Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat
Wróć na stronę główną forum Wróć na stronę kategorii Klinika ciała i ducha

Klinika ciała i ducha

Stres

Rozpoczęte przez ~Tomasz75, 07 gru 2016
  • ~Tomasz75
    Napisane 07 grudnia 2016 - 07:44
    Witam
    Niedawno zmieniłem pracę. W tej jest dużo lepsza kasa i jest to coś co chciałem robić ale..jest tu wysoka presja na wyniki. Zauważyłem u siebie, że coś jest nie tak. Stałem się rozdrażniony, zmęczony, brak mi energii, stałem się apatyczny. Zaczęło mi to przeszkadzać. Jakie macie sposoby na stres?Jak sobie z tym radzicie?

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~olka
    Napisane 10 stycznia 2017 - 22:40
    ja chyba najbardziej efektywnie zwalczam stres przy wysiłku fizycznym, najlepszy w takie dni jest dla mnie jakiś dobry trening na siłowni, albo solidna kolejka basenów do przepłynięcia. mój mąż przez stres nawet zaczął mieć problemy natury łóżkowej, całkiem poważne, więc wyluzuj chłopie, bo to nic fajnego w związku! w pracy bardzo pomaga mi planowanie obowiązków, taka 'to do list' systematyzuje mi pracę i trochę mniej się stresuję, że z czymś się nie wyrobię, no ale trzeba się jej trzymać.

• ~Jarek
    Napisane 14 lutego 2017 - 20:50
    Wysiłek fizyczny jak najbardziej :) Spróbuj też pochodzić na saunę bo ona relaksuje i uspokaja. W końcu siedzi się w cieple i zazwyczaj w ciszy :) No ja przez stres kiedyś miałem niezłe problemy z męskimi sprawami...

• ~Aminek
    Napisane 16 lutego 2017 - 20:05
    Ojj znana sprawa.. też mi się z moim sprzętem nie za bardzo układało. Myślę że u mnie nałożyło się dużo rzeczy na raz i dlatego, a wiek już jednak też robi swoje. Ja postawiłem na kurację środkiem na bazie l-arganiny i buzdyganka nadziemnego i pomogło. A Ty jak?

» odpowiedz » do góry
1

Gorące tematy

facebook
raporty
Raporty