Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

szukam kochanki

Rozpoczęte przez ~adrianeeeek, 28 kwi 2014
  • avatar ~zep ~zep
    ~zep
    Napisane 26 września 2014 - 17:06
    szukam kochanki czekam zep1974@wp.pl najlepiej zdradzona I OSZUKANA reda rumia Wejherowo dyskrecja 100 %

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sebek ~sebek
    ~sebek
    Napisane 27 września 2014 - 17:48
    190cm.szatyn.szczuply. szukam fajnych dziewczyn,kobiet ;-) odzywajcie sie na nr 798778221 siec org. ale ply i pls tez;-) chetnie poznam .czekam tygrysice;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kierxxxxxx ~kierxxxxxx
    ~kierxxxxxx
    Napisane 02 października 2014 - 05:11
    Szukam kochanki , przyjaciolki, mam 48lat jeste kierowca :-)
    Z okolicy nysa prudnik opole wiadomosc prosze witia_witia@o2.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~zep ~zep
    ~zep
    Napisane 02 października 2014 - 17:39
    nic nie zrobiłem po tylu latach jakiegoś psa w pracy poznala i poleciała niewierna suka tak za moja miłość podziekowala szukam kobiety zranionej i oszukanej jak ja

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~zep ~zep
    ~zep
    Napisane 02 października 2014 - 17:44
    może ktoś cierpi jak ja oferuje sex dyskrecja 100% zep1974@wp.pl chętne panie do 40 lat Reda Wejherowo i okolice

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zolza 38 ~Zolza 38
    ~Zolza 38
    Napisane 07 października 2014 - 09:34
    witaj......chyba mozemy sobie podac reke,,,,,,jestem zraniona,,,,,bo kochalam,,,,,i bylam ponoc kochana ale to nie ma znaczenia,,,,,nie chce juz uczuc,,,,za bardzo bola,,,,,,tylko ....chce zapomniec

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~zep ~zep
    ~zep
    Napisane 07 października 2014 - 14:05
    witaj napisz zep1974@wp.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~zep ~zep
    ~zep
    Napisane 08 października 2014 - 15:41
    napisz Zolza czekam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kk ~kk
    ~kk
    Napisane 09 października 2014 - 23:23
    Nie brnij w stronę kochanka.... Oni tez ranią jeśli sie zaduzysz a nie bedzie umiał podjąć męskiej decyzji co dalej...wiem jak bardzo bolą uczucia nie rozumiane i przez męża i kochanka...oni wybierają wygodniejszą dla nich opcję....nie ma poświęceń....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jarek ~Jarek
    ~Jarek
    Napisane 12 października 2014 - 11:23
    Szukam kochanki mam 40 lat mówią że jestem przystojny ,szukam osoby do spotkań ,rozmów ,zwierzeń,nie ukrywam że i do sexu . Mój tel. 603190041 mogę wysłać zdjęcie na e-maila . Najchętniej z Chełma ,ewentualnie z woj. Lubelskiego

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~zep ~zep
    ~zep
    Napisane 12 października 2014 - 12:25
    szukam kochanki do 40 lat najlepiej pomorskie z trójmiasta lub Reda Wejherowo do rozmowy i sexu dyskrecja 100% zep1974@wp.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Renata ~Renata
    ~Renata
    Napisane 12 października 2014 - 15:47
    Szukam mężczyzny na sex, lubię jak mężczyzna dominuje, lubię w seksie wiele, więcej napisze na email, zainteresowani piszcie, pozdrawiam
    moj mail: renata.sex@interia.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~radeknowak ~radeknowak
    ~radeknowak
    Napisane 15 października 2014 - 09:11
    Witaj słonko chciałbym zaoferować wszystkim chętnym Panią i Kobietą ,które są nie zadowolone z sexu z mężem lub chłopakiem wiek nie gra roli .Potrafię wiele dać kobiecie w łóżku i nie tylko .Lubię namiętnie pieścić cm po cm lizać twe ciało całować ssacc twą brzoskwinkę masz ochotę na pieszczoty lub minetkę napisz do mnie będzie długo i namiętnie nie zapomnisz tych chwil nigdy.Jestem przystojnym 32letnim facetem wzrost ponad 180cm jeśli masz ochotę napisz do mnie szybko
    Napisz ,a na pewno się odezwę jeśli masz ochotę prześlij mi swoją fotkę na adres e-meil. radeknowak69@interia.pl

    Zapraszam mój języczek już czeka zwarty i gotowy .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Hektor ~Hektor
    ~Hektor
    Napisane 21 października 2014 - 20:51
    Cześć. W związku z tematyką tego forum :) w ukryciu przed całym światem chciałbym zrobić coś szalonego :), z dozą adrenaliny i szczyptą endorfin. Szukam kobiety, która również szuka niezobowiązującego romansu, w dobrym guście i ze smakiem. Mam 34 lata i jestem niezależny choć w swoim życiu nie chciałbym niczego zmieniać. Oferuję to co w romansie najbardziej smaczne. Czekam na propozycje i pozdrawiam.
    skokwbok@interia.eu

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~zep ~zep
    ~zep
    Napisane 30 października 2014 - 17:07
    Mon niepotrzebuje porad ona się zeszmaciła ja pragne kochac kobiete a nie być ranionym zep1974@wp.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kosa ~Kosa
    ~Kosa
    Napisane 31 października 2014 - 12:14
    ~radeknowak napisał:
    Witaj słonko chciałbym zaoferować wszystkim chętnym Panią i Kobietą ,które są nie zadowolone z sexu z mężem lub chłopakiem wiek nie gra roli .Potrafię wiele dać kobiecie w łóżku i nie tylko .Lubię namiętnie pieścić cm po cm lizać twe ciało całować ssacc twą brzoskwinkę masz ochotę na pieszczoty lub minetkę napisz do mnie będzie długo i namiętnie nie zapomnisz tych chwil nigdy.Jestem przystojnym 32letnim facetem wzrost ponad 180cm jeśli masz ochotę napisz do mnie szybko
    Napisz ,a na pewno się odezwę jeśli masz ochotę prześlij mi swoją fotkę na adres e-meil. radeknowak69@interia.pl

    Zapraszam mój języczek już czeka zwarty i gotowy .


    Najpierw naucz się pisać poprawnie człowieku, a dopiero później dogadzaj Paniom i Kobietom.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~slodki77 ~slodki77
    ~slodki77
    Napisane 05 listopada 2014 - 15:15
    Witam, jestem zainteresowany adam.kowalski684@onet.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~słodziudki ~słodziudki
    ~słodziudki
    Napisane 09 listopada 2014 - 16:10
    hej szukam kochanki 601675431 pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~alexs ~alexs
    ~alexs
    Napisane 17 listopada 2014 - 11:57
    Szukam osoby z Piły atrakcyjnej która ma ochotę na romans może coś więcej.
    Pisz : alexs@vp.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~jejjej ~jejjej
    ~jejjej
    Napisane 23 grudnia 2014 - 20:20
    Witam!

    Szukam kochanki mam 38 lat i mieszkam w Zielonej Górze
    jejjej38@onet.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy