Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Seks za pieniądze - czy to się opłaca? Rady dla brzydkich

Rozpoczęte przez ~Asia, 29 mar 2014
  • avatar ~Asia ~Asia
    ~Asia
    Napisane 29 marca 2014 - 15:34
    Co jeśli trudno nam znaleźć kogoś kto zaspokoiłby nas seksualnie tak jak chcemy od tak bez jakiejś dodatkowej motywacji?

    Czy jeśli ktoś jest brzydki powinien raczej z uporem szukać i szukać do skutku albo zaspokoić się z kimś również brzydkim? Czy zapłacenie za seks jest dobrym rozwiązaniem? Wtedy można wybrać sobie jak ten ktoś wygląda i co ma robić.

    Co się traci?

    Zna ktoś z was rynek mężczyzn którzy się prostytuują? Można znaleźć kogoś atrakcyjnego? Za jaką cenę?

    Jakie jest według was najlepsze rozwiązanie dla osób brzydkich?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ja ~Ja
    ~Ja
    Napisane 07 lipca 2015 - 20:28
    Traci się poczucie bycia akceptowaną i pożądaną w oczach partnera. Z płatnym tego po prostu nie ma.
    Z drugiej strony, jeśli nie ma się tego także ze strony faceta niepłatnego, to w sumie, szala przechyla się na korzyść płatnego gościa: skoro i tak wiesz, że będzie tylko udawał, to przynajmniej bierz takiego, który Tobie będzie się podobał. Poza tym, taki facet powinien się przyłożyć, aby usługa była dobrze wykonana; dla kogoś, kto wziąłby za free pewnie liczyłoby się w 100% jego spełnienie, a nie Twoje.
    Przyznam, że sama jestem tak szpetna, że będąc dużo po trzydziestce, nie mam za sobą niczego, nawet pocałunku. Nie chcę skończyć jako wieczna dziewica, z drugiej strony, mężczyźni nie chcą ze mną nawet przebywać, o umawianiu się mowy być nie może. Nie mam żadnego powodzenia i gdyby nie to, że faceta też mozna kupić, nie miałabym żadnej możliwości na jakikolwiek kontakt fizyczny. "Szukanie" w moim przypadku nie miałoby żadnego sensu, ani jedna próba znalezienia kogoś przez portale czy w realu nie zakończyła się powodzeniem -- jedyne wyjście to kupić sobie tą usługę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy