Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Samochody

Samochód na firmę

Rozpoczęte przez ~Jurek, 27 cze 2016
  • avatar ~bakardo ~bakardo
    ~bakardo
    Napisane 07 września 2017 - 10:36
    Rozmawiajcie z Inbankiem. Przecież kredyt można wziąć też na auto używane i wpisać je normalnie w koszty. A u nich macie coś takiego, że bank nie jest współwłaścicielem auta. Tzn. bierzecie kredyt na samochód, RRSO macie niskie jak w przypadku oferty z zabezpieczeniem, ale banku tak naprawdę nie obchodzi na co wydacie kasę. Z tym, że tutaj dają do 50 tysięcy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mamer ~mamer
    ~mamer
    Napisane 08 września 2017 - 10:44
    To akurat prawda. Nieźle pojechali z tymi warunkami. Nie widziałem, żeby ktoś wcześniej dawał kredyt samochodowy bez zabezpieczenia, a oni faktycznie go dali. RRSO takie jak w innych bankach z zabezpieczeniem. Radzę korzystać. Nie sądzę, żeby byli w stanie długo utrzymać takie warunki.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~bakardo ~bakardo
    ~bakardo
    Napisane 11 września 2017 - 10:44
    No nieźle. Na tyle, że jeśli tylko ktoś ma zdolność kredytowa, to absolutną głupotą jest pójście w leasing, a tym bardziej w pożyczkę. Tutaj te koszty będą zdecydowanie najniższe i przede wszystkim samochód należy w 100 proc. do kupującego. Banki nie ma w nim żadnych udziałów!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Czarek ~Czarek
    ~Czarek
    Napisane 05 listopada 2017 - 13:02
    Zależy co kto woli, ale na firmę będzie dobry i leasing i wynajem długoterminowy też. Byleby w dobrej firmie wybrać.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mariusz ~Mariusz
    ~Mariusz
    Napisane 06 listopada 2017 - 19:57
    Nie wiem jak dla was ale dla mnie dobra to duza, elastyczna, takiej, której można zaufać... jednak powierzenie komuś ogarnięcia tematu np. kilku aut firmowych wymaga zaufania i poczucia bezpieczenstwa

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Filip ~Filip
    ~Filip
    Napisane 18 listopada 2017 - 18:05
    Zgadzam się z Mariuszem. Mam firmę i 5 samochodów firmowych. Nie wyobrażam sobie załatwiać leasingu na te auta w jakiejś firmie krzak. Pięć bryk to już sporo kasy, odpowiedzialność, poważna inwestycja, dlatego cos takiego trzeba zlecic fachowcom. Dużej firmie z tradycjami i nieposzlakowana opinią na rynku.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marek ~Marek
    ~Marek
    Napisane 19 listopada 2017 - 19:28
    A nie lepiej wypozyczyć? https://www.leaseplan.pl/page/flexplan

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tom ~Tom
    ~Tom
    Napisane 22 listopada 2017 - 23:32
    no jasne, a jeszcze miec na glowie tyle spraw zwiazanych z "obsluga" samochodow to dodatkowo bardzo duzo czasu. oplacalny i dobry (bo czasami pieniadze to nie jedyna oszczednosc) jest tylko leasing kompleksowy, bez zmartwien o serwizy, ibezpiecznia i inne

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tom ~Tom
    ~Tom
    Napisane 22 listopada 2017 - 23:32
    no jasne, a jeszcze miec na glowie tyle spraw zwiazanych z "obsluga" samochodow to dodatkowo bardzo duzo czasu. oplacalny i dobry (bo czasami pieniadze to nie jedyna oszczednosc) jest tylko leasing kompleksowy, bez zmartwien o serwizy, ibezpiecznia i inne

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mikeQ ~mikeQ
    ~mikeQ
    Napisane 24 listopada 2017 - 13:58
    ~Tom napisał:
    no jasne, a jeszcze miec na glowie tyle spraw zwiazanych z "obsluga" samochodow to dodatkowo bardzo duzo czasu. oplacalny i dobry (bo czasami pieniadze to nie jedyna oszczednosc) jest tylko leasing kompleksowy, bez zmartwien o serwizy, ibezpiecznia i inne

    LOL Pozdrowienia z FmLeasing.pl :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wojciech ~Wojciech
    ~Wojciech
    Napisane 25 listopada 2017 - 23:12
    ~Tom napisał:
    no jasne, a jeszcze miec na glowie tyle spraw zwiazanych z "obsluga" samochodow to dodatkowo bardzo duzo czasu. oplacalny i dobry (bo czasami pieniadze to nie jedyna oszczednosc) jest tylko leasing kompleksowy, bez zmartwien o serwizy, ibezpiecznia i inne


    No to Leaseplan. kompleksowo i raczej elastycznie podchodza do kazdego klienta

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~iza ~iza
    ~iza
    Napisane 26 listopada 2017 - 15:27
    tez polecam, od roku bezproblemowo i dobra mam cene

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jeremy ~Jeremy
    ~Jeremy
    Napisane 26 listopada 2017 - 22:11
    Dla mnie najlepszą opcją leasingu jest Click&Drive. Są elastyczni, maja b. fajne warunki leasingu, a najważniejsze jest to, ze to klient sam sobie ustala te warunki.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sekor ~sekor
    ~sekor
    Napisane 02 maja 2018 - 20:30
    W banku Raiffeisen możesz ubiegać się o kredyt na zakup środka transportu dla firmy. Spłacać można nawet przez 7 lat, ale kto by trzymał w firmie tak długo auto.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mazzzi ~mazzzi
    ~mazzzi
    Napisane 20 czerwca 2018 - 12:39
    mam mazdę cx-3, jeździ się nią świetnie, wygodna, z nie przeładowanym wnętrzem. Nie ma obciachu jak trzba czasami gdzieś klienta podrzucić, w środku cicho, wygodnie, przetronnie, widać dobrą jakosć materiałów

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Fobiktrobik ~Fobiktrobik
    ~Fobiktrobik
    Napisane 24 czerwca 2018 - 16:21
    Do swojej firmy kupiłem też mazdę, ale cx-5, ten najnowszy model. Przeważyły tutaj walory estetyczne i moje osobiste upodobania, bo auto ma wyglądać a CX-5 dobrze się prezentuje.
    Minęło iles czasu od kupna i póki co nie mam na co narzekać, spalanie jest na przyzwoitym poziomie. Posiada mocny silnik więc w razie potrzeby można pocisnąc po trasie. Fajnym dodatkiem jest napęd 4x4, można się zatem zapuścić jakiś tam teren :).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~edek3 ~edek3
    ~edek3
    Napisane 30 listopada 2018 - 09:07
    Najlepiej sobie do salonu po prostu pojechać, pooglądać, dopytać. Ja jak byłem w salonie Klimczak w Częstochowie to też nie było problemu z jazdą próbną i dowiedziałem się przy okazji jakie są opcje finansowania

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2
Strona 2 z 2
poprzednia Strona 2 z 2

Gorące tematy