Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Inne tematy

sposób na kuny

Rozpoczęte przez ~kilimandzoro, 22 maj 2017
  • avatar ~kilimandzoro ~kilimandzoro
    ~kilimandzoro
    Napisane 22 maja 2017 - 11:26
    Panowie proszę o rady. Od jakiegoś czasu po naszym poddaszu biega kuna. Śmiem twierdzić, że zadomowiła się tam na stałe. Najgorsze jest to, że mega ciężko ją złapać, macie jakieś swoje sposoby na takie gryzonie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~fryderico ~fryderico
    ~fryderico
    Napisane 22 maja 2017 - 13:57
    Spróbuj z pułapką żywołowną. Kupisz ją przez internet- polecam od rmax bo mają najbardziej skuteczne. U mnie to pomogło także 2 dni i po kłopocie :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mniszek lekarski ~mniszek lekarski
    ~mniszek lekarski
    Napisane 29 maja 2017 - 14:09
    rmax to jedna z bardziej popularnych firm jeżeli chodzi o te sprawy. I stąd właśnie wiem o innym rozwiązaniu- u mojego sąsiada instalowali oni instalację elektryczną, która chroni jego dom w 100% przed takimi szkodnikami. Co prawda trochę za to zapłacił ale ma spokój i mówi, że bardzo zadowolony :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy