Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Samochody

Samochody używane

Rozpoczęte przez ~Albert, 27 lis 2015
  • avatar ~Albert ~Albert
    ~Albert
    Napisane 27 listopada 2015 - 12:42
    Rozglądam się za samochodem dla córy. Chciałbym jej kupić niedrogiego, ale żeby sobie pojeździła trochę. Gdzie najlepiej kupować? Ktoś może ostatnio sam szukał i może coś doradzić?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Antek ~Antek
    ~Antek
    Napisane 27 listopada 2015 - 14:14
    Zasadnicza kwestia: ile chcesz na to przeznaczyć kasy? Jakie to ma być auto: miejskie, sportowe? Jak będzie eksploatowane: codzienna jazda do pracy czy raz w tygodniu? Od tego uzależnione jest wszystko inne :) Córka dopiero zdała prawko i ma się nauczyć jeździć czy już jeździła?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Albert ~Albert
    ~Albert
    Napisane 04 grudnia 2015 - 13:43
    Auto zdecydowanie miejskie, do poruszania się po mieście, właśnie jazda do pracy/na uczelnię. Prawko zdawała kilka lat temu i trochę od tego czasu jeździła już, więc jest szansa, że się nie rozbije na pierwszym lepszym drzewie :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Daro ~Daro
    ~Daro
    Napisane 08 grudnia 2015 - 21:38
    Zwracaj przede wszystkim uwagę na stan samochodu, przebieg i historię pojazdu. Kupując od właścicieli, z drugiej ręki można często przeoczyć usterki. Lepiej żeby córka miała samochód, który nie będzie lądował u mechanika non stop. Stawiałbym bardziej na sprawdzone źródła.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mers ~mers
    ~mers
    Napisane 15 grudnia 2015 - 15:03
    ~Daro napisał:
    Zwracaj przede wszystkim uwagę na stan samochodu, przebieg i historię pojazdu. Kupując od właścicieli, z drugiej ręki można często przeoczyć usterki. Lepiej żeby córka miała samochód, który nie będzie lądował u mechanika non stop. Stawiałbym bardziej na sprawdzone źródła.

    Wiadomo, że jak ludzie sprzedają, to ukrywaja co się da, zamalowują rdzę, tak, ze zimą farba odpoada, nie powiedzą, że sprzegło przy wyższych obrotach się zacina ;) Takze źródło jest bardzo ważne, a do tego moim zdaniem marka. Ja mam zaufanie do niemiekcich aut - VW, BMW.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wojtek ~Wojtek
    ~Wojtek
    Napisane 21 stycznia 2016 - 21:20
    Ja bym postawił ma coś mniejszego, jeśli to dla córki ma być. Kobiety mają czasami większe kłopoty z parkowanie, także nie celowałbym w tym przypadku w duży samochód. Wybrałbym np. Forda Fiestę albo Opla Astrę. [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuUżywaną Fiestę w dieselu w dobrej cenie i stanie widziałem w ofercie LeasePlanu, gdzie mają auta poleasingowe. ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~zadbany ~zadbany
    ~zadbany
    Napisane 17 czerwca 2016 - 12:20
    ja jak szukalem czegos uzywanego to zazwyczaj udawalo mi sie upolowac cos wystawionego przy drodze z karteczka i jeszcze zle nie trafilem:) ostatnio mój zakup golf 3 dla syna calkiem ladnie zadbany i niedrogi w ten sam sposob. A ze mam swira na punkcie dbania o kazde auto to od razu kupilem mi kulka przydatnych srodkow chemicznych do czysczenia i konserwacji [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuod total-care. ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy