Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Szukam wysokiego mężczyzny-min. 190 cm do spotkan dla obustronnej przyjemnosci

Rozpoczęte przez ~Atrakcyjna i zadbana, 14 cze 2015
  • avatar ~Atrakcyjna i zadbana ~Atrakcyjna i zadbana
    ~Atrakcyjna i zadbana
    Napisane 14 czerwca 2015 - 22:48
    Szukam wysokiego mężczyzny-min. 190 cm, szczupłego, bardzo zadbanego, wyedukowanego, w wieku 33-42 lat, do dyskretnych spotkań dla obustronnej przyjemności, bez zobowiązań, przy którym będę mogła poczuć się bardzo kobieco, który również będzie potrafił przytulic i powiedzieć mile słowo.

    Jestem bardzo atrakcyjna, bardzo zadbana, szczupła, inteligentna, w wieku 30 lat i bardzo dobrze wiem czego potrzebuje mężczyzna i jestem w stanie to zapewnić :)

    Poproszę Cię żebyś wysłał mi swoje zdjęcie na: juliette467@interia.pl, po którym ja prześle również swoje. Proszę o kontakt tylko i wyłącznie panów, którym to odpowiada, którzy spełniają powyższy opis i którzy będą w stanie zapewnić dyskretne i komfortowe miejsce gdzie moglibyśmy się spotykać we Wrocławiu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy