Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat
Wróć na stronę główną forum Wróć na stronę kategorii Samochody

Samochody

Samochód na firmę

Rozpoczęte przez ~Jurek, 27 cze 2016
  • ~Jurek
    Napisane 27 czerwca 2016 - 12:08
    Prowadzę małą działalność, zatrudniam kilka osób, głównie rodzinę. Chcę nabyć - kupić / wynająć? samochód na firmę - osobowy, powinien być ekonomiczny, myśle o popularnej marce typu opel, toyota. Czy lepiej kupić czy może wynająć czy coś polecacie konkretnego?

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~Ronin
    Napisane 28 czerwca 2016 - 17:24
    Skoro masz firmę, to ja szukałbym fajnej oferty na wynajem długoterminowy - to w mojej ocenie najbardziej opłacalna forma finansowania samochodu. Sam korzystam z jednej z takich ofert i za nowego Focusa płacę 650zł/msc, przy zobowiązaniu na jedyne 36msc, bez wkładu własnego, więc moim zdaniem oferta jest świetna ;)

• ~Opis20
    Napisane 30 czerwca 2016 - 07:26
    Czyli dobrze rozumiem że za 650zł, bez dodatkowych opłat, można wziąć nowego focusa?! :o Przecież to mniej niż rata za nie jedną używkę?:o

• ~Darek123
    Napisane 30 czerwca 2016 - 15:39
    ~Ronin napisał:
    Skoro masz firmę, to ja szukałbym fajnej oferty na wynajem długoterminowy - to w mojej ocenie najbardziej opłacalna forma finansowania samochodu. Sam korzystam z jednej z takich ofert i za nowego Focusa płacę 650zł/msc, przy zobowiązaniu na jedyne 36msc, bez wkładu własnego, więc moim zdaniem oferta jest świetna ;)

tylko, ze Jurek pisal, ze to mala, rodzinna firma. A leasing dotyczy jednak duzych firm...

• ~Fred
    Napisane 01 lipca 2016 - 16:17
    To jak szukasz toyoty to wejdź sobie na Leasplan. Można u nich wynająć toyotę avensis za 960 miesięcznie.To jest śmieszna kasa, bo normalnie jak od dealera byś chciał brać ją w leasing to przynajmniej 1500 zl musisz liczyć. Ponad 500 stów w kieszeni zostaje! Mój brat bierze u nich to auto. Umowa na 3 lata, w najmie masz już też zapewniony serwis i eksploatację. Oni mają wiele innych aut. Zależy czego kto szuka. O oplu nie słyszałem, ale mają na pewno fiata500 za 500 i yariskę za tyle samo. Może dla żony?:-)

• ~Fred
    Napisane 03 lipca 2016 - 01:23
    W ogóle to tu jest full opcja. W cenie najmu jest ubezpieczenie, serwis i eksploatacja auta. Ty sobie tylko lejesz paliwo do baku, a reszta cię nie intersuje. A jak auto sie zepsuje to dostaniesz zastepcze.

• ~Sadbad
    Napisane 23 listopada 2016 - 17:09
    Albo zobacz w auto idea mercedes. W łomiankach są. Prestiżowo merc wygrywa z toyotą. I teraz przebili ich lina nadwozia. Toyota zgarniała. To nie to co stara avensis jak się pokazała. Za to nowe merce...szok... Ładny, niezawodny, kupują więcej niż inne marki. I oczywiscie leasing, nie za gotówkę.

• ~Zatroperfecto
    Napisane 24 listopada 2016 - 16:39
    Ja tez polecam auto idea. Sa w Olsztynie. Fachowcy, pomocni i doradzą jak trzeba. Obsługa na najwyższym poziomie. Jestem w trakcie załatwiania leasingu. Wybrałem Smarta. Mozna juz od 400netto/mc. Serwis w dobrej cenie, części jak inne auta.polecam

• ~Aaa tor
    Napisane 30 listopada 2016 - 19:13
    ~Zatroperfecto napisał:
    Ja tez polecam auto idea. Sa w Olsztynie. Fachowcy, pomocni i doradzą jak trzeba. Obsługa na najwyższym poziomie. Jestem w trakcie załatwiania leasingu. Wybrałem Smarta. Mozna juz od 400netto/mc. Serwis w dobrej cenie, części jak inne auta.polecam

W Olsztynie fachowcy sa. Nie bój sie, ze to mercedes i że niby drogi. Maja już auta od 899, chyba ze bedziesz chciał Smarta, to wtedy 400. I jeszce 100 z 500+ zostanie :-)

• ~Misiek
    Napisane 02 grudnia 2016 - 17:24
    ~Aaa napisał:
    ~Zatroperfecto napisał:

W Olsztynie fachowcy sa. Nie bój sie, ze to mercedes i że niby drogi. Maja już auta od 899, chyba ze bedziesz chciał Smarta, to wtedy 400. I jeszce 100 z 500+ zostanie :-)

Zgadzam sęk zupełnie z Aaa...idź do auto idea. Tam naprawdę fachowo doradzają. Sam sie zdziwisz za jakie pieniądze mozna juz mieć auto. A jak chcesz naprawdę mieć z górnej półki to mercedes. W świadomości ludzi jest, ze jest drogi, luksusowy. A tu za 900zł bedziesz miał super auto. Niezawodne, wygodne, luksusowe i wyglada pieknie:-)

• ~Biały
    Napisane 06 grudnia 2016 - 17:11
    Zgadzam sęk zupełnie z Aaa...idź do auto idea. Tam naprawdę fachowo doradzają. Sam sie zdziwisz za jakie pieniądze mozna juz mieć auto. A jak chcesz naprawdę mieć z górnej półki to mercedes. W świadomości ludzi jest, ze jest drogi, luksusowy. A tu za 900zł bedziesz miał super auto. Niezawodne, wygodne, luksusowe i wyglada pieknie:-)

Byłem w auto Idea w Białymstoku. Chyba zdecyduję sie na Sparta, bo tanio. Domjazdy po mieście wystarczy z okładem, a jakbym miał wyskoczyć nawet do Warszawy to da Redę na trasie. 400zl to naprawdę niewiele jak za nowe auto w leasingu. No i obsługa fajna, pomogą, podpowiedzą. Polecam

• ~Karol_Rol
    Napisane 13 grudnia 2016 - 13:24
    Zazdroszczę trafienia na dobrą firmę - ja trafiłem na bardzo słaby salon, tak mi opowiadali o leasingu, że finalnie kupiłem kilkulatka (jeżdżącą skarbonkę, sympatyczną, ale jednak kilkuletnią). Teraz jak widzę oferty innych firm to mnie tylko nie powiem co trafia, bo mogłem poszukać innych firm i jeździć czymś nowym ale potrzebowałem czegoś na szybko i zaufałem zupełnie bez sensu pierwszej firmie.

• ~Rogio
    Napisane 13 grudnia 2016 - 22:21
    Mam małą firmę, i bardzo dużo jeżdżę po mieście, mam obecnie Mondeo i zaparkowanie tego auta w centrum czasami graniczy z cudem, zaciekawiliście mnie tymi 400 zł za Smarta, muszę sie zastanowić, małe auto ułatwiło by mi życie.

» odpowiedz » do góry
1

Gorące tematy

facebook
raporty
Raporty