Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Sport dla faceta po 40.

Suplementacja po 40

Rozpoczęte przez ~Marko45, 17 paź 2017
  • avatar ~Marko45 ~Marko45
    ~Marko45
    Napisane 17 października 2017 - 22:10
    Witam! Moje pytanie to jakie suple polecilibyście facetowi w wieku 45 lat? Trenuje drugi rok i jak na razie przyznam, że efekty są marne, stąd moje rozważanie nad przyjmowaniem suplementów. Powoli zniechęcam się do tego wszystkiego, motywacja kompletnie pada. Dodam, że dość szybko się zniechęcam. Szukam czegoś efektywnego, co w krótkim czasie pozwoli na rozbudowę mięśni. Zwiększyłem liczbę posiłków do 6 w ciągu dnia i przeważnie są wysokobiałkowe, ale nadal nic. Pomocy!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~BigDaddy ~BigDaddy
    ~BigDaddy
    Napisane 21 października 2017 - 20:14
    Według mnie możesz jeszcze jakoś o 500 zwiększyć kaloryczność swojej diety. Do tego dorzuć treningi z hantlami i sztangą. Szukaj suplementu, który będzie miał naturalny skład, bo w Naszym wieku nie warto szprycować się chemią. Najlepiej jakby jeszcze miał w składzie tribulus, który zwiększa poziom testosteronu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy