Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Sylwetka

SPA

Rozpoczęte przez ~gertyk, 27 kwi 2014
  • avatar ~gertyk ~gertyk
    ~gertyk
    Napisane 27 kwietnia 2014 - 00:05
    Jeździcie do SPA czy uważacie że to raczej dla kobiet?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kocio ~kocio
    ~kocio
    Napisane 29 kwietnia 2014 - 01:13
    Nawet teraz na weekend majowy wybieram się z żoną do SPA rezydencja Nad Wodospadem :) Skąd w ogóle takie pytanie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mirek70 ~mirek70
    ~mirek70
    Napisane 14 października 2015 - 11:30
    raczej nie, tym bardziej ze teraz czesto w spa oferuja nie tylko masaże i zabiegi upiększające ale także stawiają na jakąś aktywną formę wypoczynku. kierują nawet oferty specjalnie dla par lub nawet dla całych rodzin. własnie razem z żoną planujemy spędzic sylwestra w Trojanowie w spa Talaria, gdzie wiadomo czekaja nas masaże, dostęp do strefy spa , ale oprócz tego organizowany jest oczywiście bal sylwestrowy z open barem + alkohol, noworowczy bruch itp także wydaje mi się, że nie ma co mówić, że spa jest tylko dla kobiet

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Geb ~Geb
    ~Geb
    Napisane 27 marca 2016 - 20:26
    Moja żona była w Talarii, wgl to jest spa tylko dla kobiet! Ale podobno super, jak ktoś chce wysłać swoją żoną na weekend i iść w kluby z kumplami, to opcja chyba idealna :P

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mecho ~Mecho
    ~Mecho
    Napisane 31 marca 2016 - 22:20
    Serio tylko dla kobiet? Lol, czego nie wymyślą :D No ale fakt, jakbym wysłał swoją żonę w takie miejsce (własnie obczajam ich stronę www, robi wrażenie) , to byłąby zachwycona :D One chyba lubią takie miejsca, które są wyjątkowe w taki sposób, ladies night i wgl. Może jakieś urodziny w tej talarii dla niej nie byłyby głupim pomysłem?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Klopes ~Klopes
    ~Klopes
    Napisane 16 maja 2016 - 15:36
    SPA jest raczej uznawane że tylko dla kobiet ale niektórzy faceci też chodzą ;p

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~~Michssszek ~~Michssszek
    ~~Michssszek
    Napisane 21 marca 2017 - 07:37
    można się fajnie odprężyć

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~stefans ~stefans
    ~stefans
    Napisane 13 lipca 2017 - 13:56
    No ja też myślałem, że SPA to rczej babskie miejsce, ale zmieniłem zdanie po odwiedzeniu SPA Piękna i Bestia. Spotkałem się z bardzo miłym podejściem i nie czułem się w ogóle skrępowany.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marek157 ~marek157
    ~marek157
    Napisane 25 lipca 2017 - 13:05
    facet który dba o siebie bardziej niż kobieta przestaje być facetem

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy