Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Kosmetyki, pielęgnacja

Suche pięty

Rozpoczęte przez ~Jaroslavko, 27 lis 2016
  • avatar ~Jaroslavko ~Jaroslavko
    ~Jaroslavko
    Napisane 27 listopada 2016 - 12:05
    Faceci, macie problemy z suchymi piętami i zrogowaciałym naskórkiem na stopach? Co robicie ze swoimi stopami? Używacie pilników, stosujecie jakieś kosmetyki, a może chodzicie na pedicure do salonu kosmetycznego? dajcie znać! :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~arion ~arion
    ~arion
    Napisane 01 lipca 2017 - 10:02
    zaczełem,obcinarki i pilniki na razie odstawiłem bo podobno efekt jest odwrotny,teraz skarpetki złuszczające (raz) i kremik ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ryszard ~Ryszard
    ~Ryszard
    Napisane 31 stycznia 2018 - 11:05
    Mnie namówiła żona na wizytę u kosmetyczki w studio imageszczecin na Maciejkowej 37. Zrobiłem kompleksową odnowę stóp włącznie z zabiegiem parafinowym. Teraz wiem, że będę co jakiś czas chodził na taki zabieg.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~arekv ~arekv
    ~arekv
    Napisane 05 lipca 2018 - 08:50
    co byśmy zrobili bez tych naszych pań, moja mi wykupiła maskę złuszczającą byOlie, można kupić na byolie.com, zakładasz, trzymasz od 1,5 h do 2 h na stopach, cały proces złuszczania trwa kilka dni a po nim stopy wyglądają dużo dużo lepiej, pozbylem się pękającej skóry na piętach a to był mój spory problem

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kajak ~Kajak
    ~Kajak
    Napisane 08 października 2018 - 22:17
    Kiedys moja miała te byOlie dla kobiet, ale nie wiedziałem, ze jest tez dla facetów. W prawdzie mam stopy 43, ale skoro są przeznaczone dla męzczyzn to chyba uwzględniają większe rozmiary. Przyznam, że chętnie pozbyłbym się tej twardej skóry z pięt i nie tylko.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Michel ~Michel
    ~Michel
    Napisane 14 lutego 2019 - 14:58
    https://sklep.barwa.com.pl/balnea/125-specjalistyczny-dezodorant-do-stop-w-kremie-balnea-70-ml.html krem, który kosztuje przysłowiowe grosze, a przy tym daje świetne rezultaty. Wcieram go rano i na noc, pięty są gładkie i się tak nie pocą. To lepsze niż bawienie się ze zwykłymi tarkami.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mirek ~Mirek
    ~Mirek
    Napisane 22 maja 2019 - 16:27
    Polecam szczególnie przy mocno przesuszonych lub zrogowaciałych piętach, krem-maske od Bielendy z serii silver podo expert. Zawiera 10% mocznika

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Grzesiek ~Grzesiek
    ~Grzesiek
    Napisane 01 września 2019 - 14:10
    Tak jak pisał Mirek w poście wyżej ten anx silver podo expert od Bielendy to spoko produkt i faktycznie dobrze pielęgnuje stopy. Ja kupiłem jakieś 2-3 tygodnie temu i widzę sporą poprawę, choć i tak nie każdego dnia go używałem bo mi się nie chciało albo zapomniałem :P

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kamil1990 ~kamil1990
    ~kamil1990
    Napisane 19 września 2019 - 11:53
    Ja nie przepadam osobiście za chodzeniem po sklepach i kupowaniem kosmetyków. Też mam okropnie suche pięty - zwłaszcza teraz po lecie, w okresie jesienno-zimowy,, ale mój sposób jest prosty - chodzę do kosmetyczki. W Krakowie jest super SPA dla mężczyzn - ManSPA i chodzę na manicure i pedicure :) [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuhttps://manspa.pl/oferta/manicure-i-pedicure. ] Sposób niezwykle prosty, kosmetyczki doświadczone no i pięty po każdym zabiegu idealne.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy