Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Kariera

STEREOTYPY SUKCESU PO 40TCE

Rozpoczęte przez ~driver_pawel, 01 kwi 2013
  • avatar ~driver_pawel ~driver_pawel
    ~driver_pawel
    Napisane 01 kwietnia 2013 - 10:02
    Mam pytanko do panów,jaki jest zestaw gadżetów sukcesu żeby osiągnąć akceptacje społeczeństwa a czasem i własnej rodziny?Tak z własnej obserwacji mam liste może coś dodacie?
    -nowoczesny dom w mieście
    -bardzo wiejski dom na wsi i działeczka(ale nie można być ze wsi trzeba dom kupić)
    -piękna stara żona i piękna młoda kochanka(lub odwrotnie)
    -min. dwa samochody sportowy dla męża i terenowy dla żony(albo odwrotnie)
    -dwoje dzieci,piękna córka i silny syn
    -wszystkie najnowsze gadżety z rynku elektroniki
    -????Macie propozycje????

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Witek ~Witek
    ~Witek
    Napisane 14 kwietnia 2013 - 16:47
    normalność

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kris ~kris
    ~kris
    Napisane 14 kwietnia 2013 - 17:21
    Moje gadzety sukcesu? Nie mam . Pozbywam się ich. Toyotę dałem ex. Sportową Mazdę Synowi. Sam wędruję po świecie ciesząc się życiem. A gdy jestem wyćwiczony na górskich podjazdach rowerem, spalony słońcem pustyni to chcą być ze mną piękne kobiety 15 lat młodsze. Zdobywam prawdziwe relacje dzięki temu co robię fajnego w życiu , a nie dzięki przedmiotom.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~driver_pawel ~driver_pawel
    ~driver_pawel
    Napisane 14 kwietnia 2013 - 17:57
    ...15cie lat młodsze kobiety...stereotyp sukcesu typowo męskiego...:-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Maja ~Maja
    ~Maja
    Napisane 24 września 2013 - 11:13
    Bycie "wiecznie zajętym" to też stereotyp sukcesu

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~echo_serca ~echo_serca
    ~echo_serca
    Napisane 08 listopada 2014 - 15:26
    sam stereotyp już jest do bani.
    zastanów się, co jest dla Ciebie ważne!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~obywatelO ~obywatelO
    ~obywatelO
    Napisane 28 sierpnia 2015 - 10:27
    Stereotyp, ktory udało mi się zwalczyć to że facet po 40 nie może jechać za granicę do pracy fizycznej. Do tej pory wykonywałem pracę biurową ale były cięcia w firmie i straciłem pracę. Znalazłem [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuna www.epser.com to jest eurokontakt ] pracę w Niemczech i pojechałem tam, żeby mieć na życie. zarobiłem całkiem dobre pieniądze i mogłem zacząć szukać od nowa czegoś w kraju.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy