Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Edukacja i rozwój

studia podyplomowe

Rozpoczęte przez ~Janusz, 08 maj 2014
  • avatar ~Janusz ~Janusz
    ~Janusz
    Napisane 08 maja 2014 - 16:26
    Mam 48 lat, więc w sumie jeszcze prawie 20 lat kariery zawodowej przede mną. Z wykształcenia jestem inżynierem elektrykiem, zastanawiam się jednak, czy nie uzupełnić kompetencji, aby "na starość" znaleźć nieco lżejsze zajęcie niż budowy.
    W jakim kierunku poradzilibyście się kształcić?
    Wiadomo - lekarzem nie zostanę już raczej, ale marzy mi się przebranżowienie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Klon ~Klon
    ~Klon
    Napisane 08 maja 2014 - 16:27
    może BHP? podobno to jest dobra fucha, szkolenia BHP

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ziob ~ziob
    ~ziob
    Napisane 08 maja 2014 - 21:16
    dłonie ok? masażysta :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rafciu ~Rafciu
    ~Rafciu
    Napisane 08 maja 2014 - 22:14
    ~ziob napisał:
    dłonie ok? masażysta :)

    No to raczej do lekkich zajęć nie należy

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~pussycat ~pussycat
    ~pussycat
    Napisane 09 maja 2014 - 01:48
    ~Rafciu napisał:
    ~ziob napisał:
    dłonie ok? masażysta :)

    No to raczej do lekkich zajęć nie należy

    racja, nie należy i nie jest dla każdego ...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~pussykat ~pussykat
    ~pussykat
    Napisane 09 maja 2014 - 01:58
    ~Janusz napisał:
    Mam 48 lat, więc w sumie jeszcze prawie 20 lat kariery zawodowej przede mną. Z wykształcenia jestem inżynierem elektrykiem, zastanawiam się jednak, czy nie uzupełnić kompetencji, aby "na starość" znaleźć nieco lżejsze zajęcie niż budowy.
    W jakim kierunku poradzilibyście się kształcić?
    Wiadomo - lekarzem nie zostanę już raczej, ale marzy mi się przebranżowienie.

    Januszu, jjak napisałeś, jesteś inżynierem elektrykiem...
    wystarczy uzupełnić wykształcenie we własnym zawodzie, zdobywając odpowiednie uprawnienia :)
    spójrz na temat kosztorysy... 1% od ;) (była żona elektryka)
    pozdrawiam :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Janusz ~Janusz
    ~Janusz
    Napisane 09 maja 2014 - 09:31
    Dzięki za rady. O byciu masażystą nie pomyślałem ;-)
    A co do poszerzania kompetencji, wolałbym jednak już zmienić całkowicie zawód - chyba jestem zmęczony tym, co robię obecnie. A może to już kryzys wieku średniego ;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~meron ~meron
    ~meron
    Napisane 28 maja 2014 - 16:28
    Sporo pracy jest w finansach, ja zacząłem studia podyplomowe [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuna Vistuli w Warszawie ]z bankowości. Pracowałem trochę w tej branży ale myslałaem o awansie i dodatkowe studia zwiększyły moją pewnośc siebie. Warto patrzeć na to czy studia daja nam praktyczną wiedzę i czy można ją wykorzystać w pracy. To podstawa :).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Łukasz ~Łukasz
    ~Łukasz
    Napisane 13 czerwca 2014 - 11:21
    Podziwiam osoby, które decydują się na przebranżowienie - im więcej możliwości rozwoju tym więcej możliwości na zdobycie bardzo dobrej pracy.

    A jakie mogę polecić Ci studia podyplomowe u mnie w rodzinie, większość wybrała zarządzanie - jest to bardzo opłacalna ścieżka kształcenia, szczególnie dla osób, które potrafią się już poruszać po rynku pracy. [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuA gdzie? U nas postawili na studia podyplomowe w Warszawie - Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej. Aktualnie sam studiuje tam na II stopniu Stosunki międzynarodowe i szczerze mówiąc już teraz planuje iść na podyplomówkę. ]Ważne, że człowiek chce się kształcić i, że uczelnia daje duże możliwości rozwoju.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~billy ~billy
    ~billy
    Napisane 25 czerwca 2014 - 14:08
    Meron a jak sama uczelni? Myślę o logistyce u nich.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Vermut ~Vermut
    ~Vermut
    Napisane 13 lipca 2014 - 08:02
    Ja akurat robiłem u nich studia podyplomowe z zarządzania nieruchomościami i bardzo sobie je chwalę. Szczególnie na plus były tutaj różne kazusy, które rozwiązywaliśmy podczas zajęć. Można było więc wykorzystać zdobywaną wiedzę w praktyce.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~wieczny student ~wieczny student
    ~wieczny student
    Napisane 16 lipca 2014 - 14:08
    Przebranżawianie się, czy raczej dobranzawianie się jest bardo dobre moim zdaniem. jak ktoś wcześniej zauważył dodaje to pewności siebie a na pewno poszerza horyzonty, wiedzę no i ma się papierek. Pamiętam taka sytuacje jak moja znajoma skończyła jakąś specjalizacje marketingową, magister te sprawy a pracy znaleźć nie mogła i koniec końców wylądowała w jakieś malej firmie. Potem wzięła się za bary i poszła na studia podyplomowe [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisubodajże na Vistuli ]i co? Nie wiem czy rzeczywiście pracodawcy inaczej na to patrzą jak ktoś ma więcej studiów, czy może jej wiedza 'urosła' czy może właśnie uwierzyła w siebie. Fakt faktem można by rzec studia podyplomowe zmieniły jej życie więc warto podjąć 'wyzwanie'. :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Roshe ~Roshe
    ~Roshe
    Napisane 21 lipca 2014 - 11:31
    ~billy napisał:
    Meron a jak sama uczelni? Myślę o logistyce u nich.


    moja córka studiuje tam logistykę, i jest zadowolona - mogę ją wypytać - zadaj tylko konkretne pytanie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~merdek ~merdek
    ~merdek
    Napisane 23 lipca 2014 - 14:32
    Pomyślmy co mogłoby Cię zainteresować.
    Może studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie sprzedażą ? Jest to całkiem inny kierunek jednak możesz dzięki temu nabyć kompetencje w pracowaniu w działach sprzedaży. [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuCiekawe studia modułowe z tego zakresu posiada Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu - polegają mniej więcej na tym, że wybierasz sobie tylko te moduły jakie CI odpowiadają tak więc dopasujesz je pod siebie. ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~EkspertWSB ~EkspertWSB
    ~EkspertWSB
    Napisane 31 lipca 2014 - 16:20
    Witam,
    Panie Januszu gratuluję odwagi i zapału do działania, inwestycja w siebie to najlepsza z możliwych inwestycji.[ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisu Może zainteresuje Pana, któryś z naszych kierunków studiów podyplomowych. Na stronie www.wsb.pl/studenci/studia-podyplomowe/kierunki znajdzie Pan ich pełen spis.
    Dodatkowo zapisując się do 11 sierpnia może Pan zaoszczędzić aż 600 zł na wpisowym oraz czesnym.

    Pozdrawiam, Małgorzata Wieczorek
    Online Ekspert WSB
    ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Dorian ~Dorian
    ~Dorian
    Napisane 16 sierpnia 2014 - 16:10
    Ja już szykuję się na studia podyplomowe z marketingu usług finansowych [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuna Vistuli. ]Wprawdzie zaczynają się dopiero w lutym 2015, ale kilku znajomych polecało mi tę uczelnię, że naprawdę warto akurat tam pójść na podyplomówkę, bo poziomem nauczania wyprzedzają konkurencję.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~cudak ~cudak
    ~cudak
    Napisane 04 września 2014 - 14:33
    A co powiecie o studiach modowych? [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuznalazłem parę ale najbardziej zainteresowały mnie te na WSTiJO w Wawie - Moda i Biznes. Najfajniejsze jest to że wykładowcy są praktykami i mogą przekazać dużo wiedzy z doświadczenia a nie tylko z książek. ]Myslicie że warto na to isc?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~traktorzysta ~traktorzysta
    ~traktorzysta
    Napisane 05 września 2014 - 15:16
    to chyba bardziej kobiecy kierunek, ale ciekawy. jesli sie w tym dobrze czujesz to wal smialo, bo na rynku latwiej znalezc robote w z nietypowymi umiejetnosciami

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ne44rd ~ne44rd
    ~ne44rd
    Napisane 20 lutego 2015 - 20:46
    A propos masażysty, ktoś zna jakiś dobry kurs? Mam podobny problem do autora wątku, mam już dość swojej pracy (pracuję w branży IT), chcę spróbować czegoś innego

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Miśka ~Miśka
    ~Miśka
    Napisane 25 marca 2015 - 11:22
    Na wstępie gratuluje samozaparcia :) Nie jednej osobie po prostu, tak po ludzku nie chciałoby się rozpoczynać studiów. A tu proszę - podziwiam ;). Widzę, że ktoś wspomniał tutaj o logistyce, więc jeśli chodzi o logistykę to Warszawa moim zdaniem jest naprawdę odpowiednim miastem do nauki, pracy, po prostu życia. Sama studiuję w Warszawie więc coś o tym wiem. Dokładnie na UTH Chodkowskiej, gdzie jest właśnie kierunek logistyka. Myślę, że gdy się Pan zapozna z ofertą naprawdę może zainteresować. Ogólnie rzecz biorąc ja studiuje już 3 rok i moja opinia jest nadal jak najbardziej na plus ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2
Strona 1 z 2
następna
Strona 1 z 2 następna

Gorące tematy