Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Hi-Tech

Smartphone

Rozpoczęte przez ~Ambasador marki Samsung, 22 maj 2016
  • avatar ~Ambasador marki Samsung ~Ambasador marki Samsung
    ~Ambasador marki Samsung
    Napisane 22 maja 2016 - 18:29
    Korzystacie ze smartphonów czy jesteście fanami telefonów z klawiaturą? Jakie funkcje są dla Was najważiejsze?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mały ~mały
    ~mały
    Napisane 26 października 2016 - 16:17
    Osobiście nie wyobrażam sobie życia bez smartfona. Służy mi do pracy oraz rozrywki. Na dzień dzisiejszy mam alcatela idol 4S. Smartfon o dużych możliwościach. To najlepszy telefon muzyczny. W zestawie oferuje również to czego niestety nie dają inni producenci a więc słuchawki jbl, folia ochronna, gustowne etui oraz gogle vr.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ambasador marki Samsung ~Ambasador marki Samsung
    ~Ambasador marki Samsung
    Napisane 26 listopada 2016 - 14:34
    Niezaprzeczalnie jest to urządzenie, które ułatwia nam codzienne życie :) Do Samsunga Galaxy S7 mamy całe mnóstwo akcesoriów takie jak etui czy słuchawki bezprzewodowe :) Wystarczy wejść na stronę Samsunga i zapoznać się z ich szeroką ofertą :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~RafaL ~RafaL
    ~RafaL
    Napisane 20 stycznia 2017 - 16:46
    Smarfon to jednak smartfon. Ma zdecydowanie więcej opcji, daje więcej możliwości. Ja mam smartfona marki MAX COM - to telefon smart&strong. Ma specjalną wytrzymała obudowę, a poza tym to klasyczny smartfon. Dla mnie połączenie idealne.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~MarcinD ~MarcinD
    ~MarcinD
    Napisane 07 marca 2017 - 21:53
    Ja jestem zwolennikiem smartfonów - a jaki? Wytrzymały :D wzmocniona obudowa, długo trzymająca bateria, dobry internet, nei bojący się trudnych warunków. Często bywam na wyprawach zarówno w góry, jak i kajakowe, czasem na rybach też i powiem, że takie wzmocnione telefony to zbawienie. Jak ktoś szuka takiego to mogę z czystym sumieniem polecić firmę Getnord. I mają zarówno klawiszowe telefony jak i smartfony ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy