie stosowałem. Najlepiej jest połączyć branie tabletek z chusteczkami OC wipes. Tabletki codziennie. Plus chusteczki przed seksem ( najlepiej jest jednak trochę odczekać - jakieś 5 minut przed akcja bo jeśli od razu włożysz penisa w partnerkę to ją trochę to znieczuli).

• ~ten_gość
    ~ten_gość
    Napisane 05 maja 2017 - 11:35
    ~wasteman napisał:

Orgasm control. Najskuteczniejsze do tej pory jakie stosowałem. Najlepiej jest połączyć branie tabletek z chusteczkami OC wipes. Tabletki codziennie. Plus chusteczki przed seksem ( najlepiej jest jednak trochę odczekać - jakieś 5 minut przed akcja bo jeśli od razu włożysz penisa w partnerkę to ją trochę to znieczuli).

Z tabletek bez recepty orgasm control przynosi u mnie najlepsze rezultaty. Fajne jest też to, że występuje w żelu. Nakłada się pod prezerwatywę i można jechać z tematem. 20-30 min. Fajne jest też to, że nie znieczula tylko pozwala kontrolować czas dojścia.

• ~Damian
    ~Damian
    Napisane 27 czerwca 2017 - 09:36
    Mi zawsze pomagał long men na słaby wzwód. Bardzo dobrze na mnie działa i nie powoduję skutków ubocznych.

• ~Stefane
    ~Stefane
    Napisane 04 lipca 2017 - 11:27
    Dla mnie się szybkość w działaniu tabletki na potencję. Jak na razie najlepszą tabletką na erekcję jest tabletka Maxxes - erekcja już w 4 minuty.

• ~Kuba
    ~Kuba
    Napisane 10 lipca 2017 - 09:38
    Mi najbardziej z tych wszystkich tabletek pasuję long men. Działa już 30 minutach i podczas działania jest fajne uczucie mrowienia.

• ~Darek
    ~Darek
    Napisane 19 lipca 2017 - 14:12
    Miałem okazję brać Long mena i potwierdzam jego działanie. Lubię to uczucie mrowienia o silnym orgazmie nie wspomnę.

• ~Andrzej
    ~Andrzej
    Napisane 20 lipca 2017 - 23:41
    Ja pozostanę wierny Long menowi ....no może jeszcze White Hors spełnia moje oczekiwania.

• ~Robert 588
    ~Robert 588
    Napisane 14 sierpnia 2017 - 08:57
    a ja postanowiłem rozwiązać problem od podstawa na nie tak na godzinę przed dlatego zmieniłem styl życia zdrowa dieta dużo ruchu i suplement diety Penistim

• ~Damian^
    ~Damian^
    Napisane 04 września 2017 - 14:28
    Czy ktoś tutaj w ogóle zwraca uwagę na to jaki skład mają te reklamowane tabletki?
    Większości z nich nawet nie da się sprawdzić składu w internecie, a jak już mają to jest ich tyle, co w 5 ziarenkach piasku i jak to ma niby działać? Takie śladowe ilości, już lepsza byłaby homeopatia

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy

facebook
raporty
Raporty