Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Szukam starszego faceta

Rozpoczęte przez ~Lena, 26 sty 2018
  • ~Lena
    ~Lena
    Napisane 26 stycznia 2018 - 14:01
    Witam jestem 18 letnią dziewczyną szukającą (do stałego związku) starszego zaradnego mężczyzny w wieku od 35-48 lat , nie jest to ogłoszenie typu sponsoring , poprostu nie kręcą mnie moi rówieśnicy ;) jestem wysoką brunetką 174cm waga 62 kg ,miseczka 75E .. maile lub inne dane kontaktowe prosze podawać pod wątkiem :)

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~Grzegorz
    ~Grzegorz
    Napisane 01 lutego 2018 - 06:46
    Cosnowe@wp.pl
    To na początek wystarczy

• ~Andrzej
    ~Andrzej
    Napisane 01 lutego 2018 - 10:42
    Hej

andykname-bmw@yahoo.pl

• ~Chichothisterii
    ~Chichothisterii
    Napisane 02 lutego 2018 - 16:12
    No,Panowie... Zaradność przez was przemawia...

Lena, dziewczę drogie, zaradni mężczyźni nie szukają kobiety do stałego związku na forum dla każdego na podstawie opisu rozmiaru miseczki... Zmień target.
    Napisz, że szukasz niezaradnego z odpowiednim stanem umysłu i konta... Nie do sponsoringu, oczywiście...

• ~Piotr
    ~Piotr
    Napisane 20 lutego 2018 - 07:14
    Witaj!! Chciałbym Ciebie poznać. Jestem normalnym wykształconym, pogodnym i spokojnym facetem, mam 47 lat i 169 cm wzrostu. Szukam kobiety do stałego układu przyjacielsko- erotycznego. Lubie spotkania w knajpkach, spacery i rozmowy na tematy tabu tez i jak każdy zdrowy facet sex pod każdą postacią a szczególnie miłość francuską bo jest piękna. Chciałbym Ciebie poznać. Nie wiem co więcej mogę teraz napisać, reszta w prywatnej poczcie i zdjęcie też jak mi odpiszesz. Napisz do mnie na moją pocztę: www0402@interia.pl. Pozdrawiam i czekam na wiadomość.

• ~Ass
    ~Ass
    Napisane 20 lutego 2018 - 08:55
    Taaa tutaj sami zaradni xd
    Ani laski poderwać, ani z żoną się rozstać...

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy

facebook
raporty
Raporty