Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Szukam prezyjaciółki

Rozpoczęte przez ~Mafrepok, 01 paź 2014
  • avatar ~Mafrepok ~Mafrepok
    ~Mafrepok
    Napisane 01 października 2014 - 14:52
    Życie składa się z chwil. Ulotnych, niezapomnianych, takich, których nie chce się pamiętać i takich, które wgryzają się w świadomość i nie mają za żadną cenę ochoty jej opuścić.
    Szukam... Przyjaciółki, nie szukam przygody lecz przyjaźni i nie na chwilę... Bez burzenia prywatności. Kawa, spacer, rozmowa, kino, plaża, rower...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kaja ~Kaja
    ~Kaja
    Napisane 03 października 2014 - 17:37
    W świecie wirtualnym czy w realu? Jeśli to drugie to napisz z jakich okolic jesteś.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mafrepok ~Mafrepok
    ~Mafrepok
    Napisane 03 października 2014 - 21:57
    ~Kaja napisał:
    W świecie wirtualnym czy w realu? Jeśli to drugie to napisz z jakich okolic jesteś.


    Nade wszystko w realu. Mieszkam w okolicy Ustki

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kaja ~Kaja
    ~Kaja
    Napisane 04 października 2014 - 10:57
    To piękna miejscowośc. Chętnie bym tam pojechała (uwielbiam morze!) gdyby nie odległośc jaka nas dzieli. A tak na oko to będzie ok. 700 km.
    Chyba bardziej rozsądne byłoby gdybyś poszukał kogoś na jakimś lokalnym portalu.
    Szczerze mówiąc to nie ma specjalnie takich miejsc w necie gdzie by można było znaleźc przyjaciela.
    Są jedynie portale randkowe. Tam można umówic się na spotkanie z kimś z Twojego miasta w kawiarni ( ale koniecznie przy hotelu!). Tam wszystko idzie w przyśpieszonym tempie....Po godzinnej rozmowie będziesz miał przyjaciółkę, a w następnej godzinie powinieneś zostac kochankiem. Mnie to nie odpowiadało, ale Tobie może się spodoba?
    A może ktoś z Forumowiczów zna jakiś portal na którym można znakeźc przyjaciela?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mafrepok ~Mafrepok
    ~Mafrepok
    Napisane 04 października 2014 - 11:46
    ~Kaja napisał:
    To piękna miejscowośc. Chętnie bym tam pojechała (uwielbiam morze!) gdyby nie odległośc jaka nas dzieli. A tak na oko to będzie ok. 700 km.
    Chyba bardziej rozsądne byłoby gdybyś poszukał kogoś na jakimś lokalnym portalu.
    Szczerze mówiąc to nie ma specjalnie takich miejsc w necie gdzie by można było znaleźc przyjaciela.
    Są jedynie portale randkowe. Tam można umówic się na spotkanie z kimś z Twojego miasta w kawiarni ( ale koniecznie przy hotelu!). Tam wszystko idzie w przyśpieszonym tempie....Po godzinnej rozmowie będziesz miał przyjaciółkę, a w następnej godzinie powinieneś zostac kochankiem. Mnie to nie odpowiadało, ale Tobie może się spodoba?
    A może ktoś z Forumowiczów zna jakiś portal na którym można znakeźc przyjaciela?

    Szkoda. Faktycznie daleko a co do stania się kochankiem to akurat ta wersja przyspieszonej relacji mnie nie pociąga.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Max ~Max
    ~Max
    Napisane 04 października 2014 - 13:15
    ~Kaja napisał:
    A tak na oko to będzie ok. 700 km.



    To jaki region kraju reprezentujesz??

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kaja ~Kaja
    ~Kaja
    Napisane 04 października 2014 - 15:12
    Trochę przesadziłam z tą odległością....Ale jestem tylko blondynką...Dokładnie 667 lub 631 - w zaleźności od trasy. Wyźyna Lubelska.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Max ~Max
    ~Max
    Napisane 04 października 2014 - 15:49
    Napiszesz do mnie na maila?

    cmax@o2.pl

    Miłego dnia

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kaja ~Kaja
    ~Kaja
    Napisane 04 października 2014 - 21:53
    Coś chyba nie tak z tą Twoją pocztą...Czy na pewno podałeś dobry adres?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Max ~Max
    ~Max
    Napisane 04 października 2014 - 22:56
    ~Kaja napisał:
    Coś chyba nie tak z tą Twoją pocztą...Czy na pewno podałeś dobry adres?



    faktycznie - przepraszam

    cmax@os.pl


    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sydney ~Sydney
    ~Sydney
    Napisane 23 listopada 2014 - 11:36
    Hej Mafrepok.

    Mężczyzno dlaczego jesteś tak daleko ;-) ja z opolskiego...
    Szukam tego samego. Nie umiem isc do łozka z byle kim, na zawołanie, tylko dlatego ze mam chwilowa potrzebę. Z kimś, kogo nie znam lub z kim nie miałabym o czym rozmawiać. Potrzebuje przyjaźni...
    Pozdrawiam Cie, tak trudno dziś o dojrzałych emocjonalnie mężczyzn.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mafrepok ~Mafrepok
    ~Mafrepok
    Napisane 23 listopada 2014 - 13:01
    Tak, daleko ale... może warto nawiązać kontakt...? ja jestem za a Ty.
    Pozdrawiam
    ~Sydney napisał:
    Hej Mafrepok.

    Mężczyzno dlaczego jesteś tak daleko ;-) ja z opolskiego...
    Szukam tego samego. Nie umiem isc do łozka z byle kim, na zawołanie, tylko dlatego ze mam chwilowa potrzebę. Z kimś, kogo nie znam lub z kim nie miałabym o czym rozmawiać. Potrzebuje przyjaźni...
    Pozdrawiam Cie, tak trudno dziś o dojrzałych emocjonalnie mężczyzn.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sydney ~Sydney
    ~Sydney
    Napisane 23 listopada 2014 - 21:27
    Myślisz ze warto nawiązać kontakt? To czego szukamy trzeba zrobić w realu, inaczej nie mamy szans. Nie jestem zwolenniczka rozpisywania się miesiącami w necie.
    Związków na odległość próbowałam i nawet 170 km zmogło nas obojga po 3 spotkaniach. Nasza odległość logistycznie prze zemnie jest nie do pokonania do zrealizowania naszegoo celu.
    Ale....jesli chcesz to:
    zaloguj sie na rozwodnicy.org i nawiąż kontakt Foczką ;-)
    Pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kierxxx ~kierxxx
    ~kierxxx
    Napisane 28 listopada 2014 - 01:27
    ~Sydney napisał:
    Hej Mafrepok.

    Mężczyzno dlaczego jesteś tak daleko ;-) ja z opolskiego...
    Szukam tego samego. Nie umiem isc do łozka z byle kim, na zawołanie, tylko dlatego ze mam chwilowa potrzebę. Z kimś, kogo nie znam lub z kim nie miałabym o czym rozmawiać. Potrzebuje przyjaźni...
    Pozdrawiam Cie, tak trudno dziś o dojrzałych emocjonalnie mężczyzn.


    Witaj szukam kochanki i tez jestem z opolskiego :-)
    Jak jeszcze aktualne pisz na: witia_witia@o2.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~milemari ~milemari
    ~milemari
    Napisane 18 stycznia 2015 - 15:37
    nie wierzę ze są jeszcze tacy faceci :). ja też szukam przyjąźni ale jest chyba za daleko. pozdrawiam z podhala :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mafrepok ~mafrepok
    ~mafrepok
    Napisane 19 stycznia 2015 - 07:20
    ~milemari napisał:
    nie wierzę ze są jeszcze tacy faceci :). ja też szukam przyjąźni ale jest chyba za daleko. pozdrawiam z podhala :)


    Są, są...zapewniam Cię tylko dlaczego gdy się kogos znajduje to... odległość jest przeszkodą... ech...życie, życie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy