Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Świętowanie rocznicy

Rozpoczęte przez ~werman, 27 lip 2015
  • avatar ~werman ~werman
    ~werman
    Napisane 27 lipca 2015 - 11:36
    Świętujecie jakoś szczególnie rocznicę ślubu czy tylko dajecie sobie upominek i ewentualnie wychodzi na jakąś kolację? Bo my jakoś nigdy szczególnie nie przykładaliśmy do tego wagi, ale pomyślałem, że fajnie byłoby gdzieś sobie wyjechać, bez dzieci i mieć czas tylko dla siebie :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~dermek ~dermek
    ~dermek
    Napisane 31 lipca 2015 - 10:47
    Czasami taki wyjazd tylko we dwoje potrafi zdziałać cuda dla związku :) My byliśmy w tym roku w Ustce [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuw hotelu Grand Lubicz i wróciliśmy wypoczęci, uśmiechnięci i pełni nowego zapału. Hotel jest niedaleko plaży w cichej okolicy. Pokoje bardzo ładne z widokiem na morze, pyszne jedzenie, miła obsługa i SPA :) ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ŁukaszSH ~ŁukaszSH
    ~ŁukaszSH
    Napisane 18 września 2015 - 11:00
    Świętujemy:D Gdybym nie wymyślił czegoś specjalnego moja żona nie odzywałaby się do mnie przez rok ;) Na ostatnią rocznicę zabrałem ją do Rzeszowa do takiego eleganckiego hotelu [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuFerdynand ]. Chodziliśmy sobie po mieście jak kiedyś za rączkę i to było całkiem fajne, zapomniałem jak to jest tak bez problemów z żoną na luzie. DObra kolacyjka winko i seks. Bardzo to było dooobre :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~damiano65 ~damiano65
    ~damiano65
    Napisane 28 listopada 2015 - 10:46
    My sobie swietujemy w domowym zaciszu :D ostatnio zrobilismy sobie w pezencie nawzajem rozne fajne gadzety ktore pomoga nam urozmaicic nasze zycie. wspolnie siedlismy przy kompie, odpalilismy sklep [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuNowe Doznania ] i wybralismy co bysmy chcieli miec, a potem w rocznice to wykorzystalismy :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy