Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Seks - pytanie do panów

Rozpoczęte przez ~Zła kobieta, 28 mar 2017
  • avatar ~Zła kobieta ~Zła kobieta
    ~Zła kobieta
    Napisane 28 marca 2017 - 18:14
    Witam,
    Jestem kobietą dosyć młodą (22lata) z dosyć młodym facetem (22lata). Jesteśmy razem prawie dwa lata, mieszkamy ze sobą. Problem jest w tym, że jak uprawiamy seks to nie dochodzi do gry wstępnej... Proszę go dosyć często żeby pamiętał że chce, aby całował mi piersi lub chociaż zajął się miejscem na dole ale nie na moją prośbę tylko żeby sam pamiętał, ponieważ tylko wtedy sprawia mi to przyjemność. Niestety, mówić to ja mu mogę. Ciągle tego nie robi a do seksu dochodzi codziennie lub co drugi dzień. Proszę o jakąś radę, jak ja mam mu przemówić do rozumu? Zaczyna mnie to frustrować i to też mu mówię, Rozmowa nie działa. Proszę o konkretne rady doświadczonych facetów. Da się to zmienić czy to po prostu egoista w łóżku?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Facet ciut przed 40 ~Facet ciut przed 40
    ~Facet ciut przed 40
    Napisane 10 maja 2017 - 21:53
    Jeśli partnerom zależy na swojej przyjemności, to sama szczera rozmowa powinna moim zdaniem nadać dobry kierunek. Jeśli jednak facet jest zamknięty na Twoje sugestie, prośby itp.. to sam ryzykuje, że inny w końcu da Ci to, czego potrzebujesz. Seks ma sprawiać przyjemność i dawać spełnienie obu stronom, inaczej wcześniej czy później któraś ze stron zacznie się z niego wycofywać. Poza tym on dostaje spełnienie, więc jeśli rozmowy nie pomagają, to postaw go w sytuacji, gdzie ok, spełnienie dasz, ale sama też chcesz, inaczej nici z seksu ;) ps. może to wiek młody, nie wiem....ale mi daje ogromną przyjemność sprawianie przyjemności kobiecie, nie musiałaby nawet prosić. Ba, moja naturalna zwierzęcość i tak by mnie sprowadziła w te rejony, które opisujesz ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jaho ~Jaho
    ~Jaho
    Napisane 12 czerwca 2017 - 22:41
    to egoista

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy