Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Edukacja i rozwój

Studia po 40?

Rozpoczęte przez ~pinton, 23 sty 2018
  • avatar ~pinton ~pinton
    ~pinton
    Napisane 23 stycznia 2018 - 21:18
    Witajcie chłopaki,
    Co sądzicie żeby studiować po 40, powiem szczerze mam sporo wolnego czasu, firmę a nie mam wyższego wykształcenia i tak myślę, żeby skończyć np informatykę www.wsb.pl/gdynia/kandydaci/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci/informatyka , myślę, że mógłbym wnieść tym coś do firmy oraz zaspokoiłbym własne ego, myślicie, że to dobry pomysł? Z góry dzięki

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Paw ~Paw
    ~Paw
    Napisane 20 lipca 2018 - 20:08
    Oczywiście że to świetny pomysł, sam go zrealizowałem :) trzeba tylko być pewnym czego się chce i wytrwać.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~wroclawsski ~wroclawsski
    ~wroclawsski
    Napisane 18 maja 2019 - 12:59
    Jestem ciekaw jak wygląda ta informatyka na WSB, przydało by mi się zrobienie tego kierunku a program u nich wydaje ię ciekawy. Są tu jacyś ludzie którzy tam informatykę skończyli?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~wroclawsski ~wroclawsski
    ~wroclawsski
    Napisane 18 maja 2019 - 12:59
    Jestem ciekaw jak wygląda ta informatyka na WSB, przydało by mi się zrobienie tego kierunku a program u nich wydaje ię ciekawy. Są tu jacyś ludzie którzy tam informatykę skończyli?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~onlineekspertwsb ~onlineekspertwsb
    ~onlineekspertwsb
    Napisane 25 maja 2019 - 20:06
    ~wroclawsski napisał:
    Jestem ciekaw jak wygląda ta informatyka na WSB, przydało by mi się zrobienie tego kierunku a program u nich wydaje ię ciekawy. Są tu jacyś ludzie którzy tam informatykę skończyli?


    Witam! Mój drogi, studia I stopnia (inżynierskie) na kierunku Informatyka to możliwość zdobycia wykształcenia m.in. w specjalizacjach: programowanie aplikacji mobilnych i internetowych, podstawy administracji systemami Linux oraz wprowadzenie do technologii: VR/AR/MR. Przedmioty kierunkowe to m.in.: podstawy sieci komputerowych, serwerowe systemy operacyjne czy algorytmika i struktury danych. Więcej informacji oraz warunki rekrutacji znajdziesz tutaj: wsb.pl/wroclaw/studia-i-szkolenia/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci/informatyka/program-studiow Zachęcam do szybkiego podjęcia decyzji i aplikacji do 30 maja. To pozwolli Ci zaoszczędzić aż 600 zł dzięki zniżce w czesnym na pierwszym roku. Dodatkowo nie jest pobierana opłata wpisowego. Zapraszam!

    Pozdrawiam, Renata Mazur
    Online Ekspert WSB Studia I stopnia

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~wroclawsski ~wroclawsski
    ~wroclawsski
    Napisane 18 czerwca 2019 - 19:00
    zapowiada się ciekawie, program naprawdę bogaty. Czy jako student studiów niestacjonarnych mogę się starać o stypendium naukowe?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wanda ~Wanda
    ~Wanda
    Napisane 28 czerwca 2019 - 09:06
    ~onlineekspertwsb napisał:
    ~wroclawsski napisał:
    Jestem ciekaw jak wygląda ta informatyka na WSB, przydało by mi się zrobienie tego kierunku a program u nich wydaje ię ciekawy. Są tu jacyś ludzie którzy tam informatykę skończyli?


    Witam! Mój drogi, studia I stopnia (inżynierskie) na kierunku Informatyka to możliwość zdobycia wykształcenia m.in. w specjalizacjach: programowanie aplikacji mobilnych i internetowych, podstawy administracji systemami Linux oraz wprowadzenie do technologii: VR/AR/MR. Przedmioty kierunkowe to m.in.: podstawy sieci komputerowych, serwerowe systemy operacyjne czy algorytmika i struktury danych. Więcej informacji oraz warunki rekrutacji znajdziesz tutaj: wsb.pl/wroclaw/studia-i-szkolenia/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci/informatyka/program-studiow Zachęcam do szybkiego podjęcia decyzji i aplikacji do 30 maja. To pozwolli Ci zaoszczędzić aż 600 zł dzięki zniżce w czesnym na pierwszym roku. Dodatkowo nie jest pobierana opłata wpisowego. Zapraszam!

    Pozdrawiam, Renata Mazur
    Online Ekspert WSB Studia I stopnia


    Szkoda , dopiero teraz zobaczył ten wpis. Jestem zainteresowana wasza uczelnią . Niższe opłaty byłyby miłe.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wiko ~Wiko
    ~Wiko
    Napisane 07 lipca 2019 - 17:32
    Pani marto nie odpowiedziała pani czy na waszej uczelni są słuchacze po 40-tce? interesuje mnie to ponieważ mam zamiar poszerzyć swoje horyzonty a mam grubo po czterdziestce.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~onlineekspertwsb ~onlineekspertwsb
    ~onlineekspertwsb
    Napisane 13 lipca 2019 - 20:05
    Witam! Wanda, promocja zniżkowa została przedłużona aż do 16 lipca na dotychczasowych warunkach. Zatem nadal możesz zapisać się i skorzystać z niej. Pamiętaj, że o przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń.

    Pozdrawiam, Renata Mazur
    Online Ekspert WSB Studia I stopnia

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~onlineekspertwsb ~onlineekspertwsb
    ~onlineekspertwsb
    Napisane 13 lipca 2019 - 20:06
    ~Wiko napisał:
    Pani marto nie odpowiedziała pani czy na waszej uczelni są słuchacze po 40-tce? interesuje mnie to ponieważ mam zamiar poszerzyć swoje horyzonty a mam grubo po czterdziestce.


    Witam! Na studia na naszej uczelni mogą aplikować wszyscy zainteresowani. Zachęcam do złożenia aplikacji na interesujący Panią kierunek studiów.

    Pozdrawiam, Renata Mazur
    Online Ekspert WSB Studia I stopnia

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Majka ~Majka
    ~Majka
    Napisane 16 lipca 2019 - 02:58
    Do końca lipca jestem poza granicami kraju, czy po tym terminie będzie można się jeszcze zapisać na studia? Pewnie na zniżkę nie ma już nawet co liczyć...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~onlineekspertwsb ~onlineekspertwsb
    ~onlineekspertwsb
    Napisane 17 lipca 2019 - 18:59
    ~Majka napisał:
    Do końca lipca jestem poza granicami kraju, czy po tym terminie będzie można się jeszcze zapisać na studia? Pewnie na zniżkę nie ma już nawet co liczyć...


    Witam! Majka, w każdej chwili możesz złożyć aplikację na studia poprzez naszą stronę internetową. Promocja zniżkowa trwa nadal, jednak jej warunki uległy zmianie - zapisując się na studia do 12 sierpnia możesz zaoszczędzić 300 zł dzięki zniżce w czesnym na pierwszym roku oraz 85 zł (brak opłaty wpisowego).

    Pozdrawiam, Renata Mazur
    Online Ekspert WSB Studia I stopnia

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Majka ~Majka
    ~Majka
    Napisane 03 sierpnia 2019 - 21:59
    I ta zniżka obowiązuje nawet w momencie, kiedy chcę się zapisać na studia niestacjonarne?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~onlineekspertwsb ~onlineekspertwsb
    ~onlineekspertwsb
    Napisane 08 sierpnia 2019 - 19:25
    ~Majka napisał:
    I ta zniżka obowiązuje nawet w momencie, kiedy chcę się zapisać na studia niestacjonarne?


    Witam! Majka, zniżka obowiązuje bez względu na wybrany tryb studiów I stopnia.

    Pozdrawiam, Renata Mazur
    Online Ekspert WSB Studia I stopnia

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mirka ~Mirka
    ~Mirka
    Napisane 09 sierpnia 2019 - 11:21
    ~onlineekspertwsb napisał:
    ~Wiko napisał:
    Pani marto nie odpowiedziała pani czy na waszej uczelni są słuchacze po 40-tce? interesuje mnie to ponieważ mam zamiar poszerzyć swoje horyzonty a mam grubo po czterdziestce.


    Witam! Na studia na naszej uczelni mogą aplikować wszyscy zainteresowani. Zachęcam do złożenia aplikacji na interesujący Panią kierunek studiów.

    Pozdrawiam, Renata Mazur
    Online Ekspert WSB Studia I stopnia

    Ja też w tej materii. Mając 43 lata mogłabym spróbować sił na studiach. Ponieważ pracuje na 1/2 etatu interesuje mnie czy na zaocznych kierunkach można starać się o stypendium?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~onlineekspertwsb ~onlineekspertwsb
    ~onlineekspertwsb
    Napisane 10 sierpnia 2019 - 16:41
    Witam! Mirka podejmując studia I stopnia w Wyższej Szkole Bankowej będziesz mogła starać się o stypendia dla: ambitnych i pracowitych, sportowców, studentów w trudnej sytuacji materialnej, osób niepełnosprawnych oraz ciekawych świata. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej lub w wybranym oddziale Wyższej Szkoły Bankowej (zapraszam do Biura Rekrutacji).

    Pozdrawiam, Renata Mazur
    Online Ekspert WSB Studia I stopnia

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~alika ~alika
    ~alika
    Napisane 15 sierpnia 2019 - 02:16
    Proszę powiedzieć, jak wygląda mniej więcej terminarz zjazdów na studiach niestacjonarnych? Wiem, że wiele uczelni ma zjazdy cotygodniowe, na co ja pracująca mama nie mogę sobie niestety pozwolić.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~onlineekspertwsb ~onlineekspertwsb
    ~onlineekspertwsb
    Napisane 18 sierpnia 2019 - 21:30
    Witam! Alika, zjazdy na studiach niestacjonarnych odbywają się średnio 2 razy w miesiąc. Pełen rozkład zajęć dostaniesz pod koniec września w internetowym panelu studenta.

    Pozdrawiam, Renata Mazur
    Online Ekspert WSB Studia I stopnia

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ewa ~Ewa
    ~Ewa
    Napisane 20 sierpnia 2019 - 17:30
    Witam wszystkich. Proszę o pomoc w podjęciu decyzji, mam 40 lat i zastanawiam się nad podjęciem studiów nauczycielskich. Zawsze chciałam zostać nauczycielem i uczyć matematyki niestety los ułożył mi inny scenariusz. Jest taki nowy kierunek nauczanie matematyki i informatyki oczywiście dzienne pierwszego stopnia. Jak myślicie czy mam szansę zostać nauczycielem? Czy ktoś mnie przyjmie do pracy w szkole? Czy nie będę za starą? Oczywiście weselem bo duchem jestem młoda .
    Pozdrawiam wszystkich

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mirka ~Mirka
    ~Mirka
    Napisane 01 września 2019 - 16:20
    Dziękuje pani Renato za informacje . Do odważnych świat należy , wiec złożyłam dokumenty i zaczynam.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2
Strona 1 z 2
następna
Strona 1 z 2 następna

Gorące tematy