Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

sex

Rozpoczęte przez ~Wojtek, 04 mar 2018
  • avatar ~Wojtek ~Wojtek
    ~Wojtek
    Napisane 04 marca 2018 - 12:24
    Mam 51 lat. w sumie nie wiem od czego zacząć. Ogólnie to... Moja żona nie chce ze mną się kochać... Jesteśmy po ślubie 29 lat. Mamy trójkę dzieci ( najmłodsze 22 lata... na studiach.) Kiedyś był ogień. Wcześniej myślałem że jak dzieci dorosną i "pójdą w świata" będziemy mogli kochać się "do bólu" wszędzie , zawsze i o każdej porze. Niestety od jakichś pięciu lat...jest "kicha". Mimo że zostaliśmy sami ( dzieci studiują poza miejscem zamieszkania), moja ukochana w jakiś sposób ( jest to dla mnie czarna magia), "pozbyła się " popędu płciowego.Nie wiem co mam robić. Kocham Ją. Jest najważniejszą kobietą mojego życia. Zawsze moim marzeniem było zestarzeć się przy Niej. I tak się dzieje.... ale sex jest dla mnie bardzo ważnym elementem życia, dla Nie chyba już nie. Próby rozmowy spełzły na niczym. Proszę o pomoc. Wojtek

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~werka ~werka
    ~werka
    Napisane 11 sierpnia 2018 - 16:22
    menopauza lub brak wiary w jej atrakcyjność lub zmęczenie co trzeba ją odciążyć/zmienić klimat.
    mniej pogadanek, więcej czynów. stwórz nastrój zapalona czerwona lampka daje fajny efekt lepszy niż świeczki.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy