Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Szukam mężczyzny

Rozpoczęte przez ~Ewa, 04 lis 2015
  • avatar ~Ewa ~Ewa
    ~Ewa
    Napisane 04 listopada 2015 - 12:01
    Warszawianka 40 lat na karku, dystans do świata i siebie, masa zainteresowań, wyglądam nieźle, czuje się jeszcze lepiej, jestem wolna po rozwodzie, mam dwoje dzieci i masę wolnego czasu.
    Szukam mężczyzny do życia. Do sexu, do rozmów, do spędzania czasu razem.
    :)
    Na kochankę się nie nadaje, nie lubię się dzielić i nie umiem i nie chcę.

    Oszukasz mnie a wejdę w twoje małżeństwo z siłą tajfunu zburzę ci życie, zniszczę wszystko wiec się dwa razy zastanów czy warto. Mściwa nie jestem ale oszukiwania nie lubię. Gorący mam apetyt na życie.

    162ewa@gmail.com
    Tylko poważni Panowie mnie interesują, najlepiej po 40-tce bo wychowywać nikogo nie zamierzam i na niańkę się nie nadaję.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Beata ~Beata
    ~Beata
    Napisane 29 stycznia 2016 - 22:00
    Ha ha ha ilu chętnych i odważnych....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Arthur ~Arthur
    ~Arthur
    Napisane 31 stycznia 2016 - 14:05
    Jesli jesteś/byłas dobra z matmy to oblicz sobie promień łuku, jakim ci Twoi poważni panowie taką kobietę jak Ty będą omijać. Zapewniam, że promień będzie długi, oj długi.

    Tego typu kobiety vel "zniszczę ci wszystko, zburzę życie ale przecież nie jestem mściwa, o nie" omija się szeroooookim łukiem.


    Czterdziestolatka rozwódka z dwójką dzieci do seksu? Masz nas, konkretnych facetów za idiotów?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ewa ~Ewa
    ~Ewa
    Napisane 01 lutego 2016 - 12:01
    Czytanie ze zrozumieniem sie kłania.
    Czyli oszukasz mnie i masz żonę rodzine psa i chomika a zniszczę ci życie. Czysta matematyka i fakty. Kochanki zawsze niszczą życie rodzinom.
    W innych przypadkach to nie obowiązuje.
    Na kochankę sie nie nadaje wyraziłam sie jasno.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Słabo zainteresowany ~Słabo zainteresowany
    ~Słabo zainteresowany
    Napisane 01 lutego 2016 - 12:51
    Coś mi się wydaję, ze tłumy do ciebie nie piszą. Nie przedstawiłaś się w zbyt korzystnym świetle, raczej jako jędza. A poza tym, cóż...nie jesteś zbyt łakomym kąskiem. Panowie, których szukasz mogą bez problemu znaleźć sobie dużo młodszą od ciebie kobietę bez dzieci, z lepszym ciałem i z młodzieńczą energią i radością. Powodzenia, ale ja nie skorzystam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ewa ~Ewa
    ~Ewa
    Napisane 01 lutego 2016 - 18:41
    Ależ oczywiście kwestia gustu. Rozbawiła mnie opcja tu na forum z hasłem "szukam kochanki" i to alternatywa.
    Cytuje ...przedstawiłaś sie jako jedzą... ha ha bo prawde powiedziałam, ha ha ha
    Tak tez mozna na to spojrzeć.
    Faceci ukrywają żony i potem sie dziwią sie im swiat sie posypał. Przynajmniej napisałam prawde ze im ten pseudo dom przy ukrywaniu żony zniszczę, wiele kobiet to robi pod przykrywka ...niczego od ciebie nie chce, zabawny sie trochę... a potem cały swiat wielu osob zniszczony

    to jest forum 40+ I ja tez jestem 40+ nie mam czasu na owijanie w bawełnę i kłamanie, jak kogos bawi wychowywanie pustych manekinów to i bardzo proszę....

    Każda potwora znajdzie swojego amatora.
    Cenie prawde a czy ktoś mi maila wysłał czy nie to juz moj mały swkręt ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Arthur ~Arthur
    ~Arthur
    Napisane 01 lutego 2016 - 19:05
    Tylko bezdennie głupia i naiwna młoda kobieta nie zorientuje się, że absztyfikant jest żonaty i mieszka z rodziną. KAŻDA z kolei kobieta po 40-tce wyczai to po max tygodniu intensywnych kontaktów. Szczególnie taka wygadana cwaniara.
    I teraz albo wchodzi świadomie w taki układ i płaci za to cenę albo zwiewa od razu, zorientowawszy się co i jak. Tylko jeśli świadomie to potem bez żalów i płaczu jak będzie pa pa a jak się jeszcze za to zacznie mścić, niszczyć to wiesz... Wszyscyśmy grzeszni ale kolektywnie podniesiemy na taką niewiastę kamień. I to nie jeden.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Olena ~Olena
    ~Olena
    Napisane 02 lutego 2016 - 01:19
    Arthur
    Rozumiem, że tymi słowami od początku uświadamiasz potencjalne kandydatki na boginie...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ewa ~Ewa
    ~Ewa
    Napisane 08 lutego 2016 - 22:10
    Artur jest hitem na kanale "kogo kocham kochankę czy żonę".
    Kochanka go wystawiła a i żona rownież wiec zionie jadem jak smok wawelski. Wlaśnie takich jak on usiłuje unikać jak ognia. Jak widac mi sie udaje z sukcesem.
    Po co udawać że moge być druga jak moge byc pierwsza i jedyna.
    W dzisiejszych czasach słowo jest gowno warte w większości przypadków.
    Metod na sprawdzenie czy "absztyfikant" jest wolny jest wiele. Ktos kto nie zamierza byc oszukiwany sprawdzi każda ewentualność. Na początku napisałam ....oszukasz mnie a zniszczę ci życie... Wlasnie patrząc na sfrustrowane ziny i kochanki i skaczących chłopców pomiędzy dwoma domami. Prawda jest jedna i zawsze na jaw wychodzi zwykle dosyć szybko widoczna z boku bez względu na to jak bardzo zainteresowanym sie wydaje ze sa dyskretni

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy