Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

sildensfil (generyk Viagry) wasze za i przeciw

Rozpoczęte przez ~jasiek 50 ++, 10 gru 2014
  • avatar ~Marek ~Marek
    ~Marek
    Napisane 18 kwietnia 2016 - 12:02
    Jak coś chcecie wiedzieć, to proszę o pytania śmiało. Pozdrawiam. Marek.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jan 1955 ~Jan 1955
    ~Jan 1955
    Napisane 23 kwietnia 2016 - 15:30
    ~Marek napisał:
    Witajcie.
    I ja mam grubo po 40ce i potrzebowałem jakoś pomóc sobie i małżonce, bo nasze współżycie było bliskie zeru. Szukałem dużo po sieci, czytałem, sildelafil jest ok ale są też inne składniki jak np tadalafil, który działa nawet do dwóch dni. Dwa dni jest aktywny. Zależy kto jakie ma potrzeby itd. Ani nie zachęcam do zażywania ani nie neguję ale uwieżcie mi, że jeżeli ktoś ma problem, to za niewielką kwotę można naprawdę ułatwic sobie życie. Ja kupuję cały czas i polecam każdemu, kto ma problem, bo to tak jakbym miał znów 20 lat. Pozdrawiam.

    Też tak uważam ,że około sześćdziesiątki już te suplementy nie dają takich efektów jak w młodszym wieku i dlatego warto skorzystać jak pisze Marek z sildenafilu i cieszyć sie dobrym i satysfakcjonującym seksem z ,którego nie wolno rezygnowac jak wystepują jakies problemy a udać się do lekarza. Ja kupuje sildenafil Apotex za 4 tabletki 100mg płacę 9.99 ,dziele na 4 częsci.Tak jak Marek również polecam.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~silverfox ~silverfox
    ~silverfox
    Napisane 24 kwietnia 2016 - 20:31
    sildelafil jest super. za ten lek należy się nobel. chyba nie ma innego leku który jest tak widocznie skuteczny.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marek ~Marek
    ~Marek
    Napisane 25 kwietnia 2016 - 09:15
    ~Jan napisał:
    ~Marek napisał:
    Witajcie.
    I ja mam grubo po 40ce i potrzebowałem jakoś pomóc sobie i małżonce, bo nasze współżycie było bliskie zeru. Szukałem dużo po sieci, czytałem, sildelafil jest ok ale są też inne składniki jak np tadalafil, który działa nawet do dwóch dni. Dwa dni jest aktywny. Zależy kto jakie ma potrzeby itd. Ani nie zachęcam do zażywania ani nie neguję ale uwieżcie mi, że jeżeli ktoś ma problem, to za niewielką kwotę można naprawdę ułatwic sobie życie. Ja kupuję cały czas i polecam każdemu, kto ma problem, bo to tak jakbym miał znów 20 lat. Pozdrawiam.

    Też tak uważam ,że około sześćdziesiątki już te suplementy nie dają takich efektów jak w młodszym wieku i dlatego warto skorzystać jak pisze Marek z sildenafilu i cieszyć sie dobrym i satysfakcjonującym seksem z ,którego nie wolno rezygnowac jak wystepują jakies problemy a udać się do lekarza. Ja kupuje sildenafil Apotex za 4 tabletki 100mg płacę 9.99 ,dziele na 4 częsci.Tak jak Marek również polecam.

    To masz dobrą cene ale to chyba tylko na recepte ? Ja kupuję generyczne odmiany, tańsze i lepsze niż oryginał. Za 1 szt. płacę 8 zł. Co do sildelafilu, to działa on stosunkowo krótko, tadalafil nawet do 24h. :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~garwomen ~garwomen
    ~garwomen
    Napisane 11 maja 2016 - 21:16
    Chodzi mi o to że działa długofalowo. Suplementacja trwa to i efekt jest. Między kuracjami trzeba robić przerwy ale wtedy nie ma żadnych zmian na gorsze.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Garwomen ~Garwomen
    ~Garwomen
    Napisane 17 maja 2016 - 20:27
    Tego go nie próbowałem ale na razie nie mam takiej potrzeby bo kuracja kingiem starcza mi w zupełności :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~irus ~irus
    ~irus
    Napisane 19 czerwca 2016 - 01:23
    No ja to mówię tylko mam tego Go tak awaryjnie jak mi wypadają zmianki po 12-15 h. Wtedy to i młodziak by mógł nie dać rady, a jak zażyję go w trakcie powrotu do domu to jest na prawdę nieźle.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~hunter ~hunter
    ~hunter
    Napisane 25 czerwca 2016 - 17:59
    Sprytne ;) ja nie mam aż takich męczących dni więc spokojnie suplementacja kinkiem mi wystarcza :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marro41 ~marro41
    ~marro41
    Napisane 28 czerwca 2016 - 13:10
    Syldenafil to rzeczywiście bardzo skuteczna substancja czynna. Jednak trzeba z nią uważać. MI lekarz zdecydowanie odradził ze względu na to, że mam chore serce.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mike_tyson ~mike_tyson
    ~mike_tyson
    Napisane 29 czerwca 2016 - 19:01
    zgadzam się z marro41 - zawsze trzeba sprawdzić dokładnie, jakie są przeciwwskazania i omówić sprawę z lekarzem lub farmaceutą. Ja również nie mogę stosować tego leku ze względu na dolegliwości ze strony serca, na które cierpię od dzieciństwa.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Montes ~Montes
    ~Montes
    Napisane 05 lipca 2016 - 21:19
    Hmmm..a czemu tak myślisz? Próbowałeś? Ja się właśnie zastanawiam nad kupnem mimo że jakichś szczególnych problemów nie mam ale chciałbym się wzmocnić bo erekcja już nie jest taka sama jak kiedyś.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mateuszok ~mateuszok
    ~mateuszok
    Napisane 09 lipca 2016 - 21:46
    Leki to raczej w aptece się kupuję a nie od nieznajomego na forum. Uważajcie Panowie, żeby sobie nie zrobić jeszcze większej krzywdy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~rokosz ~rokosz
    ~rokosz
    Napisane 11 lipca 2016 - 12:28
    Nie ryzykowałbym z syldenafilem bez konsultacji z lekarzem. To środek, który wzbudza kontrowersje ze względu na szerokie spectrum możliwych działań ubocznych. Mnie dopiero lekarz uświadomił, że nie wolno mi brać tego leku ze względu na kłopoty z sercem!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~good41 ~good41
    ~good41
    Napisane 11 lipca 2016 - 15:47
    Ja wśród znajomych znam przypadek gdzie po syldenafilu bardzo pogorszył się wzrok. Z tego co wiem to jest to jeden z wielu możliwych skutków ubocznych. Lepiej skonsultować się z lekarzem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert ~Robert
    ~Robert
    Napisane 12 lipca 2016 - 19:52
    @good41 wzrok? To też jest powiązane z tym? Zastanawiałem się nad środkiem z sildenafilem ale z tego co czytam to faktycznie się przejdę chyba do lekarza. Czym jest dokładnie ten sildenafil?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Arek ~Arek
    ~Arek
    Napisane 28 lipca 2016 - 23:19
    ~jasiek napisał:
    Jestem facetem już grubo po pięćdziesiątce ,dla silniejszej erekcji i przedłużenia stosunku urolog polecił mi od czasu do czasu wzmocnić się sildenafilem -generykiem viagry .Nawet 25 mg daje oczekiwany rezultat .czulę się pewniejszy siebie i następne zbliżenie może być już bez dopingu.Ciekawi mnie co sądzićie ( starsi oczywiście )panowie o viagrze ,jakie macie doświadczenia w efektach pozytywnych i skutkach ubocznych.


    ja jestem po 30 ce przez ciągły zapierdol i prace na trzy zmiany muszę się wspomagać niebieskim szatanem :)
    bez niego było by już po rozwodzie ;)
    25 to nawet nie poczuje
    ja biorę 150 mg
    i polecam

    sklep

    mocnaerekcja com

    ale kto co lubi i co komu w droge temu czas :)







    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Artur ~Artur
    ~Artur
    Napisane 02 sierpnia 2016 - 20:13
    @Robert to jest mocny środek aktywny, który do niedawana był tylko i wyłącznie na receptę. Nie wiem jakim cudem jest teraz dostępny.. idź do lekarza koniecznie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~pintoni ~pintoni
    ~pintoni
    Napisane 03 sierpnia 2016 - 21:22
    Jeśli chodzi o syldenafil to nie wolno zażywać środków z tym składnikiem przy problemach z sercem i nadciśniemiem. Ja nie mogę niestety...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~olka ~olka
    ~olka
    Napisane 11 sierpnia 2016 - 21:29
    o matko jaka dawka! i to tak bez konsultacji z lekarzem bierzesz sobie 150 zamiast 25? to brawo, chyba nie masz pojęcia jaką krzywdę możesz sobie wyrządzić tym specyfikiem, jeśli nie jest to pod kontrolą lekarza

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~jacek ~jacek
    ~jacek
    Napisane 18 sierpnia 2016 - 20:53
    150 mg?? Człowieku serce Ci stanie lada moment, a on normalnej erekcji bez wspomagania to już zapomnij...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy