Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Szukam fajnej kochanki

Rozpoczęte przez ~Fac, 24 sie 2015
  • avatar ~Fac ~Fac
    ~Fac
    Napisane 24 sierpnia 2015 - 10:19
    Szukam fajnej kochanki.
    To tak banalnie w skrócie. Teraz więcej szczegółów.


    Szukam delikatnej, czułej i zmysłowej kobiety w wieku około 35 - 40 lat. Osoby zadbanej, pachnącej i eleganckiej, wzrostu około 165 cm, raczej szczupłej lecz nie koniecznie. Mile widziane są kobiece okrągłości. Kobiety inteligentnej co chyba jest oczywiste. Tylko takiej, która jest w stałym związku.
    Teraz o sobie. 42 letni mieszkaniec Torunia, 179 cm wzrostu, 75 kg wagi, wysportowany, bez brzuszka, nie napakowany, delikatny na męski sposób. Wesoły lecz nie szalony. Inteligentny, wykształcony i majętny. Zadbany, dobrze ubrany, pachnący. Może trochę romantyk ale twardo stąpający po ziemi na co dzień.
    Moje oczekiwania. Szukam stałego romansu nie zmieniającego nic w obecnych związkach. Ani moim ani Twoim. Spotkania mają być oderwaniem od codzienności, dostarczyć mają pozytywnych emocji, ciekawej rozmowy, ekscytującego sexu. Spotkania nie częściej niż raz w miesiącu. Chcę móc uciec na dzień i noc od własnego świata, zjeść dobrą kolację przy świecach, wypić szampana z truskawkami. Chcę się schować w ciemnym pokoju eleganckiego hotelu i spędzić tam noc przepełnioną namiętnością, bliskością, by rano wrócić do codzienności zostawiając miłe wspomnienia głęboko w głowie.
    Jeżeli uważasz, że spełniasz większość moich oczekiwać i sama szukasz tego typu odskoczni od codzienności to napisz: fajny.facetxx@gmail.com .
    Mogę zagwarantować, że poczujesz się w moim towarzystwie naprawdę wyjątkowo i spędzisz niezapomniane chwile. Potrafię zadbać o kobietę, sprawić jej wiele przyjemności i spowodować by poczuła się naprawdę wyjątkowo.
    Uwaga:
    Nie szukam szybkiego sexu. Nie pisz jeżeli masz mniej niż 30 lat bo nie będziemy mieć o czym porozmawiać. Profesjonalistkom też dziękuję. Sponsorem nie jestem. Jednorazowe spotkania też mnie nie interesują.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kamila ~kamila
    ~kamila
    Napisane 04 września 2015 - 23:05
    Aktualne?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Fac ~Fac
    ~Fac
    Napisane 28 października 2015 - 11:20
    Jak najbardziej aktualne. Dodam, że najchętniej spotykałbym się na terenie Warszawy. Często tam jestem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Fac ~Fac
    ~Fac
    Napisane 06 kwietnia 2016 - 12:44
    Ogłoszenie ja najbardziej jest aktualne. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to czekam na maila.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy