Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Edukacja i rozwój

System na komputerze

Rozpoczęte przez ~Alik_M, 15 cze 2015
  • avatar ~Alik_M ~Alik_M
    ~Alik_M
    Napisane 15 czerwca 2015 - 13:39
    Jaki system domowy na komputerze jest według was najlepszy? Przeglądam Windowsy, Ubuntu, tyle tego, że ciężko się zdecydować. Co wy macie u siebie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ludziu ~ludziu
    ~ludziu
    Napisane 09 lipca 2015 - 14:09
    ~Alik_M napisał:
    Jaki system domowy na komputerze jest według was najlepszy? Przeglądam Windowsy, Ubuntu, tyle tego, że ciężko się zdecydować. Co wy macie u siebie?

    najlepiej teraz korzystac z wina 7. jest duzo taniej, ja upolowalem ostatnio okropnie tanią 7 za 190 zł niecałe [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisu na kluczsystem-sklep ] (zobacz sobie bo nie moge linka wstawiac, ale okazja jest swietna)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~antek22 ~antek22
    ~antek22
    Napisane 28 sierpnia 2015 - 10:51
    ~ludziu napisał:
    ~Alik_M napisał:
    Jaki system domowy na komputerze jest według was najlepszy? Przeglądam Windowsy, Ubuntu, tyle tego, że ciężko się zdecydować. Co wy macie u siebie?

    najlepiej teraz korzystac z wina 7. jest duzo taniej, ja upolowalem ostatnio okropnie tanią 7 za 190 zł niecałe [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuna kluczsystem-sklep ](zobacz sobie bo nie moge linka wstawiac, ale okazja jest swietna)

    A ja z kolei w druga strone, wole 8. [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuAle tez korzystalem z kluczsystema jak kupowalem swoja 8, ]tez smieszknie tani, bo 200 zl zaplacilem. Dobre okazje maja, nuie ma co

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy