Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Szukam kochanka.

Rozpoczęte przez ~73 samotność, 02 mar 2014
  • ~Jack
    ~Jack
    Napisane 21 października 2017 - 00:32
    Jestem ze slupska .mam 40 lat i szukam dyskretnej kochanki.preferuje perwersje.

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~Bartek.
    ~Bartek.
    Napisane 22 października 2017 - 16:09
    Cześć, jestem żonatym 38 lakier lubiącym miłość francuską czego małżonka nie preferuje. Poznam Panią najlepiej niespełnioną w związku do wspólnego zaspokajania swoich potrzeb. Pozdrawiam

• ~ddd
    ~ddd
    Napisane 26 października 2017 - 20:11
    Witam, szukam chętnych kobiet na miłe spotkania w wieku do 45 mam 27lat, Tychy i okolice kontakt: damiano145@interia.pl

• ~Toruń
    ~Toruń
    Napisane 27 października 2017 - 06:39
    Witam poznam kobietę mężatkę do rozmowy, spotkania a może coś więcej. Ja 37l facet normalny dyskretny zadbany,

• ~Janusz
    ~Janusz
    Napisane 03 listopada 2017 - 12:37
    Szukam kobiety co czuje się nie spełniona w domu pragnie zaspokojenia swoich potrzeb dyskretnie

• ~krissss
    ~krissss
    Napisane 05 listopada 2017 - 14:11
    witam szanowne panie czy jest chetna na mila korespondencje i nie tylko?????

• ~ja
    ~ja
    Napisane 06 listopada 2017 - 16:44
    Szukam kobiety około 40 lat do miłego spędzenia czasu woj. Łódzkie

• ~Loki1976
    ~Loki1976
    Napisane 07 listopada 2017 - 06:32
    Jestem żonaty, szukam dyskretnej znajomości z jedną kobietą, najlepiej ze Śląska. 41l, wysportowany. Moje małżeństwo jest dalekie od moich oczekiwań. Czy znajdzie się tu jakaś miła Pani co może ma podobnie? lestarus@wp.pl

• ~Sebastian
    ~Sebastian
    Napisane 16 listopada 2017 - 11:35
    Witam, jakiś czas temu zostałem zdradzony i to w jakiś dziwny sposób wpłynęło na moje fantazje erotyczne.. zaczęło mnie interesować spotkanie dwóch par z wymianą partnerek, czy też np zawiązać oczy partnerce i żeby wszedł inny facet i w trakcie robienia lodzika zdjąć opaskę i się przyłączyć, później poznałem w pracy fajna mężatkę, z którą często wychodzę i czekam jak to się rozwinie, boję się ją speszyć, ale marzy mi się teraz romans.. więc jeśli masz podobną potrzebę to zapraszam do kontaktu. Fajnie gdybyś też pracowała w biurze, ale to tylko plus. Jeśli chodzi o wiek czy preferencje seksualne to nie ma to dla mnie znaczenia, chciałbym zrealizować te fantazję, a może dłuższy układ. Jestem zadbany i otwarty na wszelkie fetysze, więc wynagrodzenia Ci spełnienie mojej jednej fantazji spelniajac wszystkie Twoje. Już to napisałem więc teraz pozostaje liczyć na to, że nie fantazjujesz o pissing :p ale napisałem wszystko to wszystko. Jeśli to nie wystarczajacy rewanż to dopuszczam również prezent, sponsoring. Prywatnie pracuje w firmie ubezpieczeniowej wyceniając szkody. Po godzinach pracy gram na gitarze, harmonijce, klawiszach, często chodzę na karaoke i udzielam się jako dowódca sekcji w straży pożarnej.
    To nie jest ogłoszenie typowo seksualne, chciałbym móc pogadać o głupotach jak i ważnych sprawach, wyjść na kawę itp, taką kochankę, sex przyjaciółkę, a jeśli się nie spodobam to zawsze można nawiązać koleżeńską relacje dzieląc się doświadczeniami.
    Kororowymis@gmail.com lub SMS 515 407 998

• ~Radik
    ~Radik
    Napisane 19 listopada 2017 - 22:27
    Poznam kochanke jestem w zwiazku ale sie wypalil ...

» odpowiedz » do góry
poprzednia
2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Strona 11 z 10
poprzednia Strona 11 z 11

Gorące tematy

facebook
raporty
Raporty